Goldie pants - 38

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeey joann da ce spirit de oxervatie ai mey io as vrea sa stiu parerea ta despre imparteala de aseara a lu baietii cu siviurili alea hemotionale
fetili iaca io si cu baetii mei





ai mai HOT din cati se ezista suntem in zona

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn inteleg ca iasti perspicace si ca observi, treaba e ca nu vezi clar . insa nu precep aci o treaba....venisi la party sa imi zici ca am spatili ca si iona...si apoi sa imi spui pa???


asta nu e cumva atac la bunele mele maniere de gazda? aveau dreptate azi baietii cand nu au confirmat ca vii si tu stiau ei ca nu esti in toane bune

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


Citat:

meeeey mj cum adik nu ma provoci? atunci de ce faci afirmatii nefondate la adresa lu BAD? haaaa??? si mai nou la adresa lu pretinu...
mey, eu nush ce bizniswoman esti tu....nici ce obect de activitate are afacerili tale...si nu ma intereseaza dar BAD nu face biznisuri cu tine never ever SA FIE CLAR!!!! el este un artist iar chestiile astea plistisitoare numite "afaceri" le lasa pe seama angajatilor, care si asa e numerosi deci nu ai nicio sansa sa-l intalnesti decat together with mealways even on stage asa ca......iti doresc cat mai multi parteneri.....de afaceri care sa nu fie imaginari

habar n-am despre ce afirmatii nefondate vorbesti io nu fac propriu zis afacerili doar la semnarea contractilor ma prezint daca BAD nu ti-a zis ezact cum sta treburili inseamna ca nu trebe sa iti bati capu cu asta cre ca e mai bine sa nu stii tu toate contractili noastre asa imaginare cum zici tu ca e
io una vaz ca maxim te-ai panicat daca in orice fingerex io acilea tu cetesti provocari mey da daca e asa cum zici tu ia zi mey cine e pretinu cu care a venit parteneru de biznis la mine la berou? ha?


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
ne urezi dixtractie placuta ca nu stai la party? ziceai ca baietii tai e de ajuns.....nu mai e acum? iar te apuca pandaliile cu ebony? E AL MEU SI DOAR AL MEU




pai sunt aici ...nu am plecat de la party
si da baietii mei imi sunt de ajuns ...nu vad legatura cu nedumerirea mea
si nu in nici un caz nu ma apuca pandaliile ca doar nu am venit sa il trag pe Ebony de maneca
si am inteles de mult ca ,citez:
Citat:
E AL MEU SI DOAR AL MEU
asa ca relax

cat despre restul explicatiilor ...prefer sa ma abtin ...totusi sunt in casa ta si la partyu tau


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey oana ti-am zis ca nu e o idee buna sa-ti dau rochia aia? ca JoAnn o sa ne confunde? da sau nu? presimtirile mele nu ma inseala

scuzati intarzierea ..dar mai am de calcat camasha lu sporty

venim imediat

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

dixtractie placuta



asta n-am preceput...adeca esti aci da ai zis oarecum pa.....

ce mai conteaza, daca te dixtrezi bine, daca nu...esti libera sa faci ce vrei cu baietii tai. cum si ei e liberi sa faca ce vor....si doamne...cate vor si CEEEE mai ales

mey iona, e drept ca mi-ai zis, dar voiam sa fac si eu empresie buna, ca am vazut ce posterior spati beton iti face rochia asta si am vrut si eu. acu emportant e sa nu ma confunde sporty sau magicu


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:






si bineinteles Ebony jr
deci suntem toti la party

mj despre imparteala lu baietii nu vreau sa comentez ca na trebuia sa , ca fara cuvinte nu se poate esprima hemotiuni

iona dragut din partea ta sa confirmi


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey esti de coma pana se rizolva acilea hostilitatili si hospitalitatili noi ne retragem in foisoru din www.infopensiuni.ro/poze/evenimente/view/11_poiana-narciselor.jpg" target="_blank">poiana cu narcise

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
ce mai conteaza, daca te dixtrezi bine, daca nu...esti libera sa faci ce vrei cu baietii tai. cum si ei e liberi sa faca ce vor....si doamne...cate vor si CEEEE mai ales




si tu ca o gazda ce se respecta , desigur ca o sa te grabesti sa le indeplinesti dorintele ,din moment ce ai cunostinta de ele



www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

mj despre imparteala lu baietii nu vreau sa comentez ca na trebuia sa , ca fara cuvinte nu se poate esprima hemotiuni

maxim te contrazic ezista multiple forme de esprimare a hemotiunilor, inclusiv fara cuvinte ca d'aia s-a inventat speechless ce acilea e ca un job? sa te duci cu siviu???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput