Goldie pants - 38

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

vecinu cred ca te striga sa iti spuna ca ultimul venit, imbracat in camesha rosie si cravata neagra a plecat pe furis cand tu erai cu baietii la un basket mic in natura

este imposibil cre ca vrei sa ma testezi daca stiu cine e ultimul venit

mey lisa era o intrebare nevinovata dar totusi daca he wants to rock only with you di ce la min 3:32 nu arata cu fingeru spre tine? ci spre ...mine de ezemplu? ba mai mult tu il incurajezi

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
mey lisa era o intrebare nevinovata dar totusi daca he wants to rock only with you di ce la min 3:32 nu arata cu fingeru spre tine? ci spre ...mine de ezemplu? ba mai mult tu il incurajezi

iona cum crezi tu ca il incurajez eu la asa ceva? duamne fereste mey, aia e stratejie de marketing face parte din coregrafie ca sa va simtiti si voi, fanili dixperate, in seven heaven si sa traiti cu iluzii in continuare ca va striga sau mai stiu eu ce na, ca v-am zis pana la urma

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



It's ffff... monday asa ca a zis killeru ca rezolva problema!!!



DD daca nici acum nu apari, atunci plec in cautarea ta



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi
un inceput de saptamana bun va dorim





www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Deci, fara deci, chiar vine primavara !!!!!!!!!!!

Ce ati patitSTOPcu toatele?STOPVorbiti inSTOPtelegrame?STOPMacar punetiSTOPSTOP din cand in candSTOPsa nu ma panichezSTOP.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

mey fetele credeti ca apare DD daca defileaza CTu pe aci? e o intrebare doar

Citat:
na, ca v-am zis pana la urma


lisa ce ne-ai zis pana la urma? ca BAD duce fanili disperate doar pana in al 7lea cer ei bine,fanili disperate dupa baietii mei e cu 2 etaje mai sus concluzia o puteti traje si voi




www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


fetili io si cu baetii mei www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank"> suntem in zona

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

da ce libarita pe voi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:



www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Joann, ce faci? Ai facut ceva si astepti sa te descoperim?????

Intre timp cred ca avem nevoie de neste vetamine pt creer, da' din alea universale:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

nu ...nu am facut nik ...trageam cu ochiul prin apartament

fetelor hai sa va dau ceva de studiat





www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput