Fiv in Ungaria 95

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrada.P spune:

Feli tare rau imi pare ca n-a fost nici acum. La mine functioneaza o vorba: "cand se inchid toate usile, se deschide o fereastra". Intotdeauna, cand am epuizat toate variantele si toate resursele si cand credeam ca nu mai am nici o sansa sa imi ating obiectivul, mi-a venit o idee salvatoare si am reusit! Sper sa functioneze si la tine si urmatoarea incercare, indiferent cand, cum si unde va fi, sa fie cu succes.

Goggy bravo, puiule!! Ma bucur mult pt tine! Sa ai sarcina usoara!

Adipapazi iti doresc sa gaseasca pk in foliculasii aia 6, cel putin 6 ovocite grase, frumoase si puse pe fecundat! Eu azi fac 2 ani de la punctie si mi-e dor de pk si de tanti aia care imparte ceiuturi si covrigei

Jo napot fetelor de la Budapesta! Sa aveti noroc cu toatele! Va doresc sa aveti oute multe si de calitate si pk + embriologul + sotii vostri sa aiba mana buna Abia astept sa aud vesti bune!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada.P spune:

Luck urinalul e f bun dar nu rezolva infectia urinara, doar amelioreaza simptomele. Sfatul meu este sa faci si un sumar de urina. Eu sunt patita. Am facut infectie urinara dupa ambele laparo, facute la Giulesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Luck, Goldi, Jasmine, Andrada.P. Habar n-am care ar fi solutia, in cazul meu...astept rezultatul la Factor V Leiden (trebuia sa mi-l de azi, dar m-au chemat sa mai dau o proba, ca nu-s ce s-a intamplat cu prima...) si apoi vad daca apare vreo directie noua de explorat.
Cezara, tu nu trebuia sa faci testul?
Fetele de la Budapesta, va tineti de chefuri, vad!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cezara66 spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicia_
Cezara, tu nu trebuia sa faci testul?

Testele banda sunt cu o liniuta.Maine am rezultatul BHCG.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

cezara bafta maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariadan spune:

mairis ai fost la eco?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kittyke spune:

Felicia imi pare foarte rau dar iti doresc multa putere sa poti merge mai departe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

jurnal de seara:
vizionat parlamentul, papat pizza, umblat prin ninsoare, acuma bem vin rosu pt endometru, am facut injectiile cu mami_vreau la intrecere, acuma ne scuzati, dar sticla plange in singuratate pe masa.

Andrada P, te iubesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

jurnal de seara:
vizionat parlamentul, papat pizza, umblat prin ninsoare, acuma bem vin rosu pt endometru, am facut injectiile cu mami_vreau la intrecere, acuma ne scuzati, dar sticla plange in singuratate pe masa.

Andrada P, te iubesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Felicia, imi pare tare, tare rau! Nu ma asteptam la un rezultat negativ... Iti doresc mult curaj sa mergi mai departe si speranata ca intr-o zi ti se va implini visul!

Mergi la inceput