Goldie pants - 38

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

sa bata tobele ca vine cei mai HOOOOT baieti








www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:









www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ce de populatiune acilea mey cre ca restu de 2300 de vecini e pa drum deja daca nu ai spatiu de cazare suficient sa zici ca mergem la apartamentu de serviciu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey da io una nu inteleg daca nu stiu ce vorbex si daca nemik nu e clar in capu meu si daca ma contrazic singura de ce nu ma lasi sa ma esprim liber? de ce simti nevoia sa ma combati daca nemik nu e logic din ce zic??? ha???? stiu ezact ca BAD nu vrea sa aiba de-a face cu mine se intelege ezact din vocea lui io never nu-mi fac problmes vaz ca tu iti faci si inca muuuuuuuuuuuuuulte


ho mey, nu te panica, esprima-te liber daca simti nevoia doar de asta ii ai pe baietii tai nu? sau ei nu te inspira asa ca BAD al meu? haaa???
yo una nu te combat , duamne fereste doar iti stimulez imaginatia sa vad pana unde poate ajunge dar daca simti ca-ti ingradesc libera esprimare promit solemn sa nu te mai "stimulez"

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey vaz ca iona e hotarata si a invitat toti vecinii mai cunoastem si noi unu, altu

mey mj, daca chiar nu mai am loc si devenim tot mai inghesuiti unu in altu, va trebui cumva sa ma strecor undeva, unde sa nu aiba acces ebony jr, ca e tot pe urmili mele....ca a vazut el ca JoAnn e absorbita de dixcutita cu Blueshirtu

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Good evening ...nu va poate urmari omul cum sariti in toate partile

Am venit doar ca sa va arat cum se simt unii dintre invitati la partiul lu' oana . Nu eu am filmat, ci filmatorul GSS.

Doresc sa specific, ca RED este imbracat in tinuta consacrata . Ii observati acolo si pe ....si pe.... si pe.... multi dintre ei.



Distractie placuta in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa enspiratiunea imi vine de la cei mai HOT baeti mey d'aia si fac progrese asa rapide iaca acu cateva zile nu stiam sa scriu acu sunt masteranda si umplu paretii acilea cu cifre pardon parca litere le zice, nu? combaterea e buna ca e stimulatoare de neuroni transmite-le lu blueshirt si purpleshirt ca usa lu apartametu de servicu are keya sub pres da cre ca asta stiu deja
nu-sh ezact ce mai vrea BAD de ma tot cheama si ma tot cauta pa la berou ca doar am semnat cu el toate actili posibile si emposibile si am facut si nenumarate acte aditionale si acu mi-l aduse si pa pretinu lui
noi maxim de dixtram acliea in foisor

mey da cu mrs parpal ce-o fi te pomeni ca iar apare rapita maine poimaine

da ce i-ai pus in beutura mey lu juniorului duamne fereste mey lasa copchilu in pace

tu, joanna ce tot dixcuti atat cu blueshirtu ii translationezi ceveu tau?

iona ai uitat pe cineva sau i-ai administrat pedeapsa de sechestratiune la domiciliu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

JoAnn i-a administrat licorile magice, eu nici cu privirea nu am atins junioru mey

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey mj BEAT IT de langa BAD ca el nu te cauta pe nicaieriduamne fereste, cred ca ai vedenii dar asta presupun ca e tot inspiratiune de la baietii tai, nu?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

iona ai uitat pe cineva sau i-ai administrat pedeapsa de sechestratiune la domiciliu

mey n-am uitat pe nimeni dar cu el am avut ceva trebi de rezolvat iar vecinii si-au trimis un reprezentant


www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput