LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *182*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Fetelor, Luca doarme de la ora 18! Somnicul de seara de o ora s-a transformat intr-unul de 3 ore jumate. Ce ma fac la noapte eu? Ma tot foiesc pe langa el si nimic...

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Cum nu s-a inghesuit nimeni sa raspunda, bag un reminder:

LUNI intalneala in IOR!!! Deocamdata lista ne cuprinde pe mine si pe Olga, cine se mai inscrie? Alina, nu esti in Bucuresti? Bubulina, esti pe receptie?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

noi azi am batut orice record posibil am stat 7 ore la plimbare/ cumparaturi... si tot nu ne-am saturat; am fost la vanatoare de cadouri pentru mutzu... si nu m-a impresionat nici o jucarie; adevarul e ca avem cam de toate... nu stiu ce sa-i mai iau. oricum i-am comandat setul ala muzical de la jucarii de lemn, si o sa vina luni; dar nu stiu ce altceva sa-i mai iau... si oricum vreau sa-i iau si puiutului nasicilor ceva tot asa frumos... pana completa de idei, nu altceva
am colindat in metro, auchan de mi s-a urat; am cumparat tampenii pentru petrecerea mutzuniciului (coifuri,lumanarica, farfurii si pahare cu tweety, mikey, donald..., spirale sonorre, fata de masa cu desene, trompete..); si evident ca am spart la bani de-mi vine sa ma spanzur; dar am fost la C&A si mi s-au lipit de mana body-uri, pantalonasi, botosei, palariuta... la super preturi oricum.
am fost la decathlon si i-am luat sandalute superbeeeeee, albastre;
ne-am intalnit cu o gramada de fetite... si mutzu meu se uita la mamici... am ras cu lacrimi; in DM am intalnit o superbitate de fetita.... cu o mamica si mai superba, blonda si subtirica.... ei, credeti ca a bagat mutzu fetita in seama??? oricat a chitait pe langa el, si i-a dat tarcoale (ca mergea gagicuta in picioruse la 11 luni de m-a treminat)... el nu-si lua ochii de la mamica ei blonda si frumoasa... mare hotoman;
fetelo... am baiat mare; nici pas n-a zis azi, cat l-am plimbat si zapacit, a ras la toata lumea, nu s-a speriat deloc de nimic, a mancat in fundulet pe masa la restaurantul chinezesc.... bine ca am luat si iaurt cu cereale si legume... ca a halit mutzu meu mancarea si de pranz si de seara la o singura masa in Auchan; si a stat cumintel sa manace si mami dupa aia un pui cu ciuperci. morcovi si dovlecei.... o nebunie.
si nu a dormit absolut deloc toata ziua... asa incantat a fost sa se uite in jur (ziceai ca e prima data scos), incat nu s-a lipit somnul de el; dar dupa baita.... abia a luat 2 guri de titi ca a adormit intr-un mare hal; n-a fost chip sa-l mai trezesc ca manace calumea; vedem noi, cand i-o fi foame se trezeste el; azinoapte m-a rontait de 9 ori... ca am dormit cu el in camera si a profitat de situatie

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 11 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

CE TARE!!!!!!!!!!
Bine ai (re-)venit

Citat:
citat din mesajul lui SprowistaS





Gina lu' Ian (23 martie 2009)

89 de poze noi cu Ian


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

PISIK, magazinele Noriel sunt 2 din cate stiu. Unul mare in Afi Palace Cotroceni si unul in Car4 Baneasa (nu in Baneasa Shopping City)

SIMPLYANA, poate se culca de tot. Ni s-a intaamplat si noua odata asa. Ce frumos e piticul potocaliu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Si noi am fost azi afara in 2 reprize: 11-13 si 15-18.30.
E mortala...viata cind e soare afara: mai ca-ti vine sa te apuci de facut copii!


Gina lu' Ian (23 martie 2009)

89 de poze noi cu Ian


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SprowistaS spune:

am scris mesaje sa depasesc 10 si vad ca nu mai sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SprowistaS spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

SprowistaS bine ai venit!

multumesc!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SprowistaS spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Simona, bine ai venit Baga 10 mesaje ca sa scapi de moderare. Sa te mai instruim in ale forumului?

da,da, detaliat,amanuntit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SprowistaS spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui SprowistaS

trebuie sa facem prezentarile.


Bine ai venit SprowistaS !!!



multumesc !!!

Mergi la inceput