Vreau sa nu mai fiu diferit *2*

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Va doresc din suflet sarbatori fericite, pline de lumina, sanatate si belsug. Paste Fericit

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfanta sa va ridice sufletele spre noi trepte spirituale si sa va insoteasca pasii pe drumul vietii.
Cu multa dragoste de la Tiberiu, Teodora si Ramona.
Va dorim la toate si toti un Paste Fericit!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


Fie ca spiritul Sfant al Sarbatorilor de Paste sa va lumineze sufletele si casele! Dumnezeu sa va binecuvanteze si sa va ocroteasca!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,Bogdan Andrei ,Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

va multumim din suflet!
Asemenea si voua!

Hristos a Inviat!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

Miha sa dea Dumnezeu sa scri si tu ca merge Mihaita in tabara si excursie fara tine...
e adevarat ca Ema nu merge 100% singura , dar experienta nu e unica , sti ca si in Anglia a venit cu avionul cu fetele...avea 6 ani
numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

La Multi Ani Mihaita sa cresti mare sa fii sanatos si fericit alaturi de cei dragi.


mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

ieri am realizat pt a nu stiu cata oara,ca traim intr-o societate infecta,plina de rautate...
eram pe plaja cu dandusa si copiii nostrii,langa noi o bunica la vreo 60 de ani,cu 2 nepoti,unul cam de varsta lui Mihaita....nepoteii faceau un sant la vreo 2 metrii de apa,Mihaita,se duce si pune piciorul in acel santulet,eu il vad si ma ridic deja,ca sa nu le strice joaca copiilor...pana sa ajung langa el,ce credeti ca face bunica copiilor,care era la un pas de Mihai...se duce la Mihai,il ia de ureche si-i spune ca-i obraznic si needucat....mai fetelor am zis ca vad negru in fata ochilor,in secunda urmatoare eram langa ea si cand i-am dat una(urata reactie am avut),am zis ca-i zboara palaria de pe cap...andreea mea,zicea ca am dezechilibrat-o putin,iar dandusa,imi zice,ma bagam,doar daca te dobora(o situatie de rasu'plansu')
am intrebat-o cu ce drept se atinge de copilul meu,a zis pai daca e obraznic si needucat,sa-l educ,ca sa nu il mai ea de ureche...
i-am zis femeie,de la o posta se vede ca acest copil are o problema si ca ceea ce face nu face din lipsa de educatie sau rautate...stiti care a fost raspunsul ei?tine-l izolat,nu-l scoate in societate!!!

fetelor,am zis ca innebunesc...de cand avem probleme cu Mihaita,de 5 ani jumate,n-am patit asa ceva....cata rautate ne inconjoara la tot pasul!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Miha

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Miha, imi pare tare rau, din pacate te vei tot lovi de astfel de oameni:(


PS: daca mi-o lua pe a mea de ureche, reactionam la fel ca tine, sa stii:)
Chiar daca a mea nu ar fi avut nicio scuza si ar fi stricat intentionat jocul copiilor, tot nu as fi permis nimanui sa=mi urecheze copilu'.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Oh, Miha, , imi pare atat de rau ca Mihaita si tu ati trecut prin asa ceva!
Nu e drept ca astfel de specimene precum baba aia exista pe lume, tu ai avut o reactie urata cum zici, dar erai indreptatita... si eu as fi vazut negru in fata ochilor sa dea vreo proasta in fiu-meu. Nu stiu de ce se considera cate unii indreptatiti sa bata copiii altora!
Auzi la ea, sa-l tii izolat! Izolata ar trebui sa fie ea si neamul ei de prost crescuti! Iti dai seama ce educatie a dat ea copiilor si nepotilor ei! Mama, ce m-am indignat!

Mergi la inceput