Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010 (23)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

kiti tre' sa sarbatorim atunci.....cu apa plata si lamaie ca alcohol n-avem voie

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clary spune:

Burtici ,stie cineva cum se face un capitol nou?ca spre rusinea mea habar n-am


Claudia15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Klarisse spune:

Bravo Kiti, super veste, ti-ai luat o piatra de pe inima.

Klarisse graviduta 10+

http://lbdf.lilypie.com/zjrHp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Klarisse spune:

Fetelor stiti daca acidul folic poate fi luat si seara? Ca azi dimineata fiind pe fuga am uitat sa il iau..

Klarisse graviduta 10+

http://lbdf.lilypie.com/zjrHp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Kiti felicitari pentru analize!

Klarisse, eu ma gandesc (parere proprie si personala) ca poate fi luat oricand...de ce ar trebui luat doar dimineata?! Eu una il iau cand imi aduc aminte.

Daca vreti deschid eu capitol nou da de pe userul meu, ca nu stiu parola la cel comun.

11+ si mamica de Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_naomi spune:

multumesc Eveline nu stiam regula cu cele 10 mesaje, este foarte frustranta treaba cu moderarea...

burtica de 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_naomi spune:

Clary casa de piatra !!! Mi se pare o idee foarte buna cununia acum si casatoria religioasa cu botezul, cred ca iti voi "imprumuta" ideea ca nici eu cu al meu nu suntem "luati cu acte"

burtica de 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

N-ai pentru ce Ioana, scrie inca 6 ca sa intri-in ritm

Poftiti la Capitol nou

11+ si mamica de Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoredanaB spune:

Buna dragelor! Ce frumos e afara.Noi am fost deja la plimbare, am facut si cateva cumparaturi acum imi astept sotul la masa.

Mari, Fistiq felicitari fetelor pentru rezultate...ma bucur nespus pentru voi.

Clary,Mari-Mariuk va doresc casa de piatra si ferire multa multa dar si -lusi mancaciosi si sanatosi!!!

Kiti ma bucur ca analizele au iesit OK in cele din urma.

Eveline eu zic ca poti sa-i dai drumul cu noul capitol...spor!!!

13 + Eric Joshua (05.09.2008) ... o minune de la Dumnezeu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_naomi spune:

Burtici, as vrea sa intru si eu in lista de la inceput, cea cu gravidute, cum ar trebui sa procedez?

burtica de 15+

Mergi la inceput