Goldie pants - 38

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

m-am hotarat alea e ceveuri si sunt depuse pentru toti baietii

fetele

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

www.youtube.com/watch?v=xjWTdW2qdmc&feature=related" target="_blank">neatza


azi se da verdictu...sper ca v-ati pregatit covorul rosu ca sa intampinati baietii cand ajung acasa

fetili





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains

fetili io si cu baietii mei www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank"> suntem numai oki si ureki ,dorim succesuri rasunatoare participantelor si alegeri inspirate baietilor







www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetili cand se da verdictul???
mey da cv-ul depus de mine a ajuns la persoana careia ii era adresat???
a fost suficient de emotionant???
ca am depus multa energie si patos la redactarea lui...

dar stati linistite ca mai am destula energie sa ma ocup si de baietii mei



www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:


so.....today is the day good luck I can't wait to see the final decision

fetili o zi www.youtube.com/watch?v=fuwB2D282xE&feature=channel" target="_blank">frumoasa

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey fetele care e membrii juriului? cu cine putem "discuta"?

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona te referi la o atentie, ceva, pentru juriu sau ce "dixcutii" vrei???

eu cred ca intuiesc ce delibereaza juriu si e cu skepsis deliberarea, asa am eu senzatiunea

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da ce e secretosenia asta acilea? vrem sa stim cine si pentru cine a depus siviuri??? a fost toate siviurili selectate?? s-a espirat termenul de depunere? cand aflam decizia lu baietilor lu ankutza si cine ne transmite decizia lor???
io cre ca din cauza la atatea hemotii nu mai sa scrie acilea da io una am invatat toate literili si am umplut vreocateva jurnale despre contracte si plati nemik nu spun da cre ca o sa ma orentez catre alte subecte sau s-o zice subecti ca gramatica n-am termenat-o inca

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey eu am depus pentru RED impreuna cu iona, sa ii impartim custodia, si eventual daca nu depusese nimenea pentru Blueshirt, sa nu se simta lasat in voia sortii

ca de obecei generozitatea mea nu rabda sa ramana cineva pe dinafara. deci daca nu iaste doritoare, primes sa mi se atribuie un baiet, daca iaste cerere generoasa, atunci ma multumesc sa stiu ca sunt bine ingrijiti in noile camine

deci astept sa vad ce zice baietii

cat despre emotiuni, se sedimenteaza, asa mi-a zis mie cineva

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

nu am fost destul de esplicita ceveurile mele e pentru toti baietii adik Blueshirt Red impreuna cu oana si Purpleshirt

oana....da la o atentie ceva ma refeream dar sigur nu tine cu o cafea si o cutie de ciocolata mai bine stau in banca mea si astept hotararea juriului

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput