Goldie pants - 38

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mey nu depusei io cv pt BlueShirt aseara ????
ca doar nu e invizibil

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ai depus mey JoAnn da e piata libera la cerere si oferta....deci fiecare depune pt cine vrea...tu roaga-te sa se fi emotionat blueshirtu mai mult la tine decat la iona

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

da oana sigur ca depune cine vrea si pt cine vrea, nici nu am zis altfel
am de aiurea si mi s-a parut ca s-a zis ca nu a depus nimeni pt el
mey da cat mai asteptam...ca io am pregatit


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da baietii astia nemik sa nu zica si ei? io nu ii stiu asa insensibili e clar ceva in neregula cu ei
noi facem galerie in continuare
fetili nu va lasati

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

nu stiu cand se da verdictu, nu stiu unde e baietii, nu stiu cine le transmite, sau prin cine transmit ei....e zona crepusculara, sau dupa cum zicea parpal....zodia staniol

asteptam, cu enteres....ai grija JoAnn insa sa nu se raceasca cina

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

pai io merg sa cu baietii mei, ca trebuie sa am grija ei...ca pana vine verdictul ...

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

e bine ca s-a intarziat cu verdictu am terminat cu pregatirile

primire se face pe www.flowers4you.ro/POZE/covor_rosu/covor%20rosu%20si%20arcada.JPG" target="_blank">covorul rosu iar pt.cina am ales www.wedding-design.org/mm/image/meridian6.jpg" target="_blank">verdele cu alb sa nu fie cu suparare



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

I guesssss u're waiting for de boys's decisions wich.. by the way are very OK... both of them

asa cum stiti deja, blueshirt si purpleshirt au venit in wk la noi in vizita
aceasta s-a prelungit pana astazi asadar m-au insarcinat pe mine, fosta lor reprezentanta, sa va aduc la cunostinta deciziile lor
in cateva minute vi le si prezint

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:


asteptam

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput