Goldie pants - 38

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neatza

sunt deranjata de afirmatiile lu mrs.Bad si sigur nu asta e decizia lu blueshirt si purpleshirt e doar opinia ei proprie si personala dar stiti vorba aia..cine imparte,parte-si face nu? e posibil chiar ca ceveurile sa nu fi ajuns la baieti.....oricum eu sunt in pentru ca Red m-a ales ca fiind TRUE LOVE stie el ce stie doar e cel mai matur


de acu inainte doar asa va defila.....e decizia lui

purple red zice ca esti fff ospitaliera si iti pentru tot

mj cam ai dreptate

oana pregateste-te ca venim la un ceai

JoAnn

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna dimineatza
mey fetili observ ca sunt persoane deranjate de deciziile baietilor....eu n-am facut decat sa le esprim... daca am facut-o dandu-le o "nuanta tendentioasa" cum sustine mrs purple va rog sa o considerati ca fiind un defect profesional
deasemenea mrs iona rock daca va simtiti lezata in vreun fel de exprimarea mea, desi nu cred ca am spus neadevaruri , atunci sunteti libera sa dixcutati derect cu baietii si sa le expuneti personal ceveurili anytime and anywhere you want yo am zis doar, ei inca isi cauta true love, depinde de voi sa fiti mai convingatoare......deci afirmatia "cine-mparte parte-si face" nu-si are rostul aici
mj nu raspund la provocarile tale dar daca tot te preocupa ce fac unili persoane da-mi voie sa-ti spun ca suntem very happy together yo si baietii mei asa in aglomeratie cum spui tu ne place viata agitata si pe niminea nu intereseaza biznisuri noi, de care nu au timp sa se okupe
oana tu tot la impozite te gandesti vad...
joann interpretarea nu face totul intotdeauna...

www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza


mey aseara ce supriza am avut

cand m-am dus in dormitor aveam www.flower-arrangement-advisor.com/images/tulip_bouquet2.jpg" target="_blank">asta pe pervazul de la geam. avea atasat si un biletel care ma indruma sa deschid usa ca am musafiri. m-am executat si pe pragul meu ......erau musafiri

venisera sa ma cunoasca si sa imi multumeasca pentru modul special in care m-am gandit la ei . am schimbat cateva vorbe, lungi, si m-am decis, la insistenta lor, ca asta seara sa ii invit la mine la un party, ca sa ma cunoasca mai bine. a fost dorinta lor expresa n-am avut cum sa ii refuz, nu poti refuza astfel de musafiri

party, party. partyyy
mey daca vrea cineva sa participe la party, e binevenit, dar iaste neste conditiuni. adeca intai tre sa va aratati la receptie impreuna cu insotitorii ca sa va dea cardul de intrare. e necesar check in-ul ca e un party mai special

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
ca baietii astia liberi poate ii conving si pe altii sa li se alature, daca nu is bine ancorati




adica pe care altii mey oana sa inteleg ca faci referiri la baietii mei

pai nu au de ce sa plece ...uite declaratiuni le fac io

You brighten up the moon and stars at night
You keep me seeing rainbows in the sky
You bring new meaning to my life, now
I believe in miracles baby I'm forever yours, yours

Tender love's what you're giving me and
You surpass all my fantasies and
I keep thanking the Lord above for
Blessing me with oh so much


Citat:
mey daca vrea cineva sa participe la party, e binevenit


dar daca se tine acasa la tine, io par example pot veni la party stiind ca am forbiden la o anumita persoana???

fetili

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn...daca tu ai simtit ca as fi vb de baietii tai, inseamna ca te simti cu pe caicula...si atunci tu o zisezi cu fingerili tale...

cat despre party, ai FORBIDDEN la ebony, da stai fara grija, ca el o sa fie cu privirea si gandu si inima la mine...deci dejaba o sa tzopai pe langa el si o sa ti se scurga privirile pe langa el ca n-ai nici o sansa. respecti distanta regulamentara, privirea in sensu opus si....te dixtrezi cu baietii tai

apropo...mi-au trimes tilegrama ca ei vin la party. de tine nu au specificat

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

party, party, party mey ca bine te gandisi ca prea e neanimatie acilea da nu spusesi cine fu musafirii tei mey io nu-sh ezact despre cine se vorbeste
io la party vin cu cei mai HOT baeti din cati se ezista,






ce provocari mey lisa duamne fereste mey pa mine niminea nu ma intereseaza ce face sa fie clar iar biznisurili mele e mai infloritoare ca oricand partenerii de biznis au inceput sa isi aduca si pretinii buni ba mai mult, aseara am incheiat contract si cu un husband se stie ea a lu care iaste

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Iona draga, daca tu crezi ca RED nu va mai defila in tinuta careia ii poarta numele cred ca te inseli amarnic . Nu stiu de unde iti vin ideile astea, cred ca ai citit reviste nepotrivite..
Oana nu stiu ce party special ai..sau crezi ca ai..eu pe ala il vad buchet de mireasa. Soooooooo?????



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj...iaste vorba de neste baieti liberi si frumosi....de nu iti vine a crede, si gentelmani pe deasupra

parpal, despre weeding flower...nush sincer ce sa zic . oare alea iaste intinetiile vreunuia din baieti , asta o vrea sa imi transmita

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Mrs.LIisa Bad normal ca m-am simtit lezata de esprimarea dvs. dar daca ziceti sa o luam ca un defect profesional..

Citat:
ba chiar ai prezentat si pt o parte din baietii luati deja(a se vedea cel pt ebony)..fapt ce demonstreaza ca tot cu okii dupa altii esti

daca va referiti la "Cvu" www.youtube.com/watch?v=jHzgSbLB5-0&feature=player_embedded" target="_blank">asta a fost o scapare...de fapt e o alta dovada din perioada cand Ebony se afla la JoAnn si nu stiiam cum sa o scot la suprafata

Citat:
care nu accepta sa-i tratezi "la gramada" ca pe baietii tai pe care nici la defilat nu-i scoti decat din an in pasti

cum adik "la gramada"? doamne fereste,mey,ce imaginatie ai si de ce vrei sa defileze baietii mei daca ai tai e cei mai hot?haa? ti-am cerut eu sa-i scoti la defilat vreodata?

mey oana eu tre sa vin cu toti insotitorii pt.a ridica cardu de intrare?

purple,deocamdata are motivele lui de a nu mai defila in tinuta care ii poarta numele iar eu ii respect dorinta

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

ba mai mult, aseara am incheiat contract si cu un husband se stie ea a lu care iaste

pana primesc confirmare din partea lui.. sper sa nu fiu nevoita sa apelez la

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona poti veni cu care, cine, cati vrei tu nu iaste limita de persoane

mj contractu cu husbandu era de colaborare sau schimb de informatii???

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput