Fiv in Ungaria 95

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Mami_vreau, Adi, Samira, Speranta si toate fetele care sunteti la Budapesta va urez din suflet multa, multa bafta si embrionasi lipiciosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Eu sunt disperata, am FSH=16 in martie si nu stiu ce sa fac mai departe. I-am scris lui PK si a zis ca putem incepe tratamentul pt FIV in aprilie dar ca rezerva ovariana este redusa si sansele sunt mici. Voi ce ati face in locul meu, ati mai incerca o data FIV cu oole proprii sau ati merge direct pe FIV cu donatoare? Stiti pe cineva care i-a reusit FIVul cu FSH asa de MARE? Please help!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

adria42, da amh cat ai?
daca PK zice sa mai incerci o data, o avea el ceva in cap.
e o decizie grea, dar fa ce iti zice inima.

sonya, ati ajuns acasa?cum a fost drumul?

mirela, tacusi?

sa ziceti toate o rugaciune pt samira, maine se face extragerea de ovocite.restul fetelor, adica subsemnata si mami, la shooting de oo.
speranta fuge acasica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

adria,
Cat ai avut FSH-ul inainte? Cum ai raspuns data trecuta la stimulare? Ce doze ai avut?
Eu in locul tau as mai incerca un fiv cu propriile ovocite. Daca PK iti mai da o sansa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata unguroaicelor

sami bafta multa....corespondentul trimis la budapesta ar trebui concediat, nu si prea face treaba cum trebuie, a inceput sa bea in post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

buna dimi

multumesc pentru gandurile bune fetelor.
mirelo...trimisu special...e suparat fata... a stat naibilor toata ziua in frig ieri....ca ne-a fost furata masina si am orbecait pe la Politie etc etc.

hai ca ma duc sa ma pregatesc de punctie.
ne auzim dupa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

samira33 dar ce sa intamplat?? cum va fost furat#259; masina?? ca nu inteleg?? ma faci sa ma sperii de pe acum???

pai mie si frica sa mergem cu masina la budapesta???

ce masina aveti frate?? o limuzina de iau luat ochi la aia????

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

cezara 66 suntem cu ochii pe tine azi..bafta si sa dea domnul sa fie bine
dar totul va fi cum randuieste domnul

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

pogonici...era un Audi A6, modelul nou.
si s-a intamplat pur si simplu...am parcat...am luat tichet de parcare...l-am pus pe bord...am intrat in restaurant sa mancam...si cand am iesit...nu mai era masina in parcare.
cam atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns timea30 spune:

Buna fetelor,
Poate va amintit de mine- urma sa incep FIV la Debrecen. Am fost in prima zi a CM sa imi faca analize hormonale si sa imi dea medicatia.
Dar Estradiolul a iesit mare-118 pentru care mi-a dat anticonceptionale , dar problema e ca deja de o saptamana iau anticonceptionalele - si nu mi se mai opreste menstra.
Ati mai patit careva ? Nu stiti de la ce ar fii E2 asa de mare ?
Ms foarte mult.
Va tin pumnii......

Mergi la inceput