Aspirante optimiste > 20 ani (460)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

super tareeee bancul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Dupa miezul noptii, un betiv se invartea in jurul unui stalp.
Un politist, care isi facea rondul de noapte, se apropie de el si il intreaba ce face, la care betivul ii zice ca isi cauta cheia. Asadar, se pun amandoi pe cautat.
Dupa o vreme, cautand in zadar, politistul il intreaba pe om daca e sigur ca le-a pierdut acolo, iar acesta ii raspunde:
- De fapt, le-am pierdut la stalpul celalalt, dar aici e lumina...


http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu si Fecioarei Maria voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:



Prin vara speram sa-i dam semnalul de start berzeiIl vrem neaparat pe
TTC Ticker
Marriage ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:


De pe net iei bancurile?







Vreau sa fiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doula spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebelu86

ca veni vb de intrebari am si eu una

cine are probl cu cosurile inainte de cm? va dati cu vreo crema ceva? mie imi apar cu vreo 4-5 zile inainte sa vina cm si ma terina ca sunt numai sub piele si ma dor de mor.


http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu si Fecioarei Maria voi fi anul acesta


Bebelule stiam eu ca de la tine trebuie sa cer bancurile. Mor de ras
Eu am probleme cu cosurile inainte de menstruatie. Am incercat o gramada de lucruri si nu a mers nimic. Dar in Ro mi-am cumparat doua solutii de curatat fata : Gerovital plant - FLUID ANTISEPTIC PURIFICATOR (o sticla verde) si Elmiplant - LOTIUNE ANTIACNEICA. Prima o folosesc ziua si a doua seara ca imi da senzatia de putin lipicios. Si e mult mai bine

Andreea



"As we are conceiving our babies, our babies are conceiving us as parents" - Conscious Conception

www.feminitate.org/" target="_blank">Feminitate - trup si suflet de femeie

FEM -descopera-ti feminitate - program pentru semnele fertile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Roxy , da le iau de pe net k eu nu prea le am cu bancurile sa le retin, decat in mare.dar sa le zic eu sunt varza.

Andreea eu am o lot de curatare de la Clean&Clear si o crema eritroacnol

la inceput nu am avut probl. dar cred k acum s-a obisnuit fata k nu se mai vede deloc k m=am dat. . e cam naspa k s-au umflat pe sub piele si zici k sunt batuta bine ca zilele astea nu trebuie sa plec nicaieri




http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu si Fecioarei Maria voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doula spune:

Roxy bine ai venit la noi Sa ai o sedere placuta si scurta.
Imi pare atat de rau Roxy si Paula ca ati trecut printr-o astfel de experienta. Un avort la inceputul sarcinii iti rupe inima, nu vreau sa ma gandesc ce ati simtit la o saptamana atat de inaintata. Sa va dea Dumnezeu putere sa mergeti mai departe

Andreea



"As we are conceiving our babies, our babies are conceiving us as parents" - Conscious Conception

www.feminitate.org/" target="_blank">Feminitate - trup si suflet de femeie

FEM -descopera-ti feminitate - program pentru semnele fertile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

hai k mai bag o runda de bancuri k oricum nu am ce face, macar acum sa profit de calculator

În spatele unei porti pe care scria `Câine rau`, se vede un catel mic si pufos. Un om trece pe langa poarta si zice :
- Cum de esti tu, ma, câine rau?
La care câinele: -Sunt rau ca nu pap tot laptele.

Un bmw circula pe un drum cu o viteza mare. La 200 de m in fata, un papagal traversa strada. BMW-ul opreste sa vada daca papagalul a patit ceva. Cand coboara il vede intins,plin de sange il ia si il baga intr-o colivie si-si zice:` sa-l duc la un veterinar, poate si-o reveni!` Dupa o ora se trezeste papagalul. Vazand in jurul lui numai gratii isi zice:` baga-mi-as picioarele! L-am omorat pe ala cu bmw-ul!:

Tatal vine de la cresa cu copilul si mama îsi pune mîinile în cap:
- Asta nu-i copilul nostru! La care el, mirat:
- Ce importanta are, mîine tot la cresa îl duc!

Se duce Becali la pescuit .. Coboara din masina. Scoate mulineta de aur cu fir de matase si ac de diamant si da la peste. Cand, ia sa vezi minunatie: Prinde pestisoru de aur. Ptiuuuuu....! La care pestisoru`:
- Stii .. eu sunt pestisoru` ala de aur cu alea 3 dorintze...
Becali :
- hmm...bine ba hahalera,spune ce vrei...


http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu si Fecioarei Maria voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

doula, sper sa se intample minunea cat mai repede.
fetelor, am o prietena medic la dermatologie care imi zicea, cand aveam si eu cosuri, ca degeaba le tratez cu creme, aici este o problema hormonala si pana nu rezolvi hormonii cosurile nu vor trece.Sau trec si apar altele si tot asa.
acum nu stiu ce sa zic, eu cred ca si lotiunile astea antiaccneice au rolul lor.








Vreau sa fiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:


bebelule, super bancurile.










Vreau sa fiu

Mergi la inceput