Goldie pants - 38

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Oana ma bucurez ca e bun beroul 7D pentru studiile tale.

Iona eu presimtesc un plan in spatele ofertei tale de primavara. Adica...tu cu oana sunteti vecine. Ea vrea primavara tu zici ca ai . Pe cine sa cred? Daca o cred pe una nu o cred pe cealalta... Poate doar ca tu ai primavara in casa, nu pe strada. Asa da..se poate. Numai ca Metalu aduce din aia pentru toata lumea esterioara nu pentru enterior.
Dar ce de aparaturi ai achizionat Cand le textam la spa? cand? cand? cand?

Lisa, mj, joann



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

helau
fetele la mine e primavara in toata regula...

oana mey io cred ca cel mai bine pt mine ar fi sa merg la concurenta ...dar vaz ca aveti achizitii noi...si apoi dark chocolate ca a voastra nu mai e nicaieri
asa ca cel mai bine e sa afisati orarul sa vad care si cand lucreaza si sa aleg o persoana neutra daca mai exista asa ceva

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn...de concurenta nu cred ca se exista asa ceva, da tu poti sa incerci....

mai apoi, daca e pe prefetinte, zii cine e preferita ta dintre noi, si se infiinteaza la spa si te asteapta cu chocolata numai buna de proceduri

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili io una nu-sh ce o tot dati cu primavara ca acilea vaz clar ca bate vantu si numai de primavara nu e
acilea e www.youtube.com/watch?v=GmjZ8kLSRdQ" target="_blank">soarili maxim de stralucitor

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetili
oana ti-a mai trecut durerea de cap? o fost bune delicatesili sau vrei sa trimet ceva mai strong? ca sa stiu pe ce si cat facturez mey da cine vine sa-mi plateasca?
joann pana la urma te-ai hotarat? vrei programare la spa sau ba? yo zic ca tratamente ca la noi nu gasesti pa toati drumurili
iona a ajuns metalu la voi pe strada sa ia primavara? sper ca nu ii arati vreo casuta de vanzare pe acolo
purple..primavara..adieri... ce mai fac B&W?
mj nush ce vant vezi tu ca bate, dar eu clar simtasc adierea de primavara de soare nu mai vorbesc cat de tare straluce




mey , da purpleshirt si blueshirt pe unde senineaza? ca de cateva zili nu se mai aude nik da ei

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

lisa adevar grait-ai ca nu gasesti pe orisiunde tratamente ca la voi
si nu pot decat sa zic, ca am incredere in voi ,ca doar sunteti neste profesioniste



www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da ca e aci cu incurcatu asta cu primavara...ba e, ba nu, ba vine, ba nu, ba e soare, ba e vant...eu zic sa va decideti pana nu ma infurii eu si il iau pe metalu si pe killeru si mergem sa aducem derect vara din tarili calde, de pe insulili tropicale vrea fiecare sa trimeata cate un reprexentant din famelie?

lisa a trecut durerea ca si cand ai lua-o cu mana. maine poti sa trimeti ceva mai strong ca prevad o durere de spate...iar factura, tremit nun porumbel cu cecu

iona daca vinzi vreo casa aci, sper ca o vinzi la pretu real, nu te lasi dusa de scuza ca e criza....ca aci se plateste mult pe casa...nu merge cu subterfugii si mai ales unu ca Metalul, are substanta in bozinar

purple daca vrei sa te muti pa Jackson street ai grija, ca iona are gard de aluni, daca alegi ceva de pe partea ei....e drept ca acolo is vilili cele mai impozante si mai confortabile

mj daca e soarili cu tine, esti pe maini bune, da sa iti mai areti din cand in cand si pe la noi ca sa nu ne ofilim di doru tau...sau sa ne trimeti pe un baiet neste apa sa ne puna in ghiveci, sa rezistam

JoAnn presimt ca vrei sa te angajezi la spa ca am vazut ca ai lasat acolo un ceveu...nu era hemotional, insa am cetit ca ai veleitati pentru asa ceva



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza



mey aci nu serveste nimenea www.youtube.com/watch?v=0GX9ECQDoGY&feature=PlayList&p=2037C8C14400DF71&playnext=1&playnext_from=PL&index=17" target="_blank">un ceai , sau www.youtube.com/watch?v=h-sRGkCd_1E" target="_blank">o limonada???

JoAnn sa consumi cu moderatie limonada

have a nicesssisssima day!!!






Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

io,io servesc dar prefer sa-l trimeti pe Ebony sa-mi arate si mie cum se prepara limonada
despre case am zis ca nu vand de ce sa o fac? e muuuuult mai convenabil sa le dau in chirie sau sa vand in rate? uiti la asta nu m-am gandit pana acu

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

Simtiti cumva o adiere? E de la www.youtube.com/watch?v=kne9JS0eIRc" target="_blank"> mea.

Metalu a adus primavara, dintr-un loc unde e free of charge, cum ar trebui sa fie primavara. Nu a calcat pe strada voastra, iona si oana. Observ ce sfaturi va dati una alteia .
Te rog oana sa imi esplici ce vrei sa spui cu

Citat:
iona daca vinzi vreo casa aci, sper ca o vinzi la pretu real, nu te lasi dusa de scuza ca e criza....ca aci se plateste mult pe casa...nu merge cu subterfugii si mai ales unu ca Metalul, are substanta in bozinar


1. nici nu ne-am gandi sa ne cumparam casa acolo...castelul nostru de la V e mult prea frumos.
2. pretu' real...scuza ca e criza...adica Metal s-ar cobori la asa ceva?
3. "mai ales cu unul ca Metalu" - de aci concluzionez ca de fapt i-ati oferi un suprapret - sau e la fel pretul sau nu e.
4. "are substanta in bozinar" - i-ai verificat conturile? buzunarele? ne-ai spart casa de bani? Si daca are...ce? trebuie sa duceti voi fondurile pe J. street? pt. plantat aluni, nu?

Mergi la inceput