Vreau sa nu mai fiu diferit *2*

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Pupam tunsuliciul cuminte si scump!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

mihaela e prima data cd intru la voi. mihaita al tau e un baietel f dragalas, f frumos..am vazut si filmuletele cu el..nu ma pricep f bine. nu stiu cum era inainte dar mie mi se pare ca e super pt boala pe care zic doctorii ca o are.
doamne ajuta in continuare cu terapia si in eforturile sa strangeti banutii necesari!

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo

mihaela e prima data cd intru la voi. mihaita al tau e un baietel f dragalas, f frumos..am vazut si filmuletele cu el..nu ma pricep f bine. nu stiu cum era inainte dar mie mi se pare ca e super pt boala pe care zic doctorii ca o are.
doamne ajuta in continuare cu terapia si in eforturile sa strangeti banutii necesari!





Paula,multumesc pt cuvintele frumoase!
asta-i parsivitatea bolii,in poze totul este in regula,dar realitatea este cu totul alta!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

miha, e un scuuuump tunsiliciul.constat ca incepe sa semene din ce in ce mai bine cu andreea.eu abia azi am vazut filmuletele, si mi s-au umplut ochii de lacrimi, pe de o parte de bucurie, caci vad ca aveti rezultate frumoase, ceea ce cred eu ca bucura tot forumul, pe de alta parte azi am fost trista, caci m-am tot gandit la acel 10 aprilie 2009, zi indoliata pt comunitatea DC.sper din tot sufletul ca de acum inainte sa avem doar vesti bune, rezultate frumoase si toti copiii care au nevoie sa poata fi ajutati, sa nu mai existe parinti asa de nenorociti.

va urez si voua sa progresati mereu, caci ai investit multa munca si mult suflet in terapia lui mihaita, si cred eu ca vei fi rasplatita pe masura.dulcicul si pe tine dublu, sa ai multa putere.


Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

Miha, ma apucasem de citit din urma , cum am inceput ABA , cum am inceput sa strang bani...am ajuns la capitolul unde ne-am sincronizat sa plecam din tara pt puii nostrii...din pacate la amandoua cu esec...dar data viitoare cu succes Doamne ajuta sa gasim o cale sa plecam din tara asta si sa putem sa le oferim copiilor nostrii un viitor mai...bland.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Mihaela sa ii fie de bine lui Mihaita tunsoarea!!!..

Ce ma bucur sa vad cum progreseaza Mihaita!!...Multa , multa santate puiului mic si la cat mai multe progrese.

Cristina,mami de Mihaita si Mateias

BAZAR DC


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui mari_paun

Miha, ma apucasem de citit din urma , cum am inceput ABA , cum am inceput sa strang bani...am ajuns la capitolul unde ne-am sincronizat sa plecam din tara pt puii nostrii...din pacate la amandoua cu esec...dar data viitoare cu succes Doamne ajuta sa gasim o cale sa plecam din tara asta si sa putem sa le oferim copiilor nostrii un viitor mai...bland.




da,Mari....au trecut 3 ani de atunci...crede-ma ca la asta ma gandesc mereu...sa reusim sa plecam,sa putem sa le oferim o viata mai buna copiilor,mai ales lui Mihaita,in tara noastra kko,Mihaita nu are nici o sansa!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_26

Mihaela sa ii fie de bine lui Mihaita tunsoarea!!!..

Ce ma bucur sa vad cum progreseaza Mihaita!!...Multa , multa santate puiului mic si la cat mai multe progrese.






Cristina,multumim din suflet,ca ne esti alaturi ca de obicei!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

baiatul frumos.
Edy a fost incantat ca Mihai are pijamale cu Ben 10 ca el

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Lumina Sfintei Invieri sa iti aduca bucurie, iubire si o minune care sa iti schimbe viata in cel mai frumos mod posibil! Diana si Alex

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput