LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *182*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui SprowistaS







http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Multumesc fetelor de aprecieri , iar am pus poze . Le fac pt tati, ca-i plecat, si a zis ca-i e dor deja...

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui SprowistaS









diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 11 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

BIANCA, maneca scurta? foarte tare! eu nu prea am cum sa-l scot la amiaza, ca doarme, il scot oricum de 3 ori, dar cand se mai racoreste oleaca...In schimb, a invatat sa deschida usa la balcon si sta in prag ca babele . Acolo il mai las si eu sa se bronzeze ca fix la pranz bate soarele acolo, pe prag, si se incalzeeesteeee.

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Noi am stat azi pe drumuri de pe la 9 pina pe la 16, cu o scurta pauza de halit bors in casa, ca nu aveam nimic de mincare pt ea la mine...E fff incintata, mai nou cu mersul am descoperit o noua dimensiune a durerilor de spate. Si noi am ajuns la tricou la un moment dat, cu capul gol fireste...dar ma uitam frate la citiva copiluti cam de o seama cu Pisilinca sau un pic mai mari, cu haine de iarna..caciuli groase, cu urechi...Mie mi se face mila cind vad de-astea, sincer...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

1. Am vorbit cu Anca, va multumeste pt urari si va pupa pe toate. e la Campulung la pomana pt soacra...2. Doranna, am luat cartile. astept adresa pe pm/mobil sa le pun luni la posta.3. am fost la iarba verde cu finii.s-a distrat Piti si i-a obosit pe amandoi. acum isi doresc copilmami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Hello!

SPROWISTA, bine ai venit

OLGA, unde exact e Noriel asta? In galeriile car4 sau in galeriile Baneasa?

Am vazut poze cu LUCA mic si dragalas

Am fost si noi in Herastrau azi. A fost super. Noi am trecut prin 3 stadii: caciulita subtire cand am ajuns in parc, pe urma a batut un pic vantul si i-am pus o caciulita un pic mai plinuta, apoi s-a facugt o caldura de mureai si am stat cu pleata in vant. Pe Ana o oboseste tare statul afara si joaca, azi a facut niste convcerte cand am venit, nu a vrut papa, a adormit f greu, dar acum e inca treaza si se joaca cu tati.

Incercam si noi sa venim in IOR daca organizeaza cuscra ceva. Doar sa ne ziceti din timp, ca noi stam in capatul celalalt si nu stim cum reusim sa ne impachetam. Dar incercam,


Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)


Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

LA MULTI ANI ANCA!!! Sa fii fericita, implinita si la fel de vesela si optimista ca pana acum

LA MULTI ANI!THEODOR BOGDAN

Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)


Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:


THEODOR BOGDAN sa cresti mare si frumos si sa aduci numai bucurii

ANCA; ti-am trimis mesaj pe mobil, dar nu pot sa ma abtin sa-ti urez si aici o viata superba, sa ramai la fel de efervescenta, vesela si iubitoare cum te stim toate; minunile tale sa-ti aduca numai bucurii si sa-ti insenineze viatza; si sa treci mai des pe la noi, macar sa lasi mesajele pe care le savuram toate.

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 11 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

La multi ani Theodor Bogdan!

La multi ani, Anca!

Mergi la inceput