Fiv in Ungaria 97

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

sami: eu am lista cu preturile defalcate, dar in ungureste.
Apare asa la final:
Komplett IVF E: 380000 ft
ICSI: 110000 ft
AHA: 50000 ft
daca te intereseaz si ce scrie inainte, ti le listez, dar in lb lor ca nu inteleg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

paunas...ma duc sa ma arunc de pe casa!!!

AC=anticonceptionale

da,am inceput stimularea acasa...m-am prezentat acolo in ziua 6 de stimulare.
evident ca am fost chemata la monitorizare din 2 in 2 zile-altfel de ce as fi stat 17 zile la Budapesta???...analize suplimentare nu au fost necesare in cazul meu...iar tratamentul il primeam pe cate 2-3 zile...din monitorizare in monitorizare.

spui ca ai 2 incercari la activ...am crezut ca nu mai e necesar sa reluam si sa punctam de n ori aceste amanunte...care se regasesc descrise in detaliu in capitolele trecute.
vad ca nu esti pusa la curent cu procedura de la Budapesta...asa ca sfatul meu, sincer...este sa citesti capitolele din urma si-ti vei lamuri pe deplin totul...si daca nu intelegi ceva...intreaba-ne cu incredere...dar intai...documenteza-te nitel...serios...sa n-o iei personal...dar aspectele ridicate de tine sunt discutate si paradiscutate...si doar cateva capitole daca ai fi citit din urma ai fi inteles tot.

in rest...suntem aici la noi discutii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

mairis: felicitari pentru bebei! sa ai o sarcina usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

atena, maine dimi plekam. tinem pumnii. tu cati ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

atena...ne-ar prinde bine o actualizare a preturilor de pe prima pagina...trimite-mi si mie lista aia pe pm....poate reusim sa bunghim ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

adi: Doamne ajuta! Drum bun spre casa!
Mie nu mi-a vorbit de calitate...maine aflu cati blasto raman si dau de veste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

sami: trimit, dar excuse my ignorance, ce e aia pm?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

mesaj privat atena...nu cred ca-l ai activat.

daca poti...scrie aici intr-o postare ce ai pe acolo...e chiar mai bine...incercam impreuna sa le dam de cap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mairis spune:

Citat:
citat din mesajul lui atena_77

mairis: felicitari pentru bebei! sa ai o sarcina usoara!




Irina, +6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gretta spune:

Buna fetelor!

Am mare nevoie de sfatul vostru!!! Eu va citesc dar nu prea indraznesc sa scriu dar acum e o urgenta!!!
Si eu cu sotul meu trebuie sa mergem la Szeged zicem noi, deoarece sotul meu are azoospermie si ni s-a spus ca nu avem sanse sa facem un copil doar daca facem o fertilizare. Dupa paste vrem sa ne facem o programare! O alta problema e ca nu mi-a venit ciclul de 4 zile, mi-am facut 2 teste de sarcina cu rezultat negativ! Ce sa fac??? Sunt cam disperata!!!!

Mergi la inceput