Pufuleti ianuarie - februarie 2010 (5)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui arwen92

buna seara tuturor mamicilor!
noi suntem indragostiti luleasunt cu bb in brate.il doare burtica ca a fost constipat.momentan nu am timp sa intru la calculator.dorm odata cu el9am program de nou-nascut)maine facem o saptamanaFACEM CINSTE!!!
APP...BEBE AL MEU ESTE DARIUS-MIHAIL!
tati este topit dupa noine ajuta enorm...se trezeste si noaptea daca il aude caraind(nu plange mai deloc)si se ocupa de el cat am eu treburi...sper sa prind pe cineva pe messenger pe zi sa trimit si eu o poza 2 ptr album.va rog sa ma iertati ca nu am reusit sa intru,dar am intrat si intr-o mica depresie.noroc tot cu tati care ne este foarte mult alaturi si cum dau de butoi si mma viziteaza lacramioarele la ochisori ,imediat intervine el si ma scoate din ...este mai mult decat un colac de salvare printre valurile mari...mi-a dat Doamne-Doamne o minunatie de copil.frumos,cuminte,destept,sanatos...acum va las ca mi se sting felinarere...bb imi doarme in brate acum,il bag in patut la el ca toate noptiile a dormit langa noi

si app:BEBE MEU SE INCADREAZA IN CEL MAI PUFOS PUFULET

SUNTEM EFECTIV TOPITI DUPA EL

arwen9240s cu Darius-Matei(mai negociem)
Doamne ajuta sa avem bebei sanatosi!!!

prelungiri???inseamna ca intalnirea este de 8martie?
hmmm...cand vrei sa vi?noi te asteptam



love is in the air!

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

neata si de la noi..................

noi am dorit de la 10 jumate pana la 4, apoi papa, apoi somn de la 5 pana la 8..papa si acum cred ca tati il adoarme, daca a vrea, ca nu prea adoarme la nimeni decat la mine..




larisel felicitari pentru leagan si ca bebelushele sunt cuminti in ea.....sa il folositi sanatoase..............


cristies faine hainutele......pacat ca aici la noi nu e chip sa gasesti hainute asa faine...............



felicitari celor sarbatoriti azi...........




Bea de bebe roz Ivan Matei

Doamne ajuta !!!!!!!!!!

Poze Ivan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

arween ma bucur ca sunteti bine................

Bea de bebe roz Ivan Matei

Doamne ajuta !!!!!!!!!!

Poze Ivan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andre_lina

Buna DIMINEATA SI DE LA NOI!

deschid mess-ul si in mesajul ala de Welcome.. vad un frapuccino de la starbucks... asa ca mor de pofta, poate imi fac vant la unul azi-maine... FARA ZAHAR!

Am fost la petrecere, nu zic, de cand am scris ultimul mesaj ieri, era 18;00.. am intrat in priza cu MULS, DUSH, IMBRACAT, ARANJAT PAR, MACHIAT... nu mai stiam cum sa le impac pe toate, noroc cu leaganul care mi l=a tinut pe Shaolin ametit acolo, era cu mainile rasfirate, dus cu pluta.

nu am stat mult, am venit, ma astepta vesel, nu plansese deloc, a fost f cuminte, ii place mult sa "vorbeasca" cu mama mea, am intrat direct in actiune cu baitza, papa si nani.

Imi pocneau sanii.... si asa am tinut-o toata noaptea, iar am udat patul, am schimbat maioul de 3 ori... ce mai noapte.

Cu cititul am ajuns la pag 8, destul ca sa urez LA MULTI ANI EMEI, PT IERI! SANATATE MULTA!

CITIM SI REVENIM....

Andreea, de BEBE PATRIOT Tudor Andrei, grabitul odiseei (01.12.2009)
Doamne, iti multumesc pentru fiecare zi in care sunt mama!
toate pozele

da' ma rog frumos,de ce ai stat matalutza putzin la petrecere?aud? ca trebuia sa dansezi si pt mineeeeeeeeeee...



cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

Bea de Ivan, iubirea noastra!

Doamne ajuta-ne sa fim sanatosi!

[url='http://good-times.webshots.com/album/576860675WPIHgU']Poze [/url]

Bea de bebe roz Ivan Matei

Doamne ajuta !!!!!!!!!!

Poze Ivan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

neataa... recuperez

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

mi-am incercat semnatura, si in loc de vizualizare, am apasat trimiteti......shit.............

Bea de Ivan, iubirea noastra!

Doamne ajuta-ne sa fim sanatosi!

Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui danasor

Cristies sunt superbe hainutele , in special cele cu motiv marinaresc iar gecutza e bestiala.

Referitor la hainutze, ieri am fost si noi sa luam ceva frumos, si am luat o salopetica de stat in casa cu maneci lungi, pentru luna a 6 a , si doar la maneci ii este un picutz lunga, in rest e perfecta, asa ca ma intreb la 6 luni pentru ce varsta sa-i caut???? de 1 , 2, ani??/ are 5,2 kg, nici prea mult nici prea putin, cum fac astia masurile...

si eu zic la fel



cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

mai fetelor, eu de cand am nascut tot 77 de kile am.....................
ivan manca tot ce pap...........ca mananc si noaptea dupa ce suge, ca simt ca lesin..........si tre sa imi aduc papa pe dimin sa pap.......beau bere fara alcool...cred ca e ceva ca face laptic.............


am avut 67 cand am ramas............si acu 77.............10 in plus........hmmmmmmmmmmmmmmm de n-as avea ditai burta, nu ar fi nici o problema.....dar nu o pot taia......................
asta e
s-a duce ea candva
mama nu ma lasa sa fac abdomene ca inca nu e vindecata operatia..........
am primit o bicicleta cadou de la sot..........da de la aia nu mi se duce burta.........

Bea de Ivan, iubirea noastra!

Doamne ajuta-ne sa fim sanatosi!

Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

face cineva cap nou?????????????????
plsssssssssssssssssssssssssssss

Bea de Ivan, iubirea noastra!

Doamne ajuta-ne sa fim sanatosi!

Poze


Mergi la inceput