Felicitari Joy!!!Aspirante optimiste >20 ani (456)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

eu am incercat cu ceai de galbenele, coada soricelului si cretisoara..dar au un gust groaznic. am baut juma de cana dupa care am aruncat k imi venea sa dau la boboci.

asa k m-am lasat pagubasa



http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

'neata si de la mine fetelor!..asa mai la amiaza.

Inca imi beau cafelutza si ma pun la curent cu ultimele noutati.

De dimineata mi-a fost foarte rau, m-a durut burta si am avut hemoragie curgea ca la robinet) abia am ajuns la baie. a durat vre-o 10-15 min apoi s-a domolit; dupa 2 ore din nou..si iarasi pauza. Acum nu ma mai doare burta, am luat un nurofen forte. Daca se repeta o sun pe dr-ita oricum maine merg a control. Nu stiu de la ce a fost...

-ici!

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian - 29.12.2008

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

maduta nu sta asa. dc vezi ca nu se opreste vb cu doc si du-te la spital k nu e bine.

in ce zi esti?





http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

bebelu, spor la treaba si distractie placuta diseara. La ce spectacol mergi?
raluci b - oau ce combinatie de ceaiuri. E bine ca au dat roade . Sarcina usoara!
Andreea, vad ca bebelusii tai vor sa fie primii din luna!
nike, sa-ti traiasca zburdalnicul! sa stea cuminte la mami in burtica pana la 9 luni!
PaulaFrida, sa-ti traiasca sotul, sa va dea Dumnezeu sanatate si bebelul mult dorit!

cosminutza, didi, Anca

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian - 29.12.2008

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebelu86

eu am incercat cu ceai de galbenele, coada soricelului si cretisoara..dar au un gust groaznic. am baut juma de cana dupa care am aruncat k imi venea sa dau la boboci.

asa k m-am lasat pagubasa


eu prima data chiar am dat, apoi stii cum am reusit, raceam ceaiul bine, si il beam rece dintr-o data fara oprire si gata scapam (emoticon care se sterge pe frunte)

Raluca, mamica de Remus alias Bubu(8 nov '09)

Poze BUBU
asa creste Bubu
"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Mada in ce zi esti?
Ai cheaguri?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebelu86

maduta nu sta asa. dc vezi ca nu se opreste vb cu doc si du-te la spital k nu e bine.

in ce zi esti?





http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta


bebelu sunt la 11 zile dupa chiuretaj, mi-a spus dr-ita ca tb sa elimin tot, dar nu stiu daca in ritmul asta. Daca mai patesc la fel o sun urgent.

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian - 29.12.2008

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Mada , vezi ca Ralu il are deja pe Bubu, un bebe scump si dulce de numa', deci a reusit cu varf si-ndesat ca sa zic asa...
Eu zic ca nu e-n regula cu sangerarile alea, adica ai zis ca iei ceva sa se elimine, dar poate ar fi bine sa suni dr si sa vezi daca e normal sa se-ntample asa...

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra
raluci b - oau ce combinatie de ceaiuri. E bine ca au dat roade . Sarcina usoara!


multumesc de urare, dar asta fu acusi un an, acum culeg ce-am semanat

Raluca, mamica de Remus alias Bubu(8 nov '09)

Poze BUBU
asa creste Bubu
"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

ma duc la Doru Octavian Dumitru.. asta cred k are o soacra aksa spirt, de 90% din glumele lui sunt despre asta.. e super tare.

cine nu are ce face uite www.youtube.com/watch?v=J5xyg2c7gu0" target="_blank">aici sau www.youtube.com/watch?v=e4urvvmWHsk" target="_blank">aici partea 1, www.youtube.com/watch?v=LHRtcbeRZw0&feature=related" target="_blank"> aici partea 2





http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput