Aspirante optimiste > 20 ani (460)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Hera La dr Ardelean Baia-Mare,zis si Bimbi

Prin vara speram sa-i dam semnalul de start berzeiIl vrem neaparat pe
TTC Ticker
Marriage ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

Mie mi-ar place tare, tare mult sa am gemeni.
Paula tu ai facut ceva teste genetice? Sau ti-a zis sa faci ceva dupa pierderea asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

sincer daca imi apare un cos si e copt, ori il ascund cu fond de ten, ori il storc eu, ori plec de aksa pana dispare k altfel ma alearga al meu prin casa si zice : "E AL MEU , E AL MEU!!! DA SA-L STORC"

si dc nu vreau avem parte de lupte greco-romane ..... bineinteles k el iese mereu castigator si ma las pagubasa.


http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu si Fecioarei Maria voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Roxy nastere a fost si la mine numai ca eu nu am scapat asa de repede,mi-a pus prima pastila in col si am avut contractii,dar nu m-am dilatat deloc si a doua zii mi-a mai pus inca o pastila pe la ora 9 dimineata si pe la ora 1 am scapat si dupa aia m-au dus la chiuretaj ca sa nu ramana ceva pe-acolo.
2 saptamani am stat in spital,mi-au dat sa iau Brocriptin pt lactatie si cand am iesit nu mi-au mai prescris si m-am trezit ca curge laptele dupa mine si mi-i s-au umflat sanii de stateu sa crape si am sunat la dr si a zis sa mai iau brocriptin si mi-i s-au calmat saracii de ei.

Prin vara speram sa-i dam semnalul de start berzeiIl vrem neaparat pe
TTC Ticker
Marriage ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

Katy, multumesc de primire
Tuturor fetelor va multumesc, stiti de cand ma tot uit pe forum? Dar niciodata nu am intrat sa scriu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hera25 spune:

AAA de la Baia Mare esti. Si pe aici pe la Buc stai 7 ani la usile medicilor si cand apuci sa intri in cabinet stai 5 min.

Fericita mamica de Lorena Elena 07.11.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Un tinar merge la un superchef unde se imbata muci. Se trezeste dimineata acasa batut, rupt, si isi intreaba tatal daca stie cumva ce s-a intimplat, iar tatal ii raspunde:
- ai venit dimineata beat, nu am spus nimic
- ai spart usa, nu am spus nimic, se intimpla
- ai facut-o pe mama ta curva, na, erai beat, se intimpla
- m-ai facut poponar, nu am spus nimic doar erai beat
... ei dar cind te-ai cacat pe masa din bucatarie, ai bagat 3 scobitori in el si ai spus `asta e ariciul meu si de azi sta cu noi!` a fost prea de tot.

Roxy te cred. si eu am intrat p forum acum un an cred si abia din iarna am inceput sa scriu.
iti doresc din suflet sa stai cat mai putin p la noi si sa te duci la odisee.


http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu si Fecioarei Maria voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

si eu la fel am patit, dupa ce am luat bromcriptin 7 zile, tot mi-a mai curs putin lapte. Aveam niste sani...ziceai ca am silicoane. Dar am pus comprese cu apa rece si mi-a trecut in 3 zile. Eu am stat 3 zile in spital dar credeti-ma , am avut niste colege de camera ...numa' am ras zici ca eram la pensiune nu la spital. A contat foarte mult asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Roxy nu am facut teste genetice.Sa-ti ajute DD sa ai sanatosi si frumosi
Cand am fost la prima eco la 8 saptamani se vedeau 2 samburei,dar la 13 sapt era unul singur.S-o fii absorbit unul dintre ei sau ele ca nu se stie ce a fost celalat bebe.Am o gramada de gemeni in familie,deci sunt predispusa si eu.


Prin vara speram sa-i dam semnalul de start berzeiIl vrem neaparat pe
TTC Ticker
Marriage ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

Daaaa, ce mult mi-as dori sa merg la Odisee cat mai repede.
Va doresc si voua la fel.

Mergi la inceput