Breaking News - 8

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Nu cred ca sint de breaking news... dar am descoperit doua filmulete pe care eu nu le stiam si m-am gindit sa vi le pun si voua (nu l-am vazut dansind cu camasa aia rosie, dar am citit despre ultima lui prezentare a Dangerous-ului si camasa...):





Nu-l stiam, la sfirsit spune ceva interesant, oare ce avea in gind atunci?

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Nelia chiar daca stiam aceasta interpretare a lui Dangerous, ea ramine the best in ceea ce priveste dansul lui MJ! Pt mine! Nu -as satura de numarul asta... e atit de perfect, de natural in miscari...eu ma gandeam ce dificil e sa redai orice miscare de-a lui, EXACT asa cum o fae el, in cadenta respectiva, legatura intre miscari, etc

Cat despre filmuletul al doilea, hehe, ar fi frumos sa se fi referit la ce ne gandim noi. Dar poate a fost doar un joc de cuvinte...cine mai stie...



_

Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.





www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y" target="_blank">Tribute to an angel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Amintirile unui bodyguard despre MJ vor deveni o carte



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

La min. 6,22 Rebbie spune ceva interesant



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

cred ca e unul dintre putinii oameni de bun simt din tara asta. chiar scrie inteligent si fin. poate e cel mai misto articol scris in presa romana, fie ea si virtuala, despre MJ. enjoy!

http://razvan.exarhu.ro/funeralii-mondiale-pentru-michael-jackson/


bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Cate comentarii a generat aceasta postare a lui uri !

http://twitpic.com/1iufqr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Medy eu nu stiu ce a vrut Uri sa spuna cu postarea aia....nici nu il mai iau in serios pe asta. Nu vad nici un 7 sau ce-o fi vrut el sa ne innebuneasca. Cere atentie omul...cred ca daca ar stii ceva nu ar avea tupeu sa arunce atitea, doar daca nu e pus de cineva, acel cineva nefiind in nici un caz Michael, ci aceia care doresc sa ne tina in tensiune. Pentru a se vinde in continuare.

Bulinutza interesant ce a scris Exarhu. Nu stiu de ce multi dintre cei care-si dau cu parerea din iunie anul trecut, incoace, tin sa precizeze "nu am fost fan MJ"...hm... o fi de bine cred ei?

_

Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.





www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y" target="_blank">Tribute to an angel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

nici eu nu mai cred nimic altceva despre uri decat ca profita si el, ca si alti, de MJ...ceea ce e trist

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput