Fulgusori Nov-Dec2009(44)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

No, ca tot imi aduc aminte asa pe bucatele...

Lalu, a mai fost nevoie de lapte praf decand cu datul pe brazda?

Monica iti tin pumnii sa gasesti material. nu e usor, eu am cautat ceva pana am gasit


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Strumphy,problema e ca a mea nu prea mananca tot din sticla...si mi-e teama ca daca nu ii place gustul,nu mai mananca deloc...

Monica
,super metoda de dormit fara tricou(autoservire)!

Ancutza,si eu as fi amanat diversificarea,dar cum e pe LP,a trebuit sa incepem la 5 luni...



Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

Buna fetelor,
Am si eu putin timp ca pitica e cu tac su , sa il mai streseze si pe el putin .
O curiozitate, Pampers nr. 3 92 buc la 53 lei e scump ? Oare sa fie contrafacut? te poti astepta la orice in ziua de azi .
Sambata merg la in Ungaria pentru , sper sa gasesc de toate.
Diana mai da un fir cand iesi poate reusim sa ne intalnim, ca doar suntem aproape. Fii mea e o azi la plimbarica am fost cu o , iar are 7 luni si mi s-a parut ca fii mea e aproape la fel de mare ca al ei , poate nu vad prea bine .


Zambeste, maine poate va fi mai rau.
Poze noi
Poze botez

Ramona de Maya Paula (17.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

cum cu cine....cu Iustinutz .....mai intrebi?

(asa face si Rares...cand plange in somn...cand zambeste....cu siguranta ca majoritatea fac asa....

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

Krelia sa stii ca o urmaresc pe Sabina cand doarme si de multe ori rade prin somn, se trezeste plangand cateodata si cred ca a visat urat, iar aseara pt prima data a adormit si apoi a inceput sa gangureasca prin somn ...cine stie cu cine vorbea ea

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!




_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

Imi dati si mie un vot pentru plantatie va rog
Plantatie



Zambeste, maine poate va fi mai rau.
Poze noi
Poze botez

Ramona de Maya Paula (17.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui rgagapie

Imi dati si mie un vot pentru plantatie va rog
Plantatie



Zambeste, maine poate va fi mai rau.
Poze noi
Poze botez

Ramona de Maya Paula (17.11.2009)


nu merge link-ul pt plantatie...pampers nr 3 ...92 buc eu iau cu 59.9 ron

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Ramona, noi dam 56 de lei pe 100 buc, scutece babylove de la DM (bine, sunt cu reducere 10%, caci altfel ar fi vreo 63. . La preturile altor scutece, chiar nu ma pricep...

Spor la shopping-uiala

hihihi, ce telepatie

Citat:
citat din mesajul lui rgagapie

O curiozitate, Pampers nr. 3 92 buc la 53 lei e scump ? Oare sa fie contrafacut? te poti astepta la orice in ziua de azi .
Sambata merg la in Ungaria pentru , sper sa gasesc de toate.


_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Rgagapie, nu merge linkul la concursuri din afara site-ului. Trimite si tu pe mail-urile comune ca fetele!

Monica, daca nu gaseti material, poate te ajuta linkul asta: http://www.texline.eu/?page=articol&id=37 eu i-am descoperit intamplator pe net si am descoperit ca au magazin de desfacere la 2 pasi de mine. Din pozele alea de jos in prima si ultima poza de pe primul rand e un material (sau 2 nu-mi dau seama daca sunt identice sau 2 diferite) care imi place cum arata, nr 5635 e bumbac de camasi deci trebuie sa fie placut si nu f gros, pare tesut diagonal. Da un telefon acolo poate te ajuta cei de acolo sa-ti gaseti material.


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia

cum cu cine....cu Iustinutz .....mai intrebi?

(asa face si Rares...cand plange in somn...cand zambeste....cu siguranta ca majoritatea fac asa....

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

Krelia sa stii ca o urmaresc pe Sabina cand doarme si de multe ori rade prin somn, se trezeste plangand cateodata si cred ca a visat urat, iar aseara pt prima data a adormit si apoi a inceput sa gangureasca prin somn ...cine stie cu cine vorbea ea

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!




_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali




...cum de nu m-am gandit...normal ca vorbea cu Iustinutz ...il pupam dulce ca tot veni vorba de el

da' poate vorbea si cu pretinu' ei Rares faceau o conferinta mica...asa ziceai ca are voie Raru' sa aiba si pretine nu numa' pretini buni precum Santiago



_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Buuun sa continuam povestea:
Nepotia a inceput sa faca iar febra pe la 4. Am trimis-o la spitalul de copii cu mama si o matusa ( cea cu infofolitul). Aici i-au facut algocalmin injectabil si impachetari. rezultatul: NU a scazut febra. In consecinta... le-au trimis la sppitalul de infectioase ( care e universitar macar) si... acum e internata. Acum sa vedem si ce are... Probabil maine

Intre timp... copilul meu are dureri de ureche la atingere. Intai am inclinat sa cred ca e din cauza mea... cu alaptatul meu in pozitie culcata noaptea.... dar, intre timp am citit pe net si se pare ca otita poate fi luat de la un alt copil care are viroza...
Maine iau si copchilul meu sa-l duc la pediatra... dar mi-e teama ca e virus si nu bacterie si imi da antibiotic de pomana.. si deja imi vajaie capul. Mai am putin si ma enervez pe pitica, de parca ea saracuta are vreo vina...
Diana, tu ce parere ai de durerea de urechi de care povestesc?( na , si imi promisesem sa nu te bazai si eu)


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput