Barbatii buni la pat (2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Allure

Guestus, punem cazul cind barbatului ii place femeia cu care a ajuns in pat...nu vorbesc de combinatii din interes sau la betie




voi aveti idei preconcepute...daca nu cunosti partenerul la biserica sau la cercul de matematica gata...e ceva crunt. pe net sa stai cu sticla sub masa si sa scrii de zor e ok...chiar recomandat...dar fata in fata cu sticla intre voi nu e voie.

in plus orice atractie are ceva procente si interes..pun pariu pe cit vrei tu.

multi se cunosc intr-un club...dupa 3 campari soda discuta mai deschis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Teoretic , da , sunt multe reguli, dar cind e vorba de practica , nu merge niciuna; 1) Iti place( calitati morale si defecte, frumusetea fizica care se afla in ochii privitorului ) 2)Compatibilitate sexuala, fara antrenament sau altceva, e sau nu.Asta pentru inceput.
Planul B(va las pe voi, ca nu asa de greu, ala cu abisul celest)
Sa le numim etape ca-s mai multe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Teoretic , da , sunt multe reguli, dar cind e vorba de practica , nu merge niciuna; 1) Iti place( calitati morale si defecte, frumusetea fizica care se afla in ochii privitorului ) 2)Compatibilitate sexuala, fara antrenament sau altceva, e sau nu.Asta pentru inceput.
Planul B(va las pe voi, ca nu asa de greu, ala cu abisul celest)
Sa le numim etape ca-s mai multe.





marino tu ai o lista babana cind alegi pe cineva....cred ca ramii fata mare daca divortezi. treaba ta...cu asa liste nu ajungi prea departe ..calitati morale...fizice...wowowow..

yo cred ca la inceput cind esti mai tinar asa nu prea stai tu sa vezi tot...d"aia spune lumea sa asculti un batrin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Teoretic , da , sunt multe reguli, dar cind e vorba de practica , nu merge niciuna; 1) Iti place( calitati morale si defecte, frumusetea fizica care se afla in ochii privitorului ) 2)Compatibilitate sexuala, fara antrenament sau altceva, e sau nu.Asta pentru inceput.
Planul B(va las pe voi, ca nu asa de greu, ala cu abisul celest)
Sa le numim etape ca-s mai multe.





marino tu ai o lista babana cind alegi pe cineva....cred ca ramii fata mare daca divortezi. treaba ta...cu asa liste nu ajungi prea departe ..calitati morale...fizice...wowowow..

yo cred ca la inceput cind esti mai tinar asa nu prea stai tu sa vezi tot...d"aia spune lumea sa asculti un batrin.



Cind te vei insura , cheama -ma pe mine sa-ti aleg sotia sau sa-ti spun daca te merita.
Eu daca voi divorta vreodata nu cred ca mai ma marit, am deja doi copii, ce-mi trebuie? A, imi iau un gajik pentru schimb de fluide, asa, in secret fara sa stie copiii , ca de , mi-e rusine.
De curiozitate, imi permiti sa te intreb ce virsta ai ? 21, 22?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

am 25 dar par de cca 45-50....ca am lucrat de mic. am fost si putin racit marino...ce stii tu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

25


Flacaul lu` Mama! Multi Inainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

..de cand se chinuie lumea sa afle varsta lui Guestus!
iaca ,am aflat....25!

acum....
dupa mine un barbat bun la pat e cel pt care simti cevasi logic ca e si putin dotat de la mama natura

si mi-a placut ce a scris ayleen sunt de acord cu ea.....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

repetam.

Daca facem un experiment simplu o sa vedem ca un barbat poate sa fie argintul viu cu o dama...si cu o alta poate sa fie mamaliga. Intrebarea este de ce?

In marea majoritate a cazurilor El este argintul viu cu alta...nu cu actuala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

repetam.

Daca facem un experiment simplu o sa vedem ca un barbat poate sa fie argintul viu cu o dama...si cu o alta poate sa fie mamaliga. Intrebarea este de ce?

In marea majoritate a cazurilor El este argintul viu cu alta...nu cu actuala.


Ei argint viu cu altele, noi cu dureri de cap?

Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."

Mergi la inceput