Barbatii buni la pat (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Uite , cit de gentili sunt cocosii forumului ca niciunu n-a zis asta.




Ha! Vrei sa explodeze vreo bomba aici???

Dar, din ce scrii, e clar ca nu stii la ce se uita (si critica) un barbat in primul rand...

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Allure

vad ca toata lumea o da cotita dupa porumbi...nimeni nu spune ce e ala barbat "bun la pat"...

io zic ca ala care e dotat si stie si ce sa faca cu sculele din dotare ...care nu e egoist (se gindeste la placerea ta la fel de mult ca la a lui, cel putin)...good kisser...si mai e si chestia de chemistry care daca nu se pupa cu a ta, degeaba e el bun, ca nu merge treaba

da eu am alta curiozitate: oare "femeia buna la pat" care e?
pacat ca avem prea putini barbati pe forum care sa raspunda...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

"Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X



Ba eu am spus in capitolul precedent. Si am spus ca sunt reali. Cu unul am fost, cu unul sunt acum.

Cum a spus si ayleen.



Un puc mititel / Face numai ce vrea el!

Daria Nandini


http://lb2f.lilypie.com/77K3p2.png

Lucrusoare de daruit

Particip la bazaruri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Mie-mi place ca in valtoarea splitului l-ati pus pe G cap de afish! Pun pariu ca Marius a facut ghidusia asta. Cand am vazut prima data, am zis ca Guestus vrea sa afle definitia barbatului bun la pat, insa la o analiza mai atenta, el pare destul de sigur pe el .
Rufus, m-ai facut curioasa, la ce se uita barbatii de fapt?


Elle

_
www.immunocalromania.blogspot.com/" target="_blank">Pentru un sistem imunitar puternic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayleen spune:

Amina, stai putin, ca asta e o discutie intre fete, pur teoretica De ce ti se pare ca as fi jignit pe cineva? De altfel, eu stiu foarte bine si cred ca bun la pat poate sa fie si un barbat cu burta sau chelie, si slabul si inaltul si scundul si grasul. A fi bun la pat chiar nu are legatura cu asta, nu inteleg de unde confuzia ta.

E pana la urma chestie de talent, de atitudine si de experienta. A fi bun in pat presupune si inteligenta motrica si senzualitate si intuitie si altruism si autoeducatie... Ehe, e lung-a lui Toderica! A fi bun la pat nu e egal cu a fi frumos! Hehe, ba chiar din contra un picut. Personal, prefer barbatii mai putin spectaculosi ca aspect, dar "buni in pat", celor frumosi si buni de nimica atunci cand isi dau pantalonii jos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui beren

"A perfect lover is one who turns into a pizza at 4:00 am."


sa cad cu scaunul.

stiu io ce o sa spuna Rufus: barbatii se uita la ochii femeii.


abdominabila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Uite , cit de gentili sunt cocosii forumului ca niciunu n-a zis asta.




Ha! Vrei sa explodeze vreo bomba aici???

Dar, din ce scrii, e clar ca nu stii la ce se uita (si critica) un barbat in primul rand...

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


O teorie care nu e valabila atunci cind e vorba de practica. Vaii! Barbatii se uita la IQ de 220 si sufletul ca al Fecioarei Marii. Hai sa fim seriosi, ai fizic de dihanie dar ca sa se uite un barbat la tine iti pui o eticheta mare in piept cu ce faculta ai terminat si faptele bune pe care le-ai facut. In Japonia sunt o gramada de femei inteligente care nu reusesc sa cucereasca un barbat pentru ca-s cam nashparlii. Si, atunci apeleaza la Chirurigie plastica ca sa rectifice relieful, viata lor , dupa aceea se schimba total. este emisiune pentru asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina
ai fizic de dihanie (...) ca sa rectifice relieful...
...............................
Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...






Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Mie-mi place ca in valtoarea splitului l-ati pus pe G cap de afish! Pun pariu ca Marius a facut ghidusia asta. Cand am vazut prima data, am zis ca Guestus vrea sa afle definitia barbatului bun la pat, insa la o analiza mai atenta, el pare destul de sigur pe el .
Rufus, m-ai facut curioasa, la ce se uita barbatii de fapt?


Elle

_
www.immunocalromania.blogspot.com/" target="_blank">Pentru un sistem imunitar puternic


vezi cum ma abuzeaza...imi aplica cartonase..ma pun cap de afis...miine poimiine ma cheama si la 2-3-4 teste de paternitate.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Mie-mi place ca in valtoarea splitului l-ati pus pe G cap de afish! Pun pariu ca Marius a facut ghidusia asta. Cand am vazut prima data, am zis ca Guestus vrea sa afle definitia barbatului bun la pat, insa la o analiza mai atenta, el pare destul de sigur pe el .
Rufus, m-ai facut curioasa, la ce se uita barbatii de fapt?


Elle

_
www.immunocalromania.blogspot.com/" target="_blank">Pentru un sistem imunitar puternic


vezi cum ma abuzeaza...imi aplica cartonase..ma pun cap de afis...miine poimiine ma cheama si la 2-3-4 teste de paternitate.






Guest, am ramas grea cu Rufus!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui ayleen

Amina, stai putin, ca asta e o discutie intre fete, pur teoretica De ce ti se pare ca as fi jignit pe cineva? De altfel, eu stiu foarte bine si cred ca bun la pat poate sa fie si un barbat cu burta sau chelie, si slabul si inaltul si scundul si grasul. A fi bun la pat chiar nu are legatura cu asta, nu inteleg de unde confuzia ta.

E pana la urma chestie de talent, de atitudine si de experienta. A fi bun in pat presupune si inteligenta motrica si senzualitate si intuitie si altruism si autoeducatie... Ehe, e lung-a lui Toderica! A fi bun la pat nu e egal cu a fi frumos! Hehe, ba chiar din contra un picut. Personal, prefer barbatii mai putin spectaculosi ca aspect, dar "buni in pat", celor frumosi si buni de nimica atunci cand isi dau pantalonii jos


ayleen


asa ayleen..bine ca le intrebi si tu ....
ce treaba are bun la pat cu frumusetea?
daca mai gasesti si un pervers care te pune in situatii si pozitii de nici macar nu poti sa vezi cit de frumos este el.....
poate sa fie si Voicu ala de la pdsr cu fata rotunda si burtica ca pt amina marina.

Mergi la inceput