FIV Europa(29)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Bryny ce fericire!!! Te felicit din inima si ito doresc o sarcina frumoasa, usoara, la termen si sa te bucuri din plin de ea!

Doamne ce zi frumoasa...2 teste, 2 rezultate bune, o multime de oameni fericiti! Doamne ajuta si pe mai departe!

Pupicei

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

Citat:
citat din mesajul lui bryny

fetele am reusit si eu cred, BHCG 95.3 mU/ml...sa ma bucur nu prea indraznesc am vb si cu Cora si cu balanta_tm am plans azi de fericire este o senzatie unica dar in acelasi timp numi vine sa cred si valoarea daca este buna...daca este sarcina cum se socoteste de la ET sau de la punctie???
Miki
tratam meu de sustinere este urmat:utrogestan 100mg2-0-4,proginova mite0-2-0,duphaston10mg 0-2-0,aprednislon5mg1/2-0-1 tromboass100mg 1/zi femibion 1/zi si am facut si injec.decapeptyl0,1mg a3 zi de la ET.VA PUP pe toaate si acum tremur de emotii...
pisucmic
imi pare rau, stiu cum e si mai stiu prin ce treci, este oribil, am simtito pe pielea mea, imi venea sa ma ascund sa nu mai vad si sa nu mai vb cu nimeni,ai sa vezi ca data viitoare sigur vei reusi...

bryny, bravo!! felicitari!!!super vesti pe ziua de azi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Balanta, Bryny
felicitari din suflet!
bine ati venit printre burtici!
sa stiti ca va asteptam cu nerabdare!

Moshulik +8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cor-cora spune:

Bryny-Felicitari inca o data!!!Doamne ajuta in continuare!!
Ce mai zi fetelor!!! Ce mai zi!Tocmai am aflat ca si cumnata mea este insarcinata!!Trei insarcinate intr-o zi!
Miki-Miki-nu ma uita te rog cu intrebarea,ca flegmonul si stresul pana aflu sambata ca bebe este bine imi omoara neuroni!!
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cor-cora spune:

neuronii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

bryny - felicitari si sarcina usoara.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

balanta , bryny
FELICICITARI !!!!!!

va doresc din suflet sarcina usoara si la termen !!!!!

bryny
spune-mi te rog pt ce ai avut in tratament si prednisolon?

MTHFR - C677T genotip heterozigot , A1298C - genotip heterozigot ; antitrombina III sub limita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mizo40 spune:

Bryny FELICITARI!
Sarcina usoara si la termen iti doresc sa ai, cu bebe sanatos si frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bryny spune:

Mizo multumesc frumos la fel iti doresc o sarcina usoara si la termen!

brunadria
iti multumesc frumos iubita!
Luck
eu cand am intrebat l clinica pt ce sunt aprednislon mia sp dr de la wunsch ca sunt pt ca sa se obisnuiasca si sami iubeasca repede organism embrionii si sa nui respinga adica din cate am inteles eu sunt tablete care ne scade ptin imunitatea...
Buburuza zuza
multumesc fata de urarii si hai dupa noi ca am tarat picioru, tu urmezi
Ca2307talina
deci e bn valoarea pe care o am,daca mai felicitat sa inteleg ca este bnVa rog cand aveti timp explicatimi si mie ca eu am sunato pe dr mea gineco de aici sai sp valoarea si mia sp ca este mica pt caeste si o perioada mica de la punctie adica pe 10 martie si pe 13 a fost ET, alora de cand se socoteste ca as fi ramas insarcinata???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

goggy, goldi, mire, mizo, mosulik, luck, multumesc mult!

miki, Folmit contine:
- Acid folic 300 µg
- Vit B6 1.6 mg
- Vit B12 3 µg


mutatia MTHFR C677T heterozigota + mutatia protrombinica (G20210A) heterozigota + mutatia PAI 4G/4G homozigota
insuficienta venoasa cronica bilaterala

Mergi la inceput