Breaking News - 8

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

la multi ani !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Multumesc fetelor de urari!

Motanikule mi-ai facut-o



_

Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.





www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y" target="_blank">Tribute to an angel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

La multi ani, Danat!

Bulinuta, nu fi atit de sigura! Nu vine el pe scena, dar nu avem de unde sa stim si nu vom sti niciodata daca nu vor veni totusi, cumva, impreuna.

E cel mai ciudat trailer pe care l-am vazut, cine nu-l stie pe MJ si il vede, ar putea jura ca nu e vorba despre un mort. Si daca altii vor audienta sau bani, ma indoiesc ca Cirque de Soleil mai are nevoie de asa ceva...

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Bey,ce-i aici?uite de aia nu intru mai des,pt. ca de fiecare data cind intru imi sta inima.
Doamneee cum arata reclama cu Cirque De SoleilZici ca e ...zici ca e...asa cum trebuie sa fie .Adica un show pe cinste cu acrobati nemaipomeniti si cel mai bun ..nu,cu Regele Muzicii Pop!

Iar m-am suparat pe viata.

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas
ISLAM DENOUNCES TERRORISM

I want to tell the world... a Story


Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Nelia multumesc!

Mai fetelor, si eu m-am uitat la clipul pt Cirque du Soleil si mi-a stat inima! Sigur e trailer oficial??
Nu pot sa nu ma gandesc la zvonurile ce au aparut dupa disparitia lui MJ ca ar fi avut in ultima perioada o rlatie cu o dansatoare, sau acrobata, ca era f indragostit...
Apoi imi zboara mintea la momentele de dans acrobatic din This is It, aratate foaaarte pe scurt in film, cu tipele alea atinate de candelabre de cristal...
Prea sunt multe elemente in comun .

Insa prezentarea e de mare angajament. E cam mult MJ, prea clar prezentat si cand colo, cica e vb doar de muzica lui....hmmmmm, ceva miroase pe aici. Si distanta in timp e mare, spectacolul acesta va incepe abiaintr-un an si ceva (parca toamna lui 2011 este scris ). Oricum, cred ca va fi super!!!


Edit: dar are voie oricine sa se foloseasca asa de numele unui artist?! ma gandesc ca oricine face un spectacol si foloseste muzica lui MJ isi poate face trailer si cu imagini cu artistul? Ha?!
_

Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.





www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y" target="_blank">Tribute to an angel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Clipul e oficial, apare si pe pagina circului respectiv. Nu se folosesc de numele lui MJ, ei au facut o intelegere cu MJ Estate, in urma careia fiecare ia jumatate din incasari. Totul e pe baza de contract. Si pana in 2012 sunt 4 ani, asa zicea Michael in This is it ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Rebbie , despre copiii lui Michael

http://www.msnbc.msn.com/id/21134540/vp/36708536#36715243


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Pai eu zic WOW si fara sa fi vazut spectacolul....

Mai, nenea acesta vorbeste prea din carti, le stie se pare pe toate deja. Sa faca ceva cum nu a mai fost vazut vreodata, parca asta spunea si MJ in film? Fratilor, asta deja e ceatza densa....




_

Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.





www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y" target="_blank">Tribute to an angel

Mergi la inceput