LMA! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**176**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Citat:
citat din mesajul lui novus

Anamariame, pe unde umbli de nu semnezi condica ??

Georgiana, Cativ, Aris, Chatonel, Anca_Nicolae poftiti la raport !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !




gata, gata, am venit :))) nu ma certati!!! :))
Dragoana e cumiiinte - mai putin azi-noapte cind a dat un dintisor nou... mami e cuminte, mai putin cind o bat la cap ijinerii destepti si tati e cuminteee, mai putin cind noi sintem obosite si il batem la cap :)))

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



No, nu mai fiti asa cuminti !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Gata joaca, merg la !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Nu am vrut sa fie in acelasi mesaj, dar din pacate azi e si ziua mortii lui Manole. Nu vreau sa dezvolt, ca e prea dureros; l-am ingropat intr-un loc superb care va fi acoperit de floricele si unde vom merge des.
Da, chatonel, pisigri, novus, asa e, intai mi s-a parut prea ciudat, dar e clar ca Sophiphi a perceput ca Manole nu mai e cum era si de-aia nu se mai inveselea deloc la vederea lui, ci era chiar serioasa.
Inca nu ma pot obisnui cu lipsa lui, ma tot uit spre locul unde zacea de 3 zile si tresar ca nu-i acolo...

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
10luni


off, beeep, ma cenzurez, pt tine, ca tare doare

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20

Olishka, draga mea, intreba pe mama cand sa te pui pe ...ca as putea sa imi deschid un cabinet de consiliere in materie...toate prietenele mele au ramas dupa instructiunile oferite...sau au ramas ca au avut cu cine sa faca ???

Ei bine, pana in ziua 8-9 repaos total...la domnu'...ca sa se stranga material. Apoi exersati din 2 in 2 zile caci "purcelushii cu coditza" ajung la maturitate in 48 de ore si ei oricum rezista acolo mai multa vreme si ai toata perioada acoperita. E f important sa stii cam la cate zile ai "rushii" sa estimezi cat de cat perioada ovulatiei.
Eu de exemplu cu un ovar ovulam in ziua 8-9-10, cu celalalt 17-18-19...

Bafta si sa iasa fetita!!!


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009



hahahahahaaaa, hai ca ma aptinui sa raspund la mesajul cu "jucaria jucausa", da la asta nu pot :)))`Pai cum stii tu, gigele, cind ovuleaza unu si altu??? :))
Ca sa nu mai zic ca la "lenesi" poti gasi inlocuitor :)))

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Citat:
citat din mesajul lui novus

Anamariame, pe unde umbli de nu semnezi condica ??

Georgiana, Cativ, Aris, Chatonel, Anca_Nicolae poftiti la raport !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !




gata, gata, am venit :))) nu ma certati!!! :))
Dragoana e cumiiinte - mai putin azi-noapte cind a dat un dintisor nou... mami e cuminte, mai putin cind o bat la cap ijinerii destepti si tati e cuminteee, mai putin cind noi sintem obosite si il batem la cap :)))

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



No, nu mai fiti asa cuminti !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !





ei, pai ce sa facem si noi? incercam sa fim perfecti

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

LA MULTI ANI!
Damian Serban,
Marina Alexandra
Albert Gabriel
Sa cresteti mari si sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Cu intarziere si cu scuzele de rigoare:
LA MULTI ANI!
ANDRADA
BOGDAN
MARIA
SA CRESTETI MARI SI SANATOSI!
LA MULTI ANI ! ELA SA AI TOT CE ITI DORESTI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Nu stiu ce a avut forumu da ..
Am stat aseara pana la 2 sa recuperez si cand sa scriu mesaj nu mi-a mai trimis!
Aveam si eu proaspat in minte da acum.
Stiu ca am vazut multi bebei frumosi unu si unu,dar mi-a ramas Damian in minte ca seamana cu berbecu tare de tot, sau cel putin mie asa i se pare.
Stiu ca mai erau ceva discutii cu biserica ritual, la care ma abtin si in rest sa ma impusti ca nu mai stiu.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Ilinca imi pare tare rau pentru Manole.
Si noi avem o catea de 8 ani si nu vreau sa ma gandesc la clipa despartirii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Si cum nu ma poate opri nimeni din aberat ,(cu excetia lui fimiu), ca sunt singura pe aici,umplu paginile sa aveti ce recupera si voi dimineta.
Bianca tare imi place mie de voi si in special de tine.Asa cum zicea si Cami parca,esti asa de cool in educatia lui Vladimir ca o sa fie un barbat pe cinste.Iar escapadele baietilor sunt super.
Clau al meu stie sa ii faca de toate mai putin sa il spele la fund de caca, da tot nu as avea curaj sa ii las sa plece ei doi cine stie pe unde.


Mergi la inceput