FIV Europa(29)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adijo spune:

Fetelor, analiza pe care o cer cei de la wunsch " bacteriologic ejaculate -culture" pt soti, e aceiasi cu ex secretiei uretrale? Cei de la lab de la noi n-au stiut; noi asta am facut; sper ca e ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arina21 spune:

Adijo, 'bacteriologic ejaculate -culture' este spermocultura.

Arina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Dragele mele
Speram sa va anunt altceva, dar betaHCG = 1.2, adica fara sarcina...

Se pare ca asteptarea noastra nu s-a incheiat, si DD ne incearca inca si mai mult...
Sper din tot sufletul ca Bryny si Balanta si Sisipisi si Buburuza sa ne anunte lucruri mai bune, sa stim ca se si poate spera in continuare!
Va imbratisez si va multumesc pentru tot suportul vostru!

Pisuc Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Pisucmic.....imi pare sincer rau.....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anais74 spune:

pisucmic....sunt alaturi de tine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cor-cora spune:

Pisucmic-Imi pare tare rau...Nu stiu ce sa zic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sisipisi spune:

ala77 sa opresc Utrogestanul nu este alegerea mea. Eu am facut FIV in Olanda si aici se da Utrogestan numai 12 zile, incepand cu seara punctiei. Avand in vedere ca eu am tranferat embrionii dupa 3 zile, asta e...Nu mai am Utrogestan.
Azi m-am trezit cu niste pete bej-maronii, mai curand scurgere ca o simt cum vine. Cred ca imi vin rusii, eu asa am cu 2-3 zile inainte....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sisipisi spune:

Gianni La UMC am facut. Am incercat sa trimit PM dar am primit mesaj ca nu accepti mesaje private. Ma enerveaza sistemul olandez care te lasa sa iti faci singur atestul de sarcina acasa dupa 14 zile de la ET si nici sustinere ca lumea nu ofera. Eu cred ca nu am reusit, daca tin cont de scurgerile bej-maronii pe care le am si de faptul ca sanii mi s-au detensionat complet. Ar trebui sa fac testul peste 3 zile, dar nu cred ca apuc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adijo spune:

Se pare ca in Baia Mare asistentele de la lab. sunt aiurite : eu cand le-am spus de spermicultura au zis ca nu exista asa ceva... doar ex. secretiei uretrale..; si am intrebat la mai multe laboratoare.. acuma asta e , poate facem analiza la Viena daca nu e prea scump. Avem programare in 7 apr. mersi de ajutor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sisipisi spune:

Pisucmic imi pare tare rau. Cuvintele sunt de prisos...Dar viata trebuie sa mearga inainte si noi impreuna cu ea. Data viitoare sigur, sigur va fi mai bine.

Mergi la inceput