Pufuleti ianuarie - februarie 2010 (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andre_lina spune:

Fetelor, am primit poze cu Darius al lui Arwen, de pus in album dar si mie mi-a pus poza Decenuela, asa ca va rog, cele care au id-ul meu de mess sa intre sa le dau poza sa o puneti voi mai priceputelor!

Tudor vrea in fund, se ridica daca ii dau manutele, se uita stanga dreapta si rade... ma musca de maini, il las iar pe spate, plange, ii dai mainile, se ridica, iar e fericit, si tot asa... isi ridica capul de jos, cand sta pe spate... e mare dle... e mare

mai vroiam sa zic ceva...

astept o vizita de la o matusa care trebuia sa vina... si nu mai apare, am facut curat toata dimineata, cu mama, in asteptarea persoanei.. mi-e somn....

va pup, o sa pun poze cu mamica machiata la petrecerea de aseara .
pupam

Andreea, de BEBE PATRIOT Tudor Andrei, grabitul odiseei (01.12.2009)
Doamne, iti multumesc pentru fiecare zi in care sunt mama!
toate pozele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

Si cand ziceam ca ma bag la somnic pana la 5 dimineatza...greshit...s-au trezit la 2 si 2.30, apoi la 5 si 5.30 . Si asta dupa 2 saptamani in care au sarit in fiecare noapte primele 2 mese. Asha ma relaxez eu (aviz cris.mario).



din 09.12.2009 mami de Katya Natalia & Sofia Alena

Albume: L0-3; L4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

larisel marci de sugestie, asa stiam si io ca nu e bine sa dai prea des si prea mult. si da, si mie mi s pare ca mananca mult dar tot fetele tale-s mai mari si mai falcoase! pupam falcutze de printese!


de Yannis


Cum sunt mai mari?! Au deja 3 luni si doar 4.7 si 4.4 kg... Alti bb-i s-au nascut cu greutatea asta.



din 09.12.2009 mami de Katya Natalia & Sofia Alena

Albume: L0-3; L4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

Eu iarashi de la birou...so...sunt pe aici...o vreme.



din 09.12.2009 mami de Katya Natalia & Sofia Alena

Albume: L0-3; L4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui larisel

Si cand ziceam ca ma bag la somnic pana la 5 dimineatza...greshit...s-au trezit la 2 si 2.30, apoi la 5 si 5.30 . Si asta dupa 2 saptamani in care au sarit in fiecare noapte primele 2 mese. Asha ma relaxez eu (aviz cris.mario).



din 09.12.2009 mami de Katya Natalia & Sofia Alena

Albume: L0-3; L4





Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayanna_xem spune:

Salut! N-am citit nimic din urma, dar am primit mesaj de la Ioana_fota si vi-l transmit...si revin mai tarziu, k vad ca ati avut un spor la scris...mamma mia!

Mesaj Ioana_fota: Neata.tot 2 in 1 suntem si in dimineata asta. Mai avem 1 zi si scap de aici. de maine imi vine dr si merg la ea si bebelina poate sa vina. toti bebeii care aveau problemute sunt bine? va pup pe toate si sa ne auzim cu bine.

mami de strumfita scumpa Daria-Ioana

pozicile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

oficial nu mai st lauzaaaaaa

vineri ma spovedesc si impartasesc

am niste musafiri,ne citim pe seara,o duminica frumu sa aveti

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui larisel

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

larisel marci de sugestie, asa stiam si io ca nu e bine sa dai prea des si prea mult. si da, si mie mi s pare ca mananca mult dar tot fetele tale-s mai mari si mai falcoase! pupam falcutze de printese!


de Yannis


Cum sunt mai mari?! Au deja 3 luni si doar 4.7 si 4.4 kg... Alti bb-i s-au nascut cu greutatea asta.



din 09.12.2009 mami de Katya Natalia & Sofia Alena

Albume: L0-3; L4



Nu ma refeream la greutate ci la varsta si activitati

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

CUSCRA, scapasi bre de lehuzie? AMR si la mine o sapt si ceva.

Despre noi: uaaafffffff, valeeeeeeu si auliuuuuuu! Intru doar sa ma vait ca sa vedeti si voi ce neserioasa sunt!
Am vazut ca sunt fete care au scapat de ragade dupa o luna de supt, dar eu inca le mai am si a trecut luna....deci la mine cand trec?????? Oricum m-am enervat si numai cumpar nimik, nici albastru metil sau unt shea , sa faca bine sa treaca cu ce dau eu!
LOREX, tu mai poti mama ca eu tot astept sa treaca usturimile si nimik.

Aseara am fost la party-ul fetitei nasei lui Daniel, o scumpete si-o dulceata si avem si pozici A fost foarte distractiv, al mare s-a jucat cu copiii si catelul , al mic a stat numai in brate la nashica. Asa ca mami s-a relaxat total.

CRIS, multumesc pentru raspuns. EU nu stiu ce-o sa ne facem noi cu racelile aduse de fratii mai mari. Belea mare, zau! EU o sa il mai trimit pe Paul la bunici cand si cand, mai ales in vacanta de vara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

alexutzzza Deci vroiai sa zici mai batrani ca voi...

onitza Te-ai scos la petrecere. Sper sa scapi cat mai curand de ragade.



din 09.12.2009 mami de Katya Natalia & Sofia Alena

Albume: L0-3; L4

Mergi la inceput