Goldie pants - 38

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

doza dubla de vetamine ca nu mai fac fata la cleente

mey azi s-au adunat toante cleentele istete care beau apa plata cu sos de citrice la spa. nu mai au rabdare, vor toate pe sa fie programate la ora 1 fix si sa aiba exclusivitate



in rest? JoAnn ce ascunzi acolo?

iona, lisa...Diana dirty ???
aveti zi libera azi?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

cine termina primele 2 capitole poate sa inceapa studierea urmatoarelor ...

oana si ce e ma rog la 1 fix???
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili
joann lectiile astea le-am facut acum suntem in recapitulari
mj ce inseamna ca sunteti in zona?
oana, purple, iona

eu si BAD suntem in




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn, nu e nemic la ora 1, doar ca aia considera ele ca e prima ora , poci ca sa le zic ca nu e nu poci fi atat de cruda cu ele

mey mj da nici o apreciere la dresa lu killeru....deci te-ai vindecat de era glaciara . cred si eu pa caldurili astea...si mai ales cu asa treburi hooot in palmares


fetili

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi
www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">

oana prima ora la mine e pe la 5-6 dimineata ...atunci ma poti primi la spa??? sau sa te astept asezata??

lisa mey inseamna ca io am absent , ca nu stiu cand ati facut voi lectiile astea
oare pe unde imi straluceau ochii????

fetili o zi buna
aaaa...sa nu uit Shadow va saluta si el




www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


fetili io si cu baetii mei www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank"> suntem tot in zona

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

buna dimineata soare


mey JoAnn la ora aia e tura lui renees la spa, vrei sa incapi pe mana ei? daca e musai la prima ora a ta, rezolvam cu renees....sau vrei musai sa fiu eu? nu cred

purple am uitat sa iti foarte multumesc pentru noul berou, tare bine fac lectiile in el, se prind de mine zici ca am lipici

iona ce e linistea asta la tine? ai pus baietii sa mearga pe varfuri si sa vorbeasca numai in soapta? ca poate poate uitam cumva de ei?

lisa am o durere de cap ce trece numai cu delicatesi, am senzatia. m-am servit deja cu 2, tremit plata dupa ce ma lasa durerea, sa vad cate consum

mj have a nice day

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Good morning

inca vine primavara , numai ca nu a ajuns pe toate strazile inca
Metal a zis ca merge dupa ea si o aduce cu forta

Nu credeti ca e nevoie, again, de tratamente noi la spa??????
Parca cleentele astea se tot adapteaza



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

da purple, sa o aduca Metalul cu forta, ca o sa ii fim toate recunoxcatoare

cat despre cleentele de la spa, nu iaste enzima Q10 care sa nu le inspire tenu sa devina intins maxim, pana dincolo de panzele albe, si colorit extra-health deci tre sa fim mereu in pas cu adaptarea. desi cred ca suntem aproape de a descoperi combinatiunea minune, asa simt eu



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

mey oana te intrebai de ce e liniste la noi? ne-am dus sa achizitionam aparatura noua pt.spa un aparat de epilare definitiva(cu laser nu mai aveau) una sauna cu inflarosu si bonus mi-au dat un aparat de electrostimulare care ofera doua moduri de lucru: cu 6 programe presetate si modul manual de lucru ce permite setarea duratei de suctiune si cea de relaxare(asta cica e bine sa sari peste pentru mai bune rezultate) si beneficiaza de un numar mare de accesorii ce permit personalizarea tratamentului in functie de necesitatile zonei tratate

purple poti sa-l trimiti pe Metal la mine dupa primavara iaste cata vrei

pe mine ma gasiti unde m-ati lasat

fetele

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput