Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010 (23)
Raspunsuri - Pagina 23
clary spune:
Burtici ,stie cineva cum se face un capitol nou?ca spre rusinea mea habar n-am![]()

Claudia
15+
Klarisse spune:
Bravo Kiti, super veste, ti-ai luat o piatra de pe inima.

Klarisse
graviduta 10+
http://lbdf.lilypie.com/zjrHp2.png
Klarisse spune:
Fetelor stiti daca acidul folic poate fi luat si seara? Ca azi dimineata fiind pe fuga am uitat sa il iau..
Klarisse
graviduta 10+
http://lbdf.lilypie.com/zjrHp2.png
eveline spune:
Kiti felicitari pentru analize!
Klarisse, eu ma gandesc (parere proprie si personala) ca poate fi luat oricand...de ce ar trebui luat doar dimineata?! Eu una il iau cand imi aduc aminte.
Daca vreti deschid eu capitol nou da de pe userul meu, ca nu stiu parola la cel comun.
11+ si mamica de
Bianca
ioana_naomi spune:
multumesc Eveline nu stiam regula cu cele 10 mesaje, este foarte frustranta treaba cu moderarea...
burtica de 15+
ioana_naomi spune:
Clary casa de piatra !!! Mi se pare o idee foarte buna cununia acum si casatoria religioasa cu botezul, cred ca iti voi "imprumuta" ideea ca nici eu cu al meu nu suntem "luati cu acte" ![]()
burtica de 15+
eveline spune:
N-ai pentru ce Ioana, scrie inca 6 ca sa intri-in ritm
Poftiti la Capitol nou
11+ si mamica de
Bianca
LoredanaB spune:
Buna dragelor! Ce frumos e afara
.Noi am fost deja la plimbare, am facut si cateva cumparaturi acum imi astept sotul la masa.
Mari, Fistiq felicitari fetelor pentru rezultate...ma bucur nespus pentru voi
.
Clary,Mari-Mariuk va doresc casa de piatra si ferire multa multa dar si
-lusi mancaciosi si sanatosi!!!
Kiti ma bucur ca analizele au iesit OK in cele din urma.
Eveline eu zic ca poti sa-i dai drumul cu noul capitol...spor!!!
13 + Eric Joshua (05.09.2008) ... o minune de la Dumnezeu!
ioana_naomi spune:
Burtici, as vrea sa intru si eu in lista de la inceput, cea cu gravidute, cum ar trebui sa procedez?
burtica de 15+
