Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010 (23)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

'Neata burtici!
Ce mai faceti? Eu sunt rupta de oboseala, ca azi noapte piticul a facut iar o criza de tuse de aia alergenica si am stat cu aerosoli, siropuri, a vomitat, schimba patul si de astea
Partea placuta este ca a venit primavara, a inceput sa miroasa a primavara si am vazut floricele prin gradini.
Eveline foarte dragutz sarafanul , dar Suceava este cam departe de mine... Eh, mai astept sa mai creasca un pic burtica si ma apuc si eu de shopping

Kiti, 10+ si mami de Vlad (15.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Kitti,of, imi pare rau de pitic...e ingrozitor sa-l vezi cum se chinuie si nu se poate odihni, si tu nici atat...oricum nu-ti vine sa te odihnesti cand stii ca puiutul tau e bolnav, cine e mama stie.... Insanatosire grabnica va doresc!
Ce bine ca miroase a primavara.....arunca un damf si aici, ca parca vad ca indata ninge la noi

11+ si mamica de Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Klarisse spune:

Kiti sanatate multa sa piticut

Klarisse graviduta 10+

http://lbdf.lilypie.com/zjrHp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Multumesc
Da, e cel mai groaznic cand este el bolnav. Oricum, in aprilie o sa plece o luna la soacra-mea, la munte, aer curat, pisici, caini din belsug, copii pe afara... Sper sa isi revina complet acolo, ca in Bucurestiul asta jegos si poluat

Kiti, 10+ si mami de Vlad (15.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Ioana Naomi, bine ai venit printre noi, iti urez sarcina usoara si nastere asemenea! Scrie 10 mesaje pentru a nu mai fi moderata si pentru a posta in timp real.
Kiti, oare de ce-mi tot vine sa scriu nickul tau cu doi de "t"? Of, scuze...

11+ si mamica de Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Citat:
citat din mesajul lui eveline

Ioana Naomi, bine ai venit printre noi, iti urez sarcina usoara si nastere asemenea! Scrie 10 mesaje pentru a nu mai fi moderata si pentru a posta in timp real.
Kiti, oare de ce-mi tot vine sa scriu nickul tau cu doi de "t"? Of, scuze...

11+ si mamica de Bianca


N-are nimic . Poti sa il scrii si asa. Asa imi zice sora mea de cand era mica si asa a scris ea mereu, de aia e Kiti, dar accept si cu 2 de t

Kiti, 10+ si mami de Vlad (15.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Klarisse spune:

Of, vad ca stranut, imi curge nasul, sunt molesita, sper sa nu ma ia o raceala..Cu rahatul asta de vreme (ma iertati) nici nu mai stii cum sa te imbraci..cand e cald cand ninge..

Klarisse graviduta 10+

http://lbdf.lilypie.com/zjrHp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui eveline

Sa-mi scuzati freza, ieri cand am vrut si eu sa-mi spal parul am avut musafiri neinvitati la meci....si azi cat am fost pe afara am avut caciula-n cap (la noi inca-s 0 grade)...ei, intelegeti voi ce vreau sa spun.
sa stiti ca e totusi visinie, nu's de ce apare mov
http://i624.photobucket.com/albums/tt325/figliaro/18032010001.jpg

11+ si mamica de Bianca


Eveline, e super! S-o porti sanatoasa! O sa caut si eu ceva de genul asta, eu pana acum n-am vazut decat f.f. scurte


Lora, mami de Iustina si 16+

Bazar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro


(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Kiti, multa sanatate puiutului!
Klarisse, ai grija, multa sanatate! Nu mai bine te duci tu acasa, te bagi in pat, tragi un somn si-ti revii?

Lora, mami de Iustina si 16+

Bazar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro


(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bells spune:

Si aici miroase a primavara, e soare si floricele peste tot, muntele este acoperit pe varf cu zapada, o adevarata frumusete.
Abia astept sa infloreasca si inverzeasca pomii. Am intrat intr-o stare de melancolie, as vrea sa ma plimb prin padure si sa culeg floricele.

Na ca va molipsesc si pe voi..."Vine, vine primavara/ Se asterne-n toata tara/ Floricele pe campii/ Hai sa le-adunam BURTICI"

Ioana, 14+

Mergi la inceput