LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *184*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Floric, iti dau nick-ul meu tema pt la noapte

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)



Mai ghicit...in veci, ever...nu stiu cum sa iti scriu nickul, cand trebuie sa iti raspund dau fuga in josul paginii la lista sa vad ce si cum. M-ai prins

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

ARIANAAAAAA
Sa cresti mare, frumoasa si sanatoasa

Mami Adee multi pupici si un brat mare de flori

PS. Mi-a placut mesajul surorii tale

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Acum sa va spun ce isprava am facut ieri. Daca mi-au bagat banii am plecat sa ii distribui. Si ma tot jena ceva in pantof. Am zis ca e vreo pietricica, am tot scuturat piciorul dar de unde...era varful de la tzinta din talpa (mai bine zis din toc). Si unde sa te intorci acasa, dai inainte cu tupeu. Mai shontac mai shontac, am pus un servetzel care numnai acolo nu a stat dar ma rog...si am avut de mers o gramada (sau asa mi s-a parut mie care vai cum mergeam). Cand ajung acasa constat ca m-a intzepat sanatos varful de la tzinta incat imi daduse un pic sangele, mai bine zis m-a zgariat. Dar oricum sange a curs...Dimineata m-am trezit cu piciorul usor amortit, mai degraba talpa, acum nu mai am nimic, doar ca ma doare locul intzepat.
Intrebare...Are vreun haz sa patzesc ceva de la intzepatura asta? Adica eu ma gandesc la vaccin antitetanos. (ca asa stiu eu cand te zgarii intr-un cui ruginit sa te vaccinezi)

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adee

La multi ani iubita mica!!! Sa fii sanatoasa, fericita si cuminte.


La Multi Ani!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Vazut Dragoana in costum national!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Hi hi, abia astept sa intre si sor'mea pe DC si sa

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

LA MULTI ANI, ARIANA! Sa cresti mare si frumoasa si sa ne bucuri in continuare cu gropitele tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Slaba activitate si astazi pe forum. Probabil ati plecat pe afara. Ies si eu dar astept sa se trezeasca...nu am avut mancare pentru pranza gata in timp util si a trebuit sa mai astept.

E problema mare cu somnul asta de zi. daca Imi adoarme pe la 11, cum face mai nou, si doarme vreo 2.5 ore nu se mai culca apoi , iar seara la 8 e topit. daca doarme insa doar vreo ora jumate se mai culca pe la 5-6-7 si noaptea patrulam-adoarme pe la 12.

mai vroiam sa mai zic ceva dar m-am prostit de la un timp...am asa o stare de jemanfishism. daca fac un lucru bine, daca uit sa il fac iarasi bine...daca il schimb pe Vladimir de 3-4 ori pe zi, e ok, daca se pune in nisip si mananca ma pun si eu langa el si imi da si mie.

Vreau sa fiu senina...sa nu ma mai enervez de anumite lucruri ca daca ma enervez nu se rezolva de la sine.

Aseara, mi-a zis Robert niste vorbe care mi-au mers la suflet: "Acum inteleg de ce aveti atat de multe jucarii!", el pana ieri zicea "Hai, frate, iar...altele...e casa plina...ce facem cu ele?"

Aseara ma durea spatele si nu aveam chef sa il plimb pe Vladimir (care nu vrea sa mearga singur ca e tarshalos) si stateam pe jos cu el. ca sa il tin langa mine am luat o carte, am citit din ea, mi-a aratat animalalele (ce se pricepe si el). Am terminat cu cartea am luat borcanelele tip matrioska, am terminat cu ele am luat puzzle-ul cu masinutze, apoi o masinuta care canta si in care se baga forme si tot asa ne jucam. ma bucur ca constatat asta si ca nu mai crede ca iau jucarii ca imi plac mie si nu am avut eu cand eram mica. Mai mult a zis "e misto, ca sunt diferite si fiecare se foloseste la altceva!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

ziua buna
La multi ani sarbatoritilor de azi
azi Andrei inaitne sa mearga la gradi..mi s-a jeluit de numa.."mami..dc merg eu la gradi si vine iepurasul si nu ma gaseste acasa?nu mai vreau la gradi"eu radeam de ma prapadeam..si nu stiam cum sa explic copilului mai frumos..ca iespurasul vine in weekend..cand el e acasa..apoi zice"in weekendul ala nu ma duc la buni, ca-l astept pe iepuras"



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Ariana















Mami Adee...



Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput