Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010 (23)
Raspunsuri - Pagina 22
Bells spune:
Clary CASA DE PIATRA!!!

Multa sanatate si un bebic frumos, sanatos si jucaus. Sa aveti parte numai de fericire. Ma bucur pentru cumnatica si nepotica ta, multa sanatate si lor.




Ioana,
14+
eveline spune:
Wow Clary, casa de piatra iti doresc, asteptam poze!
Paticut, ti-am admirat pozele, aveti un baietel superb, sa va traiasca!
11+ si mamica de
Bianca
Klarisse spune:
Of ce frumoasa a fost ziua nuntii, eram asa fericita, ma simteam printesa in toata regula, rasfatata tuturor..Clary sper sa fie o zi minunata sa te bucuri din plin.
Klarisse
graviduta 10+
http://lbdf.lilypie.com/zjrHp2.png
pianna spune:
Clary CASA DE PIATRA!!!
eveline super sarafanul! Mie mi-ar fi placut si asa movulin cum se vede.
8+
clary spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui Mari-Mariuk *am vrut sa scriu: si cununia civila si cea religioasa |
Casa de piatra Mari si bebe sanatos!


Initial nunta o aveam planuita pentru octombrie(este in proiect de vreo 2 ani ) cu local arvunit,formatie si toata nebunia dar cand am aflat ca vine bebe am hotarat sa facem inainte cununia civila pentru ca bebe sa ia numele tatalui si daca tot aveam localul ,vom face in octombrie cununia religioasa si botezul
Claudia
15+
LoraG76 spune:
Waw! Super! Avem 3 miresici: Clary, Mari-Mariuk si Mari Paun! Super! Casa de piatra, fetelor si sa fiti fericite! 

Nu stie nimeni parola sa facem capitol nou????
Lora, mami de Iustina si 
16+
Bazar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro
(Niciodata sa nu spui niciodata!)
Mari-Mariuk spune:
noi am planuit nunta a doua zi dupa ce am facut testul de sarcina, desi la inceput as fi vrut si eu doar cununia civila iar cea religioasa sa fie in aceeasi zi cu botezul, dar...lucrurile se schimba... am gasit repede si local si nasi, luni ne-am luat verighetele. mai avem de gasit un fotograf bun si sa alegem aranjamentele pentru local plus chestiile marunte ce se fac inainte...
kiti2205 spune:
Din pacate, cred ca nu...
Eu am o veste foarte bune, mi-au venit rezultatele de la testul de urina si este negativ. Nici urma de streptococ/stafilococ, auriu sau ce culoare or mai fi 
Deci am scapat de o grija.
Oricum, cand ma duc sa imi repet IGM-ul de toxoplasmoza, o sa mai duc o mostra, sa o analizeze inca o data.
Kiti,
10+ si mami de Vlad (15.05.2006)
clary spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui kiti2205 Din pacate, cred ca nu... Eu am o veste foarte bune, mi-au venit rezultatele de la testul de urina si este negativ. Nici urma de streptococ/stafilococ, auriu sau ce culoare or mai fi ![]() Deci am scapat de o grija. Oricum, cand ma duc sa imi repet IGM-ul de toxoplasmoza, o sa mai duc o mostra, sa o analizeze inca o data. Kiti, 10+ si mami de Vlad (15.05.2006) |
Felicitari Kiti..macar ai mai scapat de o grija


Claudia
15+
