Goldie pants - 38

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana daca nu e limita de persoane ii aduc si pe vecini iar la receptie mai bine vin singura

despre contractu cu husbandu nu cred nemik pana nu vb cu el il tot sun da nu are semnal arhiva cica a fost aranjata

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona poi tu pui la indoiala tenacitatea si iscusinta in biznis a lui mj??? e clar ca si-a luat toate masurile de siguranta

eu zic sa pui husbandu la debriefing, asa ii zice, nu? da nu iti fa mari sperante

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey incep sa cred ca mj are dreptate cu contractu si stii de ce? ii place recolta de floarea soarelui

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

si ageturile straineze pretine cu tine ce zice mey iona? inca nu le-ai solicitat sa intervina? sau planuiesti o supriza la party...pt diseara

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

mey JoAnn...daca tu ai simtit ca as fi vb de baietii tai, inseamna ca te simti cu pe caicula...si atunci tu o zisezi cu fingerili tale...

cat despre party, ai FORBIDDEN la ebony, da stai fara grija, ca el o sa fie cu privirea si gandu si inima la mine...deci dejaba o sa tzopai pe langa el si o sa ti se scurga privirile pe langa el ca n-ai nici o sansa. respecti distanta regulamentara, privirea in sensu opus si....te dixtrezi cu baietii tai

apropo...mi-au trimes tilegrama ca ei vin la party. de tine nu au specificat



oana nu am simtit ca ar fi vb de baietii mei, eram doar nedumerita de intelesul pe care voia sa il aiba esprimarea ta

apoi ...nu intentionez in nici un caz sa pe langa Ebony...poate le am eu ca datul batei in balta ...dar ceva demnitate tot am
cat despre specificarea mea in telegrama , nici nu era nevoie fiindca se subintelege prezenta mea ...

Citat:
...de fapt e o alta dovada din perioada cand Ebony se afla la JoAnn si nu stiiam cum sa o scot la suprafata



pai na acu ce mai conteaza...cand ai nevoie de un tap ispasitor ,apeleaza cu incredere la mine

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


io si cu surorili mele ii transmitem cele bune lu husbandu si ne esprimam incantarea ca ne savureaza recoltili o sa ne straduim allways sa fim apetisante

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey ca sa nu ziceti ca nu fac oficiile de gazda, am aranjat totul pentru party si va astept

ebony and me imi soptea ca spera sa fie un party cu final....privat . sa consemnati ca am tiunta decenta, rochita de lungime medie. cu bronzu am exagerat azi nitzel la solar , dar in rest sunt gata de primit oaspeti

MLoveru si Killeru se ocupa de atmosfera, sa se simta bine toti invitatii si mai ales special guest starurile

deci astept sa va vad

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:


buna
bine v-am gasit la party

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

ebony and me imi soptea ca spera sa fie un party cu final....privat . sa consemnati ca am tiunta decenta, rochita de lungime medie. cu bronzu am exagerat azi nitzel la solar , dar in rest sunt gata de primit oaspeti




nu vreau sa par ca vin cu intentii rele darrrr....

mey io cre ca ar trebui sa va puneti totusi de acord
oana spune-mi te rog ti se pare cunoscut :

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
Citat:
Citat:
citat din mesajul lui oana_n

...na iaca iona cica s-a tras in chiop in culise cu ebony intre 2 defilari




cica? iata si dovezile oana ca pe cuvant sigur nu ma crezi
http://mjjgallery.free.fr/20032005/awards/rma/011.jpg
http://mjjgallery.free.fr/20032005/awards/rma/013.jpg
http://mjjgallery.free.fr/20032005/awards/rma/016.jpg
http://mjjgallery.free.fr/20032005/awards/rma/050.jpg



dar daca totusi nu iti amintesti poti face legatura intre poze si cuvantul forbiden

dixtractie placuta



www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn...acum daca am si eu o silueta la fel de atragatoare ca iona, e de vina antrenoru personal ca stie sa scoata untu din mine

si da, rochia e imprumutata de la iona, posterioru e al meu de la mama natura . oricum apreciez ca nu ai uitat de la ce ti se trage FORBIDDEN si mai ales apreciez ca mi-ai admirat mie spatili..si nu privirea topita dupa mine, evident, a lui ebony

ne urezi dixtractie placuta ca nu stai la party? ziceai ca baietii tai e de ajuns.....nu mai e acum? iar te apuca pandaliile cu ebony? E AL MEU SI DOAR AL MEU

lasa-ti macar baietii la dixtractie aci, ca iar se plang apoi ca sufera de monotonie



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
ce provocari mey lisa duamne fereste mey pa mine niminea nu ma intereseaza ce face sa fie clar iar biznisurili mele e mai infloritoare ca oricand partenerii de biznis au inceput sa isi aduca si pretinii buni


meeeey mj cum adik nu ma provoci? atunci de ce faci afirmatii nefondate la adresa lu BAD? haaaa??? si mai nou la adresa lu pretinu...
mey, eu nush ce bizniswoman esti tu....nici ce obect de activitate are afacerili tale...si nu ma intereseaza dar BAD nu face biznisuri cu tine never ever SA FIE CLAR!!!! el este un artist iar chestiile astea plistisitoare numite "afaceri" le lasa pe seama angajatilor, care si asa e numerosi deci nu ai nicio sansa sa-l intalnesti decat together with mealways even on stage asa ca......iti doresc cat mai multi parteneri.....de afaceri care sa nu fie imaginari

iona nu ti-am cerut sa defilezi baietii tai doar a fost o remarca pt a evidentia de ce pe blue si purpleshirt nu-i incanta perspectiva aceasta... tu poti sa faci ce vrei cu baietii tai, oricum ai mei e cei mai hoooot si nu ma uit never la altii ..in ce priveste "scaparea" cu cv-ul stiu perfect despre ce e vorba...

oana la parti se stie cu cine vin, nu? si bineinteles, ca special guests, blueshirt si purpleshirt..numa vezi ca joann are o nelamurire legata de identitatea ta...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput