sa ne numaram binecuvantarile (3)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maru spune:

si vine iar iarna...
happy, is acasa, cu o voce de aia raspy ... ma paste o raceala...de Paste!
sanatate si putere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Conchita, Maru, sanatate

Sint entuziasmata pentru ca planific o scurta vacanta de vreo 10 zile prin Iunie sau Iulie, in Nova Scotia. Cu fetele mele, Lucy si fata ei. Mergem cu masina mea, or sa fie vreo 16 ore de mers un drum dar o sa oprim o data in drum, poate in Montreal, la un hotel.
Sora lui Lucy are o cabana chiar la ocean si ne-o pune la dispozitie asa ca profitam de ocazie...

Girlz rulz, yeah!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Mi-a dat cineva link, o poza cu mandrele mele e pe prima pagina la forum :)) de fapt la DC site. E de acum 2 ani dar m-am emotionat cat de frumoase sunt, nu stiu de ce....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Happy, daca treci prin Montreal, poate ne intalnim :)
Sa-mi dai un semn, daca poti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Morgano

Mi-a dat cineva link, o poza cu mandrele mele e pe prima pagina la forum :)) de fapt la DC site. E de acum 2 ani dar m-am emotionat cat de frumoase sunt, nu stiu de ce....


poza de la articolul despre vitamina D? daca da, sunt superbe amandoua, au niste ochi mari si frumosi, wow.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

eu am voie sa scriu aci?
plecand da la premisa ca da, spun si eu ca binecuvantarile vietii mele sunt :tatal meu drag, care acum e undeva Sus,mama care mi-e alaturi si,da, sotul meu.
Toti trei sunt pe aceeasi treapta valorica , numai ca iubirea mea pentru ei e altfel,dar mereu aceeasi si egala.
Apoi ,OAMENII deosebiti din viata mea, cativa,dar care m-au ajutat sa ma "ridic"atunci cand altii imi intorsesera spatele.
Si nu in ultimul rand, membrii acestui forum:TOTI.Cei pe care nu i-am vazut vreodata dar care au stiut sa mangaie cu vorba si sa-mi aline sufletul sau cei care "mi-au ars 2 capace" cand o luam pe aratura .
Pentru toti acestia ii multumesc Lui Dumnezeu in fiecare clipa a existentei mele!

Gabriela


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Morgano, ce galuste dulci ai tu...

Casandra ce bine ar fi sa ne intilnim Am vorbit cu un bloc pe care l-am avut pina acum citeva luni in portfoliu si i-am intrebat daca pot avea un apartament mobilat pentru citeva zile. Mi-au spus ca nu se pune problema. Este la 4300 Boul De Maisonneuve.

Conchita


Gabriella

Maru, fa-te bine! Sanatate!

Gaby_K, Daria, Ciarli, Lala, si toate celelalte fete, sa aveti un weekend minunat!
Bucurati-va de primavara, aerisiti-va camarile sufletului si umpleti-va de optimism. Viata merge inainte, e frumoasa si merita traita frumos.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Happy, ce fain suna!!! Cand planificati concediul? Oricum, ma bucur pentru voi!

Morgano, sa-ti traiasca fetitele, chiar sunt extraordinar de frumoase, doua papusi.

Gabriella


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Happy_in_TO
Conchita


tu si cu Deus mereu ma pupati din senin. pe langa ca ma tot intreb ce-am facut sa merit, ma emotioneaza la culme, mi se umezesc ochii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Multumim de laude

Hai sa te pup si io, Conchita
- si ochii se umezesc de la viroza draga

Edit 1: Gabriela, welcome.

Edit 2: maine ma vad cu Yagmur si copiii in parc.

Edit 3: nu va inchipuiti ce bine arata Deus in realitate, o femeie frumoasa efectiv, am vazut-o acum vreo 3 sapt in parc cu sotul si baietelul - o familie superba - ea nu ma stie fizic, iar eu tampita nu-mi aminteam numele ei real si mi-a fost jena s-o abordez asa tam-nesam. [alcool

Mergi la inceput