Goldie pants - 38

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey mj bun loc iti alesesi sa te retragi

hospitalitatea mea e maxima si minunata numai cine nu vrea, nu o vede

JoAnn daca insisti....nu poci ca sa te refuz si ma vad nevoita sa le indeplinesc dorintili



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey, daca zici ca eu nu stiu si tu stii mai bine spune-ne si cine e pretinu lu parteneru tau, nu? sau si ala tot imaginar e?
yo nu ma panichez deloc, ma vezi panicata cumva? sunt cat se poate de relax
doar sunt cu cel mai hoooot prezenta la partili oanei




dar na...daca tu cu toti baietii tai, tot la el visezi... n-am ce-ti face...fingareste ce vrei tu aci pe pereti ca cu asta ramai

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mj si eu stiam ca emotiunile se pot esprima in multe feluri , dar cv -ul meu de aia fu respins ca nu razbatea emotiunea din cauza lipsei de cuvinte

oana esti foarte ospitaliera o sa mai vin la tine la party

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
JoAnn daca insisti....nu poci ca sa te refuz si ma vad nevoita sa le indeplinesc dorintili




io nu insist, dar te-am vazut asa entuziasmata de baietii mei ...si nu am vrut sa te simti refuzata la partyli tau
vezi ca si eu mai dau dovada de generozitate din cand in cand

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey pai daca io fac ezercitii de scriere acilea pe pareti si tu zici ca te provoc ??? pretinu lu parteneru de biznis e tot un partener de biznis nemik mai mult
joann cre ca ai fost sabotata


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oooooo mj da ce ne-ai lamurit NU ei bine, atunci iti urez spor la ezercitiili de scriere dna licentiata

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn p'aci e bine sa te tratezi cand ai simptome de generozitate, ca altfel intr-o clipa te trezesti, ca ce ai avut nu mai ai e doar un sfat

apoi ca sunt entuziasmata....zici bine, da nu de baietii tai...ci de ai mei. si daca tot vorbim de entuziasm ma mir ca nu vezi cum se plimba okii lu junioru tau pe fermoaru de la rochia mea....bine ca e la spate, si nu in fata, fermoarul. zii sa isi mai mute okii si la fete ca deja ma cam arde privirea lui

pune-i la asta micu barem neste oki de , sa ma vada colorita, poate asa ma arata rochia mai cu neste rotunjimi si scap di el, si apoi profita sa vorbesti cu baietii la care le-ai depus ceveuri poate o scoti la capat





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

si sa ne intelegem io cu cei mai hot baeti nu visez la niminea sa fie clar dar cateodata, in ultima vreme tot mai des unii parteneri de biznis ma striga io nu am nicio vina e esplicabil daca nu mai are loc de blueshirt si de purpleshirt

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

si sa ne intelegem io cu cei mai hot baeti nu visez la niminea sa fie clar dar cateodata, in ultima vreme tot mai des unii parteneri de biznis ma striga io nu am nicio vina e esplicabil daca nu mai are loc de blueshirt si de purpleshirt


mj nu stii despre ce vorbesti si nemik nu e clar din ce spui tu dar asta e alta poveste oricum faptul ca te contrazici singura nu mai e o noutate
BAD nu vrea sa aiba nemik de-a face cu tine iar despre locul lui nu-ti fa tu probleme ca n-am zis niciodata unde sunt cazati blue si purpleshirtu

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da io una nu inteleg daca nu stiu ce vorbex si daca nemik nu e clar in capu meu si daca ma contrazic singura de ce nu ma lasi sa ma esprim liber? de ce simti nevoia sa ma combati daca nemik nu e logic din ce zic??? ha???? stiu ezact ca BAD nu vrea sa aiba de-a face cu mine se intelege ezact din vocea lui io never nu-mi fac problmes vaz ca tu iti faci si inca muuuuuuuuuuuuuulte

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput