Intrebati si va raspundem

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns beren spune:

Nu Laura era vorba cine-i Beren, nu eu ala neinteresantu' - realu'; si apropo mi-am dat seama ca te-am indus in eroare mai de mult, sunt la 7 ore diff. de Ro, nu de GMT - adica-s pe EST.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Pe la Boston - Worcester?

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beren spune:

Nu spun viviana ca dupa aceea ma dau de gol Laura si conchita in departamentul meu liberal ca-s neocon republican si n-o sa-mi fie comod :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

Nu prea-mi pari neocon republican si mi-am dat seama ca m-ai indus in eroare . Nici un degree romanesc, nimic? nici macar unu mic-mic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Cand ajungeti la cum aratati fiecare, nu uitati ca exista topicul meu, putin mai jos :)))).
AkaManah, nu te superi ca ii invit si la mine la o dulceata, da? :))


Pentru parinti, de dragul copiilor


"Omul care a inventat distractia a fost copilul" - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beren spune:

ii cedez dulceata lui Laura, in schimbul cafelei I live on that stuff ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

Cafea de cea mai cea sa fie, numa nu starbucks

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Beeeiii, alooo! Ce-i acilesha? Sectiune de stiinta sau de cafele si dulceti? Vine omul asta luni si in loc de 'stiati ca..." gaseste "cine stie (unde sta de fapt beren si cum il cheama pe bune pe AkaManah), castiga" ?
Ia va rog veniti-va in fire (sau in fiere!? ) !



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

1.ce era Cumania neagra si cine erau cumanii?
2. crezi ca exista vreo sansa ca in viitor sa se invete la istorie anumite adevaruri care acuma sunt cosmetizate si voit distorsionate? De genul: dacii erau cei mai viteji si drepti...Stefan Cel Mare era un sfant...Mihai Viteazul era un super erou...Ardealul (populatia) a vrut unirea cu tara muma, Horia ,Closca si Crisan au fost niste eroi, etc.

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Tot ce poti cumpara cu bani e ieftin! Erich Maria Remarque.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deus

1.ce era Cumania neagra si cine erau cumanii?
2. crezi ca exista vreo sansa ca in viitor sa se invete la istorie anumite adevaruri care acuma sunt cosmetizate si voit distorsionate? De genul: dacii erau cei mai viteji si drepti...Stefan Cel Mare era un sfant...Mihai Viteazul era un super erou...Ardealul (populatia) a vrut unirea cu tara muma, Horia ,Closca si Crisan au fost niste eroi, etc.



Deus,la punctul 2 nu am inteles prea bine ce ai vrut sa spui.Afirmi sau infirmi enumerarea!
Categoric,despre toti cei enumerati de tine se pot spune multe,dar nu intr-un mod simplist,anuland elogiile.

Mergi la inceput