Barbatii buni la pat (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Citat:
poate sa fie si Voicu ala de la pdsr cu fata rotunda si burtica ca pt amina marina.


Ce repede imi gasesti tu mie petitori.
Alyeen, intentia mea n-a fost sa te intep.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Citat:
poate sa fie si Voicu ala de la pdsr cu fata rotunda si burtica ca pt amina marina.


Ce repede imi gasesti tu mie petitori.
Alyeen, intentia mea n-a fost sa te intep.

...............................
Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...


http://www.bucharestherald.ro/politics/34-politics/10472--stenogramele-dna-senatorul-psd-facea-trafic-de-influenta-la-nivelul-cel-mai-inalt-al-politiei-romane

uite-l aici marino...ce buze sexoase are el..si ce mustacioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Citat:
poate sa fie si Voicu ala de la pdsr cu fata rotunda si burtica ca pt amina marina.


Ce repede imi gasesti tu mie petitori.
Alyeen, intentia mea n-a fost sa te intep.



http://www.bucharestherald.ro/politics/34-politics/10472--stenogramele-dna-senatorul-psd-facea-trafic-de-influenta-la-nivelul-cel-mai-inalt-al-politiei-romane

uite-l aici marino...ce buze sexoase are el..si ce mustacioara


Si feroce in draci.
Incep sa am harem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mindy

si io zic la fel! sa vina dom'le cu lada cu scule si sa faca treaba ca lumea.



nu trebuie o lada... e suficienta o singura scula, da' buna!
ca Tom Degetel nici cu 7 lazi de scule dupa el n-ar face treaba!
parerea mea, anyway.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

"Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Allure

Citat:
citat din mesajul lui Mindy

si io zic la fel! sa vina dom'le cu lada cu scule si sa faca treaba ca lumea.



nu trebuie o lada... e suficienta o singura scula, da' buna!
ca Tom Degetel nici cu 7 lazi de scule dupa el n-ar face treaba!
parerea mea, anyway.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

"Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X



pai si scula aia de care tot vorbiti voi aici e mina in mina cu clientul care il are in fata...adica la un client poate sa functioneze perfect si al altul sa dea rateuri.

facem un studiu si puteti sa vedeti clar cum un barbat are un comportament diferit pus in fata la 2 dame diferite. aceleasi conditii de experiment...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Mie-mi place ca in valtoarea splitului l-ati pus pe G cap de afish! Pun pariu ca Marius a facut ghidusia asta. Cand am vazut prima data, am zis ca Guestus vrea sa afle definitia barbatului bun la pat, insa la o analiza mai atenta, el pare destul de sigur pe el .
Rufus, m-ai facut curioasa, la ce se uita barbatii de fapt?


Elle

_
www.immunocalromania.blogspot.com/" target="_blank">Pentru un sistem imunitar puternic


vezi cum ma abuzeaza...imi aplica cartonase..ma pun cap de afis...miine poimiine ma cheama si la 2-3-4 teste de paternitate.



Ce sa-ti fac daca te-ai bagat in gura femeilor?
Acu'... vrei - nu vrei, Ionica, bei aghiazma .

Si la subiect: barbatul bun la pat e ala cu care te potrivesti tu, fiecare cu preferintele lui sexuale si cu stilul lui. E ca si la dans: sunt persoane cu care dansul vine natural, sunt altele care-ti rup degetete de la picioare. Unuia poate-i place pe tavane, altul prefera mai batraneste... . Cert e ca treaba asta merge mana-n mana cu imaginatia, cu lipsa prejudecatilor si cu daruire totala.

Elle

_
www.immunocalromania.blogspot.com/" target="_blank">Pentru un sistem imunitar puternic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui Allure

Citat:
citat din mesajul lui Mindy

si io zic la fel! sa vina dom'le cu lada cu scule si sa faca treaba ca lumea.



nu trebuie o lada... e suficienta o singura scula, da' buna!
ca Tom Degetel nici cu 7 lazi de scule dupa el n-ar face treaba!
parerea mea, anyway.



pai si scula aia de care tot vorbiti voi aici e mina in mina cu clientul care il are in fata...adica la un client poate sa functioneze perfect si al altul sa dea rateuri.

facem un studiu si puteti sa vedeti clar cum un barbat are un comportament diferit pus in fata la 2 dame diferite. aceleasi conditii de experiment...


Guestus, punem cazul cind barbatului ii place femeia cu care a ajuns in pat...nu vorbesc de combinatii din interes sau la betie

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

"Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

jeeez!!!tot nu v-ati lamurit?naspa,zau asa

I'm not crazy my reality is just different than yours !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Espiritu, eu am rugamintea sa ne lamuresti tu, pentru nu prea as vrea sa ajung la 180 de ani si, sa nu stiu ce-i un barbat bun la pat si care-i ies flacari pe nas ca la dragon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita

stiu io ce o sa spuna Rufus: barbatii se uita la ochii femeii.



Normal...

Eu stiu ca glumiti si majoritatea sunteti constiente de realitate, or mai fi si cateva care credeti ca daca bagati o pereche de picioare traznet si una de tate asisderea succesul e garantat pe toate planurile, dar realitatea e alta, daca nu puneti la socoteala doar conditiile pentru o tavaleala la betie cu te miri cine...

Dar...reveniti la barbatul bun la pat, ca ala e subiectul...si inca nu m-am dumirit...

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput