Goldie pants - 38

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

mey parpal....eu stiu de la iona ca fondurili exista, deja is alocate si emise facturili proforme, atat cred ca poate sa spuna doar ca restu e confidential in contract


Ce sa zica si iona acum .
La ora 11.43.46 v-am informat ca Metal nu a trecut pe str voastra si nu are legatura cu ea. La 12.24.37 ai informat-o pe iona ca va da fonduri Metal si la 12.50.30 ea anunta ca "a pus mana pe ele".
Fondurile din acestea se directioneaza in banca de bani (nu de parc), deci nu se simtesc tactil sau olfactiv ..doar neuronal si vizual pi hartie cand iti da estrasul.
In cazul vostru, cred ca se simtesc iluzoriu. EEeee, dar bine ca aveti aluni . Spor la plantat si la platit

Citat:
din mesajul lui oana_n
[ purple ][ purple ][right]
[ purple ][right ][ right] [ purple ]


Uita-te si tu oana de cate ori ma pomenesti si cum, in semnatura ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


mey cinderella te-am pomenit ca sa nu uit cu cine vorbesc si sa imi scape vreun porumbel, blonda fiind mai scap pe aratura

cat despre iluziile noastre neuronale, poci sa iti zic ca voi ca famelie aveti un coont comun, si tu crezi ca de acolo vin fondurile spre noi. da cum tie acolo nu iti apare neci o tranzatie, ai rasuflat usrata si ne-ai dat noua cu lopata de plantat aluni piste fingere

treaba insa iaste ca Metalu are si alte surse de fonduri, si de conturi ooooups, i did it again . digeaba le cauti ca nu li gasesti, iaste sicrete

o sa te intrebi de unde stiu eu ca iaste daca ele iaste sicrete. poi pe estrasu ala, hartia aia ce o scoate aparatu ala menunat cand il intrebi cati bani mai ai de shopping, zice acolo la cel care a virat banii, gramezi, gramezi, ca iaste Mr. Metalu si la cont si banca e top sicret....da cum eu stiu mesteriile cu cerneala invizibila, ca am semnat neste contracte candva asa, am vazut totul . am vazut, iti povestii, si am uitat deja

emportant iaste ca banii de aluni iaste



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

1 + 1 fac 2, 3, 7..cat vrea fiecare, ok?
Ca m-ai pomenit, fie..dar de fiecare data cand pui un mesaj iti apare semnatura cu [ purple ][ right ] - deeeeci, imi dai dreptate in orice spun QED.
De care porumbel sa iti scape? Dintre cei pe care ii trimiti lisei cu cecurile?

Ce imaginatie bogata ai, de iti vin idei din astea, cum ca esti la curent cu situatia noastra finaciaro-femiliario Crezi ca daca stam la castel in V suntem iuniunia ieuropiana sa dam fonduri????. Nu v-am atins cu lopata de plantat aluni, pt ca sunt o printesa, nu ma ating de unelte de gradinarit. Doar am spus ce am spus. . Or fi conturi sicreti, dar sigur nu iti spune tie asta aparatu menunat de dat hartii; in primul rand nu e viu sa poata vorbi si in al doilea rand sigur este o greseala daca nu ai vazut contul pe estras. Vaaaiii, mi-e si frica pt. voi. O fi fost o tranzactie gresita, ati primit banii de la vreun mafioso si voi ii cheltuiti . Crezi ca daca a scris "Mr. Metal" e sigur el??? Nu e singurul de pe planeta pe care il cheama asa. Era sigur ca e el doar daca era si poza pi estras.

Citat:
emportant iaste ca banii de aluni iaste

Va vad eu cand prestati munca in folosul comunitatii mafiote


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hi hi hi...ai vrea tu sa ni vezi prestand pentru un clan mafioto....da ia-ti gandu....nu poci sa deconspir acum sicretu fondurilor pentru aluni, da o sa auzi mai incolo cine pe cine

si sa stii ca se poate sa nu fie fondurili de la Metalu, el sa fie doar intermediar si sa vrea de la mine si de la iona doar un procent am facut sedinta cu iona si a zis ca nu avem puterea sa il refuzam pe Metalul...daca el a decis ca tre sa ii dam si lui un mic procent....ii platim, ne sacrificam, pentru placerea lui ouups, pentru binele lui si a lu vecinii



restu rasponsorilor in episodu viitor

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida aici deoarece ne-am mutat la capitol nou. Multumim!

Continuam aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=150301

Mergi la inceput