Goldie pants - 38

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
...iar factura, tremit nun porumbel cu cecu

oana nu-i bai, accept si borumbel cu cec-ul yo am furnizorii mei de condimenti pentru delicatesi care mi le livreaza personal si la care platex pe loc...cu unii ma vad mai des, cu altii mai rar depinde de cat de mult folosesc spicili respective dar sunt unele pe care le "presar" din belsug la fiecare delicatesa

fetili, o zi www.youtube.com/watch?v=fuwB2D282xE&feature=channel" target="_blank">frumoasa

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue
Te rog oana sa imi esplici ce vrei sa spui cu
iona daca vinzi vreo casa aci, sper ca o vinzi la pretu real, nu te lasi dusa de scuza ca e criza....ca aci se plateste mult pe casa...nu merge cu subterfugii si mai ales unu ca Metalul, are substanta in bozinar



iona daca vinzi vreo casa aci, sper ca o vinzi la pretu real, nu te lasi dusa de scuza ca e criza....ca aci se plateste mult pe casa...nu merge cu subterfugii si mai ales unu ca Metalul, are substanta in bozinar
mi-a luat-o neronu inainte si ma gandeam la metale si substante...si a fost o asociere inteleasa doar de neuronul meu. da daca vrei o esplicatie oficiala, pot sa o dau. numai ca despre Metalul era vorba in propozitie, deci cu el face to face o sa ii esplic....nu am pomenit de cinderella

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
mi-a luat-o neronu inainte si ma gandeam la metale si substante...si a fost o asociere inteleasa doar de neuronul meu. da daca vrei o esplicatie oficiala, pot sa o dau. numai ca despre Metalul era vorba in propozitie, deci cu el face to face o sa ii esplic....nu am pomenit de cinderella


Neuronul tau e chimist? Sau e metalist? Sau ce si cum e? Are o profesie separat de tine?
Trebuie sa specific ca eu si cu Metal formam o family? Daca vb despre mine, vorbesti si despre el si invers. Nu stiu cum e la voi , dar la noi asa e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ionaaaaaa auzi ca ne da Metalul subventii sa punem aluni la toata strada, la toati casili, sa vedem ce face toti vecinii suna iuti furnizorii pana nu retrage fondurili

parpal daca vrei sa cercetezi neuronu meu, tre sa faci cerere scrisa si sa ai un motiv suficient de intemeiat, ca nu e pe ordinea de zi oricand si oriunde. si daca ma gandesc bine cred ca Metalul voia sa iti faca o surpriza...eu am deconspirat-o, dar numai dupa ce am aflat ca a cazut afacerea....pen'ca intrase ala tinerelu pe fir si se revolta la Metalul ca el e in trend acum, si el tre sa se ocupe di toate, si de fapt nu ma bag mai mult in famelia voastra, ca nu vreau sa mai deconspir si alte treburi
nu de alta, dar tu tot la mine vii cu

lisa sa precep ca vrei ceva cu infatisare umana pe post de suport de cec, la livrare? nu cred ca am disponibel acum

mj

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

am pus mana pe fonduri n-are cum sa le mai retraga iar furnizorii e deja la usa hai cu ceaiu si limonada ca avem de lucru azi vecinii ne asteapta sa ne dea o mana de ajutor

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
lisa sa precep ca vrei ceva cu infatisare umana pe post de suport de cec, la livrare? nu cred ca am disponibel acum

oana, nu e vorba ca vreau eu dar cec-ul ala doar nu se deplaseaza singurel iar prin posta nu e indicat de trimes valori ..acuma daca tu ai gasit metoda antica cu borumbelul e buna si asta, numa sa ajunga la destinatie in termenul indicat pe factura ca altfel, percep penalizari si pe astea vin personal si le incasez
despre ce ai desponibil sau nu nu ma bag dar killeru e unul din principalii parteneri de biznisssss e available oricand, e suficient sa trimet comanda si se infiinteaza de urgenta cu condimentili ca nah, afacerea tre sa fie profitabila de ambele parti iar pt asta, promptitudinea e cuvantul de ordine

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Helllouuuu
habar nu am despre ce fonduri vorbiti. In primul rand ca Metal nici nu a calcat pe strada voastra, deci nu avea cum sa ofere fonduri pt ca nu il intereseazaaaaaaaa Despre furnizat aluni, nu poate fi vorba sa vina din alta parte. Io cu famelia mea avem esclusivitate ternationala. Poate a venit de la vreun dilar si v-ati pacalit. . Sa vad cum ii platiti acum; nu-mi fac griji, ca la cati vecini saritori va laudati ca aveti....

REVIN, ca am avut de cetit neste cancane...

Daca Metalu imi face sorprize, cu siguranta nu le dezvalueste la nimeni, nici macar lui Ebony. Pe langa asta, Ebony e un gentlement si el nu ar trada sicrete de stat sau de plimbat.
Despre neuronul tau nu vreau mandat, tu ti l-ai laudat ca fiind mare academician. Eu doar am tras concluziile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey lisa killeru nu e disponibil ca are treaba acum, cu mine. acum ca e saritor asta sigur ai tras concluzia...si daca zici ca el e furnizor de condimente, poi atunci m-am scos...nu le mai iau la supratpret de la tine....mi le furnizeaza ele la pachet cu altceva, desigur

deci...biznisu tau e in pericol???ca daca killeru nu iti mai furnizeaza condimentu special, unu din ele

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey parpal....eu stiu de la iona ca fondurili exista, deja is alocate si emise facturili proforme, atat cred ca poate sa spuna doar ca restu e confidential in contract

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

mey lisa killeru nu e disponibil ca are treaba acum, cu mine. acum ca e saritor asta sigur ai tras concluzia...si daca zici ca el e furnizor de condimente, poi atunci m-am scos...nu le mai iau la supratpret de la tine....mi le furnizeaza ele la pachet cu altceva, desigur

deci...biznisu tau e in pericol???ca daca killeru nu iti mai furnizeaza condimentu special, unu din ele

mey oana biznisu meu e mai infloritor ca niciodata nu folosesx doar un singur condiment si oricum, daca killeru iti livreaza tie o face for free presupun, deci nu va renunta never la www.youtube.com/watch?v=npm0ZRCeSFo" target="_blank">profitul lui



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput