Goldie pants - 38

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna seara

Daca cineva se intreaba de ce eu cu Lisa suntem in comisie, este pt. ca noi nu am depus CV-euri emotionale...nici mj nu a depus, dar ea a ramas observator. Presimt ca urmareste sa nu fie inselati baietii.
Da, lisa nu minteste. Doar RED a mai ramas la noi . Nu au mai mers la sediul secret GSS pentru ca admiratoarele au fost speriate de gardurile speciale si nu au mai insistat.

RED apreciaza din suflet dedicatiunea ionei adresata lui (zice ca stie ca lui i s-a adresat, numai ca ea face pe interesanta, de aia a zis ca e pt. toti..stiti cum e...playing hard to get":



In special aceste versuri:
"I'd never tell you one lie, I'd never let you down
I'd never leave, I'd be the one who'd always be around
Baby give me a chance"

"Baby Believe me, I could never do you wrong
And I would never paint your world blue (clar nu il vrea pe Blue)
And if sometimes it seems I must have lost my mind
I might be crazy but I'm crazy about you..."

Acestea fiind zise..., imi pare rau oana, dar a fost asa de impresionat de melodia aia . Oricum, voi 2 sunteti vecine. Puteti oricand sa va vizitati....dar uite, daca RED zice ca a descoperit TREU LOVE la iona





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Bun.
Acum ca ati aflat decizia lui RED, este timpul sa vi le prezint si pe ale lu' blueshirt si purpleshirt

joann i-am prezentat CVul tau la blueshirtu...insa, nu stiu in ce limba l-ai redactat...ca bietul de el nu a priceput nemik din el...nu stie ce intentii ai..si nici nu doreste sa comunicati prin translator..asadar l-a respins

iona baietii au observat la tine ca esti putin indecisa putin mai mult...ai prezentat initial ceva care semanau a fi ceveuri..nu ai recunoscut ca sunt..apoi in final te-ai hotarat ca de fapt le-ai depus pt toti...insa nu ai specificat care CV pentru cine e...ba chiar ai prezentat si pt o parte din baietii luati deja(a se vedea cel pt ebony)..fapt ce demonstreaza ca tot cu okii dupa altii esti oricati ai avea tu.....ori blueshirt si purpleshirt sunt niste deosebiti, unici care nu accepta sa-i tratezi "la gramada" ca pe baietii tai pe care nici la defilat nu-i scoti decat din an in pasti..ei vor sa fie admirati deci au refuzat si ceveurile tali, cu parere de rau(desi yo ti-am dat sanse mari) dar nu vor sa devina doar niste "numere" de pe strada ta e bine ca pe RED l-ai convins totusi...cred ca el nu e asa pretentios.....

oana nu am vazut CV depus de tine pentru blueshirt sau purpleshirt doar pt RED asadar n-am avut ce sa le prezint

deci, asadar si prin urmare baietii au decis sa ramana liberi de orice angajament deocamdata...si ne-au rugat sa-i gazduim la noi pana gasesc a new home
yo m-am sfatuit cu baietii mei...am fost de acord cu totii si le-am promis ca-i vom lua cu noi la toate partiurili la care vom merge, unde, poate vor avea sansa sa-si gaseasca the true love

P.S. tre sa intelegeti ca baietii au analizat atat cv-urile, continutul acestora, cat si atitudinea si interesul persoanelor care le-a depus daca n-ati fost destul de convingatoare...poate ca nu i-ati vrut suficient de mult,nu?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie
joann i-am prezentat CVul tau la blueshirtu...insa, nu stiu in ce limba l-ai redactat...ca bietul de el nu a priceput nemik din el...nu stie ce intentii ai..si nici nu doreste sa comunicati prin translator..asadar l-a respins




pai mai era nevoie de cuvinte la o asa interpretare
nu conteaza
acu ma scuzati dar am de urmarit neste defilari private

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna seara si Mrs. Bad. Un ceva am de adaugat. De unde pana unde vorbiti despre RED asa? Ca se multumeste cu mai putin? Nu ati observat ca el e mai matur? De unde stiti dvs. ca el nu a citit printre randuri caracterul ionei? HAAAAAAAA???????? Poate pe el l-au impresionat acele versuri si stie ca ea s-a mai maturizat. Credeti ca el nu a urmarit de-a lungul timpul nimic??????????????
Va rog sa va reconsiderati afirmatiile. si alte emoticoane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey...eu una is cea mai castigata...il am pe RED ca vecin, deci imi clatesc privirea cu el cand poci si vreu, si e cazat la iona, nu platex impozit

JoAnn pune mana si exerseaza puterea de convingere , ca baietii astia liberi poate ii conving si pe altii sa li se alature, daca nu is bine ancorati

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Buna seara Mrs Purple.
N-am spus ca se multumeste cu mai putin... ci ca e mai putin pretentios la declaratiuni....
Si probabil pentru ca e mai matur RED a stiut sa ceteasca printre randuri si sa inteleaga realele intentii ale ionei spre deosebire de blueshirt si purpleshirt..
Eu nu pot decat sa ma bucur pentru ei doi si le doresc maxima fericire


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Stiu ca sunteti d-na reprezentant legal, dar limba romana o cunox si eu:
"fapt ce demonstreaza ca tot cu okii dupa altii esti oricati ai avea tu.....ori blueshirt si purpleshirt sunt niste deosebiti, unici care nu accepta sa-i tratezi "la gramada" ca pe baietii tai pe care nici la defilat nu-i scoti decat din an in pasti..ei vor sa fie admirati deci au refuzat si ceveurile tali, cu parere de rau(desi yo ti-am dat sanse mari) dar nu vor sa devina doar niste "numere" de pe strada ta e bine ca pe RED l-ai convins totusi...cred ca el nu e asa pretentios....."

iaste nuanta tendetioasa Mrs. Lisa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey mie asta cu siviurili hemotionale mi se pare cu putin tenta misoginistica in opinia noastra de oxervatori (desi niminea nu ne-a intrebat daca nu cumva vrem sa fim comisie, si nici in oxervatori nu ne-am constituit, da asta e alta treaba) tru lovili nu se esprima in siviuri fie ele si hemotionale stiu cu maxima certitudine ca baietii la cat de speciali si deosebiti sunt le-ar fi rasplatit pe participantele care au facut totusi efortul sa depuna siviurili, macar cu o in conditiili date insa e mai mult decat evident ca acilea ceva e putred cre ca in curand vor fi scosi la licitatie
comisia io una nu o recunox ca legitima da atata vreme cat participantili nu o recuzeaza si nici nu o contesta nu e problema mea si apoi inca suntem in 17 martie inca se poate depune siviuri, nu?
in ultima vreme un partener de biznis ma tot viziteaza la berou, cauta tot felu de pretexte sa semneze contracte cu mine zice ca nu ii place aglomeratia care se produce la homili lui si a mai venit si cu un pretin care de aceeasi problema s-a lovit

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


fetili io si cu baietii mei www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank"> va dorim o zi estraordinara

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput