Divortat sau nu? (split-2)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Probabil ca o sa imi fie mai bine cand voi putea privi fara resentiment la ce s-a intamplat. Sunt inca departe, iau foc repede daca dau de ceva care ma atinge acolo unde doare. Nu s-a cicatrizat inca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Casandra, eu am convingerea ca nu ne-am inselat la subiectul Emmei ... toate am deplans singura adevarata victima de acolo : fetita.

Si eu va citesc cu drag.



Sib http://aripicarecrescinnoi.blogspot.com/

Vladimir ***** ***** Anna

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">MULTUMIM PT CEEA CE ATI FACUT PT SONIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Casandra vino sa te pup cu drag. nu trebuia sa duci amintirea acelor discutii ca pe o vina, au avut si ele rolul lor si apoi nici eu nu am reactionat pe acolo cine stie ce. nici nu vreau sa-mi citesc intepaturile indrepate contra nevestelor, hahaha hai mai ca eram toate doar in patima tineretii, naravase toate nevoie mare. si mi-au facut bine pina la urma pentru ca m-au urnit din loc din negarea si ascunderea mea pe dupa deget.a functionat ca o terapie ori ca inceputul ei. mi-am adus aminte de lucia cs, ea a fost capitan de comando, nu tre sa mai zic ca la scurt timp dupa deveniseram bune prietene:), ne-a unit sabina, bebelina aceea de citeva lunisoare dragalasa cu ochi albastri care ne-a facut inima noastra de mame tandari, avea cancer la ficat. pentru ea am strins o parte din bani, ea era sef de echipa peste ocean eu aici in europa. apropos am vazut-o pe sabina intr-un filmulet trimis de mami, are 5 anisori, face balet, e frumoasa foooc si are asa o dulceata si bunatate de te topesc. si bineinteles e sanatoasa!elenalove e mai retrasa in ultima vreme, mai scria la clubul copilasilor de virsta lui aldo al meu si alvaro al ei, de unde ne si cunoastem, copiii sunt bine asta-i important, in rest va vorbi cind va fi pregatita...ce a mai trecut timpul!cu inima de acum nu as putea sa port pica nimanui si mai ales m-am iertat pe mine insami. oricum nu mai pot schimba nimic, asa ca asta mi-s cu asta inainte! sunt cea mai buna mama pentru copiii mei, cea mai buna fiica pentru parintii mei, sotul meu intotdeauna a vazut in mine dincolo de invelis, e un vizionar ce mai:), am o singura viata si trebuie sa-mi priasca.sunt impacata cu mine insami. si de acum sa mai vedem ce o mai fi:)ce-a fost mai rau am bifat deja, trecui pe linga moarte la mm de citeva ori, numai drogurile ce ar fi putut face din mine, am mai scris la subiectul recent de la cabinetul PSI despre asta, am gresit, am ales gresit dar si bine in final. si probabil de asta cintaresc viata asta cu alti ochi. plus ca ironia sortii e ca trec zilnic pe linga un cimitir mic si cochet, ala dragut care-i cazuse cu tronc mamei mele:)) pt ca at cind am cumparat casa eu am zis incintata ..ce frumos avem si-un parc aproape, logic ca din masina nu vazusem pietrele de la capatai:). si cum trec la pas cu carutul si ciinii imi amintesc ca nu suntem nemuritori si tre sa recuperez din alea bune, daca din alea rele am bifat destule:))a nu se citi totul prea dramatic acu', doar ca veni vorba asa.si venii azi de la dr cu cooper, ciinele meu adus din ro si nu-i deloc bine mosuletul meu fidel care-ar face orice pentru mine si de dragul meu si cum il vedeam asa in oglinda stind bleg in portbagaj mi-am dat seama ca il pot pierde oricind ca-i peste anii regulamentari de trait ai rasei sale si am simtit ca prea l-am neglijat de cind cu copiii, dar el si-a acceptat demn si impacat locul nshpe din viata mea uhhh..e primul meu ciine.. luna, yasmineps: mai am distrus subiectul ala tapan de cearta cu dulcegariile noastre, cred ca atunci cind suntem vazute iar in aceeasi formula o sa fim banate loolVikinga cu cei mai frumosi vikingi: Letizia, Nadja si Aldo www.youtube.com/watch?v=ULmPKIoDDDA&feature=related" target="_blank">pe tarimul nostru de vis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Casandra, au inchis subiectul tipei aleia care era suparata pe soacra dintr-un motiv necunoscut, dar vreau sa iti zic ca ai spus totul asa cum as fi spus si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mate spune:

Si eu va citesc fetelor cu mult drag si vreau sa va spun sa fiti mandre de voi,toate sunteti niste luptatoare si niste invingatoare.Si pentru cele care cred ca cc conditia de mama singura te condamna la singuratate ...din contra,deabia acum sa invatati sa traiti,sunteti libere,ati scapat de balast,viata e a voastra.Va spun din proprie experienta,de fosta single mom actuala fericita intr-o relatia cum mi--am dorit intotdeauna...se poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:



Vikinga,


Cristina, mama Sabinei
http://sabinac.netfirms.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisflo34



Vikinga,


Cristina, mama Sabinei
http://sabinac.netfirms.com/

SABINA,Cosmin,Cristina,Florentin Cimpeanu

ati plecat in Ca?

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

cristina ce ma bucur sa te vad, pup-o pe sabina din partea matusii din germania, tare mi-e draga fata ta. de cind am vazut-o prima oara mi-a furat inima de si acum imi amintesc perfect ochisorii astia http://sabinac.netfirms.com/Sabina1.jpgtu esti un om care a trecut prin cel mai mare chin dat unei mame. ma uitam la pozele cu sabina dupa operatie ori alea cind ii cadea parul de la citostatice.....uuuuuhhhhhh...uite femei trecute prin asa ceva ar avea ceva de zis altor femei care se impiedica in maruntisuri si-si fac viata singure complicata si amara. cum mai sunteti?ia uite cita lume citeste, eu am zis ca daca s-a diluat cearta nu mai da nimeni pe aici.mai scrieti si voi ceva sa am si eu ce citi miine la o cafea.in seara asta merg la somn devreme, noapte buna. Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Letizia, Nadja si Aldo www.youtube.com/watch?v=ULmPKIoDDDA&feature=related" target="_blank">pe tarimul nostru de vis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Citat:
citat din mesajul lui casandra
Probabil ca o sa imi fie mai bine cand voi putea privi fara resentiment la ce s-a intamplat. Sunt inca departe, iau foc repede daca dau de ceva care ma atinge acolo unde doare. Nu s-a cicatrizat inca.
cit timp a trecut de la separarea voastra?mai e normal asa ceva pe o perioada de timp. nici eu nu cred ca as putea fi altfel imediat dupa divort.ma gindesc la tine.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Letizia, Nadja si Aldo www.youtube.com/watch?v=ULmPKIoDDDA&feature=related" target="_blank">pe tarimul nostru de vis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:


Vikinga, ai PM



Off Topic: Eu zic ca cel mai mare chin, e cel al mamei Emei, de exmplu, Of! Of! Of!

Multa putere tuturor! A venit primavara! Sa ne bucuram!

Cristina, mama Sabinei

Mergi la inceput