Fiv in Ungaria 96

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns TRISTA45 spune:

Sami,bafta!

Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Scuzeeeeeeeeeeeeeeee
sunt o zapacita! Daca n-as fi asa de impulsiva mi-ar fi mult mai bine!
Acu' am reusit!


incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dent spune:

crisis81,ti-am spus anul trecut,sa te astepti la bebe dupa adoptie..., FELICITARI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lidiadiana spune:

Samira ,tu ai avut doar doi embrioni si ti-au rezistat pana la blastocisti amandoi??? Intreb pentru ca eu stiam ca doar 20-40% dintre embrioni rezista...Lipiciul a fost la cerere ta sau PK a zis?
Tu cum te simti ? Eu....



FSH mare... urmeaza primul FIV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

samira,mami vreau,adipapazi Doamne ajuta sa fie bine .Eu luni nu o sa va mai prind pe niciuna la Budapesta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

crisis81, FELICITARI!!!! este o veste nemaipomenita! sa fie amandoua intr-un ceas bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

Buna fetelor,
Sunt noua pe site, dar v-am citit mesajele cu mult interes si imi pare bine de cunostinta.
As vrea sa urez mult mult succes tuturor fetelor, in special Samirei astazi (am avut placerea sa ne intalnim in Szentender si apoi la clinica Kaali zilele acestea) si Adrianei vineri.
Pentru cele interesate, va dau o alternativa de cazare (unde stau eu) la vila Kristal, raport calitate-pret ok (adresa Tars Utca nr 9) - pentru alte info va stau la dispozitie.
Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

atena77 multumim si bine ai venit printre noi si bineinteles sedere cat mai scurta
Da-ne mai multe amanunte deppre villa Kristal,am vazut-o si eu cand cautam cazare dar tu daca stai acolo esti cea mai in masura sa ne zici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

cris81 ma bucur ca ti-ai facut aparitia si pe la FIV IN UNGARIA,ca tare iti simteam lipsa ,mai ales acum cand incep si eu un nou fiv si am nevoie de sustinere Pupici la Teo si la bebe din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

sama te asteptam acasa 3 in 1
bafta si celorlalte fete de la budapesta

Mergi la inceput