LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *184*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Anca: intodeauna ma inveselesti cu povestioarele tale

Maine ma duc si eu sa vorbesc cu doctora despre vaccin, sa vad ce surprize am. Eu am stat linistita pana acum ca i-am facut varianta neplatita, dar acum la cate am auzit de la voi.

Plec si eu la , ca am si o durere de stomac si mai da si Lucian destepatarea inainte de 7, ieri dimineata s-a trezit la 5.30 si pana pe la 7 n-a fost chip sa mai doarma, cu cine o semana asa matinal ca noi nu suntem deloc

Noapte buna!

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Intru si eu la ceas de noapte sa spun LA MULTI ANISORI sarbatoritilor de ieri si fff special pentru Doranna si .SA-TI TRAIASCA PRINTESICA!!!!!!!

Abia astept sa ne intalnim

Am vazut ca ati avut iar intalnire, imi pare asa de rau ca nu mai am timp sa citesc forumul...nu veneam si noi daca stiam??

fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

LA MULTI ANI ARIANA!!! Sa fii mereu voioasa!!! Multe pentru mami!

Monnvas esti tare draguta Ce m-am amuzat astazi caci gasise David in scaunul de la masina jumatate de biscuite, pierdut de ieri. Ce l-a mai mozolit Mie mi-e frica sa incerc sa fac biscuitii, caci imi e ca patesc ca Denisamada

Kea ce tare ai fost cu eticheta. O sa va distrati toata viata Mie mi s-a intamplat de n ori sa plec cu eticheta pe mine de-acasa

Am vazut poze cu frumoasele sarbatorite Iulia si Pogonici. Frumos totul.

Carmenada uite aici pozele de la intalneala

http://picasaweb.google.com/olgagireada/GhioceiiInParc220310#

Anca esti SUPER!!!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Cu intarziere uram si noi

LA MULTI ANI!
Vicenzo Stelian

Iulia Alexandra
Ian Alexandru
Alexandru Raul
Izia
Ana Miruna
Keutu
Mara
pt mamici

LA MULTI ANI!
SIMONAPRO.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

LA MULTI ANI!!!!!
ARIANA

SA CRESTI MARE , SANATOASA SI SA AI TOT CE E MAI BUN IN VIATA!
CUSCRA sa va bucurati mereu de zambariciu asta mic!

Dau si io de baut ca doar e noramea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Vazut poze , citit tot, da nu ma mai tin balamalele sa scriu mai mult.
Novus eu un raspuns clar nu pot sa iti dau inca, venim sigur da nu stiu daca putem si dormi acolo.Depinde de programul lui Clau si inca nu stie de pe acum. asa ca nu stiu ce sa fac.

ps Ma bucur ca in sfasit am vazut-o pe Luana.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank si bb spune:

si cum voi dormiti ca ingerashii, cu ingerashii vostri, eu bantui p-aici si va trimit 2 filmuletze sa avetzi ce vedea dimineatza...
ca tot nu am avut azi chef de smotru si m-am apucat sa-i fac si lui Arald filmuletz ca doar face acushica 1 anishor!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1d063ca07671e5ba0516f8&skin_id=601" target="_blank">film Karina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a9a8c9eca0b98117ae1469&skin_id=601" target="_blank">film Arald

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Buna dimineata la toata gradinita de ghiocei!

Ariana

Sor-mea, sa-ti traiasca Zambariciu, sa va aduca numai bucurii si senin in viata! Sa ajunga un om implinit si adevarat, sa traiasca frumos si viu!
Si ca sa fiu rautacioasa putin...iti amintesti cum spuneai cand erai cu burtica mare ca o sa-ti reiei repede viata de dinainte...ca o sa o intarci cel tarziu la 6 luni ca sa poti sa ... ?


Haha..nu era in program asta cu ...nu o las pe Ariana nici 5 minute, merg la cumparaturi si arunc ca disperata cumparaturi in cos ca sa ma intorc repede la ea, nu?

Oricum pt mine a fost o surpriza foarte placuta felul in care o cresteti! Nu pentru ca ma asteptam sa o faceti rau, ci pt ca mi-ai intrecut orice asteptare.

Asta a fost o ... de sora mai mare (aia la care ii spuneai tu ca e stresata cu privire la copii, inainte sa o ai pe Ariana). Ha, ha, ma simt razbunata.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Neata tufete!

La multi ani ariana! multa fericire si liniste sufleteasca lui mami
M-a distrat tare mesajul surorii mai mari



Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

BUNA DIMINEATA MAMICI DE GHIOCEI!
UREZ SI EU CU INTARZIERE LA MULTI ANI TUTUROR GHIOCEILOR SARBATORITI IERI SI NU NUMAI...ASTA SI PENTRU CA MIRUNICA MEA A INTRAT IN RANDUL OAMENILOR SERIOSI , A IMPLINIT ANISORUL!

Nu am mai reusit sa intru deloc pe forum, am fost bolnavioarerau de tot...Oricum, acum ne-am revenit ... asta e tot ce conteaza!
Pupici si imbratisari pentru toti frumosii ghiocei!

POVESTEA MIRUNEI

Mergi la inceput