Pufuleti ianuarie - februarie 2010 (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

bubu, gata, am modificat, s-a linistit buburuza mea. Ii place Enya. M-au trecut fiori cand am citit cu ce va confruntati, nu puteti chema dezinsectia sa dea cu ce trebuie in tot blocul?

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

O alela recesiva nu influenteaza fenotipul decat daca genotipul e homozigot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Andrelina, spor la slabit, felicitari pentru mobilizare si multumim pentru carte! Mie mi-e teama sa ma apuc pt ca s-asa sunt cam la limita cu laptele si fac eforturi sa alaptez exclusiv. Din pacate la mine nu este o impresie gresita, Irina n-a crescut prea bine in prima luna si fac tratament pentru cresterea lactatiei.

plateea, ai incercat metoclopramidul? Ceva efecte? Sper ca sunteti bine, n-ai mai zis nimic...

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

O alela recesiva nu influenteaza fenotipul decat daca genotipul e homozigot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Bun regasit in "casa noua"!
De marti suntem acasa, in formatie completa si suntem in acomodari!
Pupacesc gasca de fete dragi si copilasi frumosi!

Mami de Luca si Mara

Pulbere de stele a scurs clepsidra timpului, dand fericirii mele aripi de visare...



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rebiana27

Bun regasit in "casa noua"!
De marti suntem acasa, in formatie completa si suntem in acomodari!
Pupacesc gasca de fete dragi si copilasi frumosi!

Mami de Luca si Mara

Pulbere de stele a scurs clepsidra timpului, dand fericirii mele aripi de visare...



I can't fake with dignity so i'll not try!!


Rebiana, bun venit acasa, acomodare usoara! Cum te simti? Asteptam poze cu mica printesa!

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

O alela recesiva nu influenteaza fenotipul decat daca genotipul e homozigot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

In caz ca va intrebati ce-am patit de postez atatea mesaje, raspunsul e simplu: dupa o criza de colici care mi-a gaurit timpanele, buburuza a adormit la mine pe burta si mi-e frica si sa respir, darmite sa ma misc pana la baie, de ex, unde vrea ceaiul ala pt lactatie pe care l-am baut acum o ora sa ajunga...

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

O alela recesiva nu influenteaza fenotipul decat daca genotipul e homozigot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Bine v-am gasit la noua adresa, am reusit si eu sa intru sa va salut, sa dea DD sa fie cu noroc acest nou inceput, sa ne creasca copilasii sanatosi si sa scriem numai de bine


Sunt restanta cu 2 capitole pe care sper sa le recuperez curand
va pup

LA MULTE LUNITE PUFULETILOR DE AZI

SARA MARIA
BOGDAN CRISTIAN

LA MULTI ANI MARIA11MARIA

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Mamica de Natalia Maria 20.02.2008 si de Tudor Mario 21.01.2010

prietene DC .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le

In caz ca va intrebati ce-am patit de postez atatea mesaje, raspunsul e simplu: dupa o criza de colici care mi-a gaurit timpanele, buburuza a adormit la mine pe burta si mi-e frica si sa respir, darmite sa ma misc pana la baie, de ex, unde vrea ceaiul ala pt lactatie pe care l-am baut acum o ora sa ajunga...

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

O alela recesiva nu influenteaza fenotipul decat daca genotipul e homozigot.



Nico, imi pare rau ca aveti asa colici, noi am scapat de ele cu mici exceptii exp aseara si azi noapte dau vina pe mucenicii pe care i-am mancat ca sparta

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Mamica de Natalia Maria 20.02.2008 si de Tudor Mario 21.01.2010

prietene DC .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

alexia, pana recuperezi capitolele spune-ne ce mai faci. Sper ca sunteti toti sanatosi si odihniti...

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

O alela recesiva nu influenteaza fenotipul decat daca genotipul e homozigot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

cristies...felicitariiii,suuuuper ...s-a intors...hmm...ce super

andre_lina ...super semnatura ta

sorina sanatate multa

ioana,multumim de vestile despre rebiana

cristies...multam de intrebare,sunt bine,ea doarme noaptea,ziua ne jucam muult si vorbim mai muult...iar eu sunt putin nostalgica,nu am ideea de ce,sau de la ce...

alexutzza e un dulce yannis

subscriu si eu la ceea ce au spus cristies si alexutzza cu privire la wrap

cristies de melodii

haircut ms,tocmai a plecat (incepusem msj de cv vreme) si eu port tot tmp,inclusiv noapte...o culc pe picioare,ptr ca o pun noaptea in patutz

hainute de firma nici eu nu cumpar,akm e prea mica,nu-si au rostul,iese repede din ele ...primeste de firma de la cumatul/cumata mea si de la soacra ...are prima ei rochita,mov de la C&A,gecuta zara,costumas zara

elefantica...eu am patul fix langa patutul ei aud totul ... o sa o pun si eu in scoica...de knd zic

sagetutza

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexia28

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le

In caz ca va intrebati ce-am patit de postez atatea mesaje, raspunsul e simplu: dupa o criza de colici care mi-a gaurit timpanele, buburuza a adormit la mine pe burta si mi-e frica si sa respir, darmite sa ma misc pana la baie, de ex, unde vrea ceaiul ala pt lactatie pe care l-am baut acum o ora sa ajunga...

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

O alela recesiva nu influenteaza fenotipul decat daca genotipul e homozigot.



Nico, imi pare rau ca aveti asa colici, noi am scapat de ele cu mici exceptii exp aseara si azi noapte dau vina pe mucenicii pe care i-am mancat ca sparta

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Mamica de Natalia Maria 20.02.2008 si de Tudor Mario 21.01.2010

prietene DC .




Gand la gand... norocosilor, ce bine ca nu aveti colici! Bine ca s-au terminat mucenicii... s-au terminat, nu?

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

O alela recesiva nu influenteaza fenotipul decat daca genotipul e homozigot.

Mergi la inceput