Hai ioana!!! Vine ultimul pufulete!!!(13)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Noi am avut iar o noapte franjuri, acum doarme la mine pe piept, sper sa nu se scoale cand o s-o pun in pat. Si mai sper sa doarma mai mult azi, cu vremea asta asa urata, poate apuc si eu sa .

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

Now, bring me that horizon!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

mda mi s-a trimis mesajul neterminat...

daca ati trecut careva prin parc si ati vz pe o bank o superba gazela in devenire langa un ....discret carutz...portocaliu...DAND TZATZA...la un gandac...io eram

patriotul se uita ca un intzelept la noi si...i-a cam plouat in gura astfel incat si masa s-a apucat de treaba...di vis...dar nu ne prea pasa...

oricum plimbarea noastra s-a terminat in marsupiu..luasem k mine si solutia de criza...

astqa noapte...noapte obisnuita pt noi...park nu se mai screme...dar se trezestede 3 ori...asta e...

cristies stii cumva daca gasesc pe mailul comun ceva formulare tipizate pt dosarele de tre sa le facem? si care sunt ultimile 12 salarii...adik pana la data cand am nascut?

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....tot 9, LA NAIBA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:

Buna dimineata!

Ce bine imi pare ca nu trebuie sa merg la munca pe vremea asta . Sa stau cu un bebic asa pufos ca al meu e tot ce imi doresc .
Nu mai pot de dragul lui l-as pupa non stop. Astept cu nerabdare seara sa vina si Andreeuta sa o smotocesc si pe ea ...

Azi mi-am propus sa ma relaxez si eu adica cu mai putina treaba, sa vedem daca imi iese ca ma stiu eu ca nu pot sa stau ...

Unde imi gasesc eu un costumas fain pentru botez? Nu am chef sa colind magazine, mi-ar place sa ma duc la fix sa aleg, sa probez si aia e. Vreau o croiala clasica, un material finut si desigur sa nu dau o avere pe el. Ceva idei?



Xela, mamica de Andreea (aug 2007) si Cristian (ian 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandanaG spune:

neata fetele!

rapotam si noi muuuuci de aseara
i-am tot scos peste noapte ca nu putea sa respire bine
ieri a fost cu mama in parc dar era imbracat binisor si avea si caciulita, nu stiu de ce a racit

voi ati dat ceva la bb, sau trece asa de la sine ca nu mai stiu
sau sa dau o fuga la dr sa vad ce zice?

lorex Iuria e un copil superb, sa fie sanatoasa sa va faca fericiti!

Dana, mamica de Dragos Andrei (27.12.2009)
http://picasaweb.google.com/dandana.grigore/DragosAndrei#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

neata fetele!

cristies multam de

citesc si revin...

sunt zombie...



Mihaela, de Florin Cristian (16.12.2009) poze si povestea piticului



"Consecintele furiei sunt cu mult mai grave decat cauzele ei" (Marcus Aurelius)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le

Neatza!

micki, suna excelent tortul ala (tot cu gandul la el am ramas ), ma bucur ca ati petrecut frumos. Si lumanarea arata foarte bine, e deosebita. Tusea tine ceva, de obicei. Cum n-are febra, da-i inainte cu ser mult in nasuc si aspirat, o sa-i treaca. Cat timp ti-a zis dr sa-i dai ambroxol? Acum vad ca azi te duci... Sanatate multa!

micki, multumim pt capitolul nou!


Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

Now, bring me that horizon!



Nil0le, si eu tusesc ca si el, dar eu scap cu frectie, in schimb el, are reprize de tuse, mai ales seara, de abia respira. poate sunt eu mai agitata, si nu e nimik deosebit, dar vreau sa fiu sigura. el stranuta mult, tuseste si muci la greu. sa pape si mergem la dr.





Mihaela, de Florin Cristian (16.12.2009) poze si povestea piticului



"Consecintele furiei sunt cu mult mai grave decat cauzele ei" (Marcus Aurelius)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

cum fac mi s-a salvat un mesaj in draft...cum fac sa apara....unde e...draftul?

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....tot 9, LA NAIBA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:




HAI IOANA!!! CURAJ!!!





Xela, mamica de Andreea (aug 2007) si Cristian (ian 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Fetelor eu imi dau gradul in compunerea invitatiei de botez, dupa un photoshooting de o ora in care n-a iesit o poza cum trebuie. Unele au iesit hazlii tare, ca de exemplu asta.

Imi pare rau de noaptea si ziua ce le-ati avut... ideea lui Beatrice cu ploaia cazand n-am folosit-o pana acum. Dar mi se pare super interesanta.

Decenula aseara in Friends era chiar episodul in care alapteaza sotia lui Ross si Joey si Chandler se isterizeaza si ii pun cele mai stupide intrebari ever. Pe contul comun sunt trimise de Catalutza toate formularele care trebuie. . Ultimile salarii sunt cu tot cu concediul medical. Eu asa stiu.

Va las sa vad ce mai inventez.

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Citat:
citat din mesajul lui decenuela

cum fac mi s-a salvat un mesaj in draft...cum fac sa apara....unde e...draftul?

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....tot 9, LA NAIBA



Intri in contul meu, mesajele mele si in bara unde vezi mesaje private, mesajele mele urmeaza draft. Acolo e.

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput