Fiv in Ungaria 96

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marina@ spune:

feliciamultumesc de modificari, putere mai am doar pentru aceasta data(ultima),tie numai bine si nu te descuraja,vei reusi cu sigurantasucces

MARTIE E LUNA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

tamy...16 nopti am rezervat la pensiune...si pentru transfer de blasto ...le folosesti pe toate ...fara doar si poate.


Doamne-ajuta!!!!sa fie lipiciosi amandoi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

samira, sa ai bafta azi! sa se prinda bebelusii, in ciuda hotilor si sprea bucuria formumului!
hai sa fie cu noroc!

m-am trezit si eu, am facut ultima cetrotide si ultimii 150 Gonal-F, diseara ovitrelle si vineri punctia.

mami_vreau se plimbareste azi, asteptand vesti de la PK.

sonya si spranta, miss u!
toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lidiadiana spune:

Buna. Sa va spun si eu costurile mele la FIV(Kaali Budapesta):
-1000 EUR tratamentul
-520 000 HUF (2000 EUR)-monitorizare(doua), 4 ovocite recoltate, ICSI, 2 embrioni implantati, fara congelare ca nu era cazul.

3000 EURO
Sa fie cu la toate!!!!!!!!


FSH mare... urmeaza primul FIV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zapp spune:

Crisis, FELICITARI!! Ce veste minunata ne-ai dat! Sarcina usoara si bebelus sanatos!


zapp 21+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisis81

Sa stiti ca de azi dimineatza ma tot uit sa vad cine mai scrie p'aici, daca mai cunosc pe cineva, care mai e sau si sunt cam putine fete cunoscute pentru mine. Sa zicem ca sunt din cele "vechi" si o spun cu mandrie pentru ca eu mereu eram cea mai noua, incepatoarea.

Eu am reusit sa finalizez adoptia, deci sunt oficial mamica si se pare ca voi fi 2Xmamica pentru ca sunt , natural si trebuie sa recunosc ca nedorit si neasteptat (din fereala).



Cris mami de Teodora
"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie



Wow, asta da feste extraordinara, felicitari

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mairis spune:

Tamaryllis, noi am plecat a doua zi dupa transfer de blasto iar nidatia am avut-o cand eram deja acasa, in a treia zi -seara (am vazut un firicel de sange)!
Nu trebuie sa stai la pat dupa transfer decat o zi, maxim doua. Sangele trebuie sa circule iar organismul sa aiba energie! In afara eforturilor (sport, carat greutati etc), nu exista contraindicatii!
Si nu cred ca vei fi mai stresata cand vei fi graviduta! Noi trecem prin atatea greutati ca sa ramanem incat ne consumam enorm de mult. Eu acum sunt asa... senina (ca sa nu zic senila ), linistita dar precauta!
Iti urez mult succes!

Samira, la cate iti tinem pumnii pe aici, cred ca vom crea o energie pozitiva care va avea rol de superglue pt nazdravanii tai!
Doamne ajuta!

tuturor!

Irina, +6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Mairis, eu stau aproape de Bucuresti si cred ca nu trebuie sa fiu pe drum cand se nideaza. Nu stiu....
Sami, numai eu cred ca puteam sa spun asa ceva: nu reusesc sa trimit mail. Se intoarce cu failure

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

adina...atat am de zis!!!

mairis...multumesc tuturor pentru pumnii stransi.
si eu ii tin la fel de stransi pentru fetele din tura noastra...diana,speranta,mami laura,adina.
nu accept alta varianta decat sa ne vedem toate la Bucuresti....in gasca completa...sa sarbatorim testele pozitive.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

tamy...mai scriu adresa

villa.korall@upcmail.hu

sau suna la tel. 0036202502187...raspunde direct dl.Robert-proprietarul pensiunii.

Mergi la inceput