FIV la Cluj 32

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns medut spune:

Mara te asteptam cu vesti.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Medut,toate fetele ;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina3343


Fetelor va rog frumos sa ma treceti si pe mine la aspiranta prin IA
cristina3343,38ani,Cluj-Napoca,Dr.Micu,infertilitate primara,2 IUI nereusite,urmeaza IUI nr.3.

Brunadria vad ca ai steagul de Franta,eu sunt moarta dupa Franta(limba,etc.,tot ce tine de Franta)
Chiar si la servici vorbesc cu un coleg in franceza.


buna fetelor..
cristina bine ai venit
sunt pe meleagurile frantei de aceea steagul...
mara ceva noutati?
medut clujanca
restul fetelor ,ce mai faceti?
o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

bruni,dar de tine nu ne zici nimik???in ce stadiu esti?

_

endometrioza, FSH 20
6 IA, nereusite
FIV intrerupt din lipsa de foliculi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Multumesc brunadria .
Cred ca e frumos in Franta,eu am doua visuri:primul sa fac bebele si al doilea sa ma duc cu el la Versailles;nici nu cer prea mult
Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Maine fetelor,ma duc sa fac examen de secretie si sa fac testul Chlamidia,ca am citit pe prima pagina;nu mi-a zis doctorul sa le fac,le fac asa pentru mine,ca eu am avut mai demult chlamidia si am facut tratament.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Buna dimineata fetelor!
Va doresc o zi buna!
Si sa avem o viata fericita!
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criadema spune:

Va salut pe toate.
Ma alatur trupei care e alaturi de Marutza, o cunosc si stiu ca pana la urma va reusi, sper ca aceasta sa fie incercarea ce se va solda cu o reusita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

In primul rind va pup pe toate si va multumesc pentru sustinere Vestile nu sunt dintre cele mai bune, adica cei doi omuleti de zapada nu au rezistat decongelarii, lucru la care de altfel ma cam asteptam pentru ca stiam ca blastocistii rezista mai putin decit embrionii congelati in ziua 2-3. Da nu-i bai, noi sa fim sanatosi, tare necajita nu sunt ca asta e, nu am cum sa influentez eu treburile astea, eu doar trebuie sa string bani, sa ma rog la Dumnezeu sa fiu sanatoasa si sa merg mai departe ca pina la urma tot o sa izbutesc- la fel ca si voi de altfel- Asa ca la toamna o luam din nou de la capat, am hotarit ca nu e bine sa ma fortez sa fac mai repede urmatoarea fertilizare, tre sa fac lucrurile cu calm si chibzuinta, ca ardeleanu
Acuma stiu ca era bine daca veneam cu o veste buna ca sa mai crestem moralu aci la topic, ca de multa vreme n-am mai avut o graviduta da eu zic sa nu ne demoralizam ca nu ne foloseste la nimic. Asa ca mergem mai departe.
Pup toate fetele fara nici o exceptie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

mara imi pare rau, am vazut ca nu vi cu vesti , am presimtit ca asa stau lucrurile...dar lasa ca reusim noi toate pana la urma...
multa sanatate , sa auzim numai de bine...

Mergi la inceput