*Cozonacei iubiti de nov-dec 2008 (105)*
Raspunsuri - Pagina 23
anca_27 spune:
Iza scumpo, nu plange! Suntem langa tine, poate e un dar, chiar nu mai vreti un fratior/o surioara?
Sanii ii poti mari si dupa, la anul, peste doi ani... 
Mami de Sara (8 dec 2008)
============
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici
Miky-ea spune:
Isa draga,
!Suntem alaturi de tine,eu cred ca trebuie sa te linistesti un pic si apoi sa discuti cu tati.
Mamica fericita a printesei Alexia Bianca
http://good-times.webshots.com/album/569856510OLRmQy
criss703 spune:
Babyzapi
ooofff imi pare rau ca nu e rezultatul dorit dar mai incearca vre-o 2 teste sa nu fie o greseala .Stiu cat de mult iti doresti si sa faci operatia ..nu stiu ce sa-ti zic (cred ca si eu reactionam la fel ca tine ..asta pt. ca nu vrem inca bb2
) dar sa te gandesti bine de tot inainte de a lua o decizie sa nu regreti mai tarziu 
Criss mami de
Paula Sofia DN 18.11.2008
PozePaulaSofia
Botez si nu numai
PovesteaNasterii
Ramo2007 spune:
Iza, draga mea, nu plange!
N-o sa poti sa ti in tine si va trebui sa-i spui lui tati si impreuna veti lua decizia potrivita!
Nu te mai gandi la operatie...in situatia asta nu o poti face...e timp si pt. asta 
Amalia spune:
Iza
nu te necaji! Surpriza e inca mare pentru tine acum. Linisteste-te un pic si vorbeste cu iubi al tau. Sigur maine vei privi altfel lucrurile!
poze aniversare 1 an
babyzapi spune:
Multumesc fetelor
...nu operatia e grija mea cea mare, ci faptul ca trebuie sa trec printr-un avort, ar fi primul care l-as face. Cand am ramas prima oara gravida nu am tinut cont de ce a vrut iubi, el era hotarat si "setat" pe avort. De data asta, el are ultimul cuvant, nu mai merge sa-l amenint ca prima oara ca ne despartim daca nu vrea sa tin sarcina. Si stiu ca nu-si mai doreste. Atat psihic cat si financiar nu vede cu ochi buni un al doilea copil...iar eu ma gandesc acum ca poate e fetita........dar abia am trecut de ce a fost mai greu cu Raphael si acum sa o iau de la capat.....nu ma vad in stare...
Deci revin, nu operatia e grija mea, dar daca tot nu o sa tin sarcina, mi-ar fi ciuda sa nu o fac, mare ciuda. Doua mari pierderi....
Otiliav spune:
Iza, nu plange, nu rezolvi nimic. Te inteleg mai bine decat crezi, eu pana seara eram bolnava cutoate cele umflate, probabil o cadere de imunitate si era mai bine sa nu o fi facut si sa bag antibiotic.
Operatia e clar ca trebuie sa o amani.
Of, ai calcat pe bec mai rau decat mine, viata bate filmul.
Vorbeste cu iubi al tau, si vedeti impreuna ce decideti, si de ce nu discutati si in familie, nu lua totul asupra ta.
Sunt alaturi de tine. E o mare incercare, si potriveala cu datele nu mai zic, mana destinului. Si la mine s-a nimerit sa fac testul fix in saptamana mare, postul Craciunului. Ce sa zic, eu acum sunt impacata cu decizia, va fi greu dar va fi bine.
Ah, si mergi si fa un test de sange, acela este relevant.
Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) si 19+ 
Amalia spune:
Iza
nu porni la drum cu ideea ca el e setat pe avort. Pus in fata faptului implinit, poate va privi altfel lucrurile. Sunteti tineri si frumosi si sincer va privers oricum, numai 2 oameni fara posibilitati nu. Nu respigeti din start ideea....mie mi se rupe sufletul numai cand ma gandesc.
Lasati putin timp sa traca peste veste si stati de vorba ca doi oameni maturi ce sunteti
.....nu e normal sa se recurga la amenintari pentru asa ceva.
Te pup si o sa ma rog pentru tine sa iei cea mai buna decizie!
poze aniversare 1 an
oceanborn spune:
Babyzapi
, linisteste-te si vorbeste cu el. n-are rost sa-i ascunzi nici macar o zi, n-are rost sa te macini , vorbiti, impreuna luati o decizie de care in viitor sa nu va para rau.

Eduard Stefan (12.10.2008)