Mamici din Grecia

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DIMITRA_R spune:

kalispera koritia
pe unde sunteti dragelor?mai veniti si pe aici
MARO_K,draga mea,ce informata esti,bravo,eu habar nu am, de toate actele mele sa ocupat sotul,avocatul,ca eu nu suport birocratia si sunt pe alta planeta,din punctul asta de vedere
sa dau o stigare poate mai apare cineva FETELOOOOR! ERTINA,DANIELA, MAI TRECETI SI PE LA NOI
NOAPTE BUNA!

LARISAdeDIMITRA(2.02.2007)
8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MoRo_K spune:

Buna...mai eu intru des...da..dc nu vad miscare...intru...ies
DIMITRA_R ei....stiu cate ceva...pt ca m-am lovit de diverse si eu sunt la polul opus ...vreau sa stiu eu...sa fac eu tot...de ...scorpioanca
Ah apropo fetelor de pe unde sunteti din Ro?Eu Cta...de la mare pe-o parte la mare pe toate partile (vezi KOS) am ajuns
Larisa ai gasit alte mamici romance in zona ta?ai cautat pe site-ul de care-ti ziceam?
o saptamana buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

BUNA nu erai pe emigrant?
Urmaream din umbra.....
numai bine
cm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MoRo_K spune:

eram pe emigrant acum vreo 3 ani...dar au intrat cativa care au cam stricat atmosfera....comentarii fara rost..asa ca n-am mai intrat de cativa ani.tu?vorbeam cumva cand intram eu pe acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Citat:
citat din mesajul lui MoRo_K

eram pe emigrant acum vreo 3 ani...dar au intrat cativa care au cam stricat atmosfera....comentarii fara rost..asa ca n-am mai intrat de cativa ani.tu?vorbeam cumva cand intram eu pe acolo?

Nu iubita eu va citeam din umbra...nu mi am permis si oricum eu sunt in creta nu am nici bebelei deci.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MoRo_K spune:

haha ce zici tu ce pricep eu:)))
si....ai ce face pe aici:)...nici eu n-am bb...evident ca oricand va dori sa vina noi ...arms wide open
cred ca e super in Creta acum....si aici unde sunt eu acum...in Kos a venit vara au inceput sa vina turistii dar la voi e mai bine:)....urasc frigu'....si la voi e mereu cald si bine:)
deci sper sa mai intri...sa ne spui cum...de cand esti in Grecia...io stiu...povestea ta(stii...scopul si durata vizitei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DIMITRA_R spune:

buna,dragele mele
maro_k,am intrat acolo unde mi-ai zis,dar nu sunt asa de incantata ca de forumul nostru,este si singurul la care scriu.Si vorbind de fetele din grecia,eu mi-am luat inima in dinti si am trimis un mesaj la o tipa de pe forum,ne-am sunat,am vorbit la tel,iar saptamana trecuta ne-am gasit la o cafea,cred ca asa ar trebui sa facem mai des
CARMAW BUN VENIT!nu-i nimic fetelor,suntem putine si bune
maro-k eu sut din prahova,langa ploiesti,sa sti ca si eu fac la fel ca tine ,intru zilnic dar,cand vad ca nu a mai scris nimeni,ma retrag .va pup si noapte buna!vorbim maine

LARISAdeDIMITRA(2.02.2007)
8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Citat:
citat din mesajul lui MoRo_K

haha ce zici tu ce pricep eu:)))
si....ai ce face pe aici:)...nici eu n-am bb...evident ca oricand va dori sa vina noi ...arms wide open
cred ca e super in Creta acum....si aici unde sunt eu acum...in Kos a venit vara au inceput sa vina turistii dar la voi e mai bine:)....urasc frigu'....si la voi e mereu cald si bine:)
deci sper sa mai intri...sa ne spui cum...de cand esti in Grecia...io stiu...povestea ta(stii...scopul si durata vizitei


moro mou
ploua acum e frigut ma duc sa adun melci
Cine mai e din prahova? eu sunt din buc dar am facut prostia sa cumparam in campina -orasul fain dar vecini;...probleme politie ne au darimat gardul au venit a filmat a venit primaria de n espe ori
in fine vai s-amar!!
hai pupici la insorite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

fetelor
am un arbore ca un ficus ...face fructe oarecum ca....caisele dar mai mici.Gustul acrisor
CE ESTE VA ROG???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MoRo_K spune:

M-am prins m-am prins....aceeasi intrebare am avut-o si eu acum o saptamana...si m-a lamurit bunica sotului meu(careia ii pun ghicitori de genu...eu fiind in kos ea in salonic )
In greaca se numeste mousmoulia,engleza Loquat....vezi http://en.wikipedia.org/wiki/Loquat nu-i asa ca astea sunt?vezi ca zice ca au efect de somnifer si nu hali semintele ca-s usor otravitoare!!!!Am si eu pe aici 2 pomi d-astia si ii intrebam pe ai mei ce pot fi...dp am vazut ca in Ro nu exista:)
carmaw citeam ce scriai despre campina...offf...naspa...da...dc?sa fure?sau zic ca e al lor pamantul?ce sa zic....cu capul....si noi vrem sa facem langa Rm Valcea....de acolo e tata,acolo e bunicu'...si ne place mult zona...avem pamantul dar uite nu ne apucam pt ca ne e frica...unu ca fara noi se va construi ...cum vor ei...constructorii...alandala...si fara sa locuim acolo n-are cine sa pazeasca...
ahhh si ciudat la tine care esti mai in sud sa ploua...hmm...pe aici de pe acum pana-n septembrie nu pica strop...de obicei...acum ...u never know
DIMITRA_R ma bucur ca ti-ai gasit pe cineva in Atena(eu iti dadusem site-ul sa intri sa dai vreun PM moderatoarei care cred ca-i din atena si putea sa-ti zica ce fete sunt de pe acolo...ca de scris pe forumul acela...ti-am zis ca s-a stricat atmosfera acum vreo 3 ani...dar nu sunt de vina fetele...a intrat un "destept" cu msgs aiurea)sper asa usor usor sa va gasiti mai multe...sa va adunati:)
tre sa ma bag sa fac mancare ceva...azi "leguminoase" fac un turlu...am uitat sa zic imi plaaaaace sa fac mancare si dulciuri...aaa si-mi place argiro...tot fac retetele ei:))....
E ora pranzului pofta mare mandrelor

Mergi la inceput