A reinceput concursul Ghiceste Sunetul

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui elush_k

Doresc si eu sa particip ! Cum sa fac ?

Ella

Citesti/scrii pe forum si ai rabdare . Daca ai noroc, esti selectata din lista de membri activi si iti apare in fereastra normala din forum o zona speciala care te anunta ca ai fost selectat si ai o casutza unde sa raspunzi.



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rekaalina spune:

eu stau in fata calculatorului din momentul selectarii dar inca nu a aparut trifoiul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Citat:
citat din mesajul lui rekaalina

eu stau in fata calculatorului din momentul selectarii dar inca nu a aparut trifoiul


Nu este de ajuns sa stai in fata lui ci trebuie sa incarci si diverse pagini ale forumului (de exemplu mesaje)

O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rekaalina spune:

hi hi ...vorba vine ca am stat pur si simplu ,am citit,am rasfoit ,m-am documentat.:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RastaFarai spune:

daca am aparut in lista cu data de azi inseamna ca a aparut deja trifoiul sau mai astept?multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Si eu cred ca nu merge ceva bine cu aparitia trifoiului, azi , de exemplu, a raspuns o singura persoana, selectata sa raspunda ieri. Ori s-a spus ca intre selectie si aparitie sunt cateva minute.

Multa bafta, sa vina trifoiasul la cine il vrea


Teodora, de Vladut (15.05.2007)






Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RastaFarai spune:

da..observ ca tot ziceti chestia asta cu activitatea pe forum.snt activ de ieri dup-amiaza si nu am primit nici un trifoi.in afara de asta am aparut pe lista celor care nu au raspuns..dar..stupoare..fara nici o sansa de a raspunde.ori fuge trifoiul de noi ori ar trebuii sa va lasati voi de treaba cu concursu ..ca nu va decurcati deloc.algoritmul pentru concurs nu e mare filozofie..arata ce bine va pricepeti daca la a 8-a editie nici voi nu stiti regulile de participare calumea..va tot balbaiti cu algoritme si useri activi si nu ziceti nimic concret.urat din partea voastra[si cand zic chestia asta cred ca o zic pentru toti cei de pe forum]va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui RastaFarai
[si cand zic chestia asta cred ca o zic pentru toti cei de pe forum]


eu cred ca nu o zici pt toti cei de pe forum. Marea majoritate a celor de pe forum sunt aici PT FORUM, pt discutiile din cadrul lui, pentru prieteniile legate aici. Pt toti acestia concursul e doar 'ceva in plus', dar nu ne intereseaza atat de tare incat sa stam 24 de ore cu ochii in monitor ca poate/poate ne apare trifoiul. Eu inteleg ca suma de 600€ este tentana pt oricine, dar majoritatea userilor forumului nu se cramponeaza atat de tare daca le apare sau nu trifoiul. Sunt multi care s-au trezit cu fereastra cu trifoiul, pt raspuns si nu stiau despre ce e vorba exact pt ca nu i-a interesat concursul. De asta nici nu o sa vezi aici curgand zeci/sute de mesaje cu reclamatii. Pt ca noua ne place forumul asa cum e el. Daca din intamplare ne trezim cu trifoiasul si dam un raspuns, e f. bine. daca din intamplare unul din noi ghiceste, e super bine. Dar nu asta e esential pt noi. In caz ca nu ai observat, acesta NU este un site de concursuri, nu 'traieste' din asta. Sunt lucruri mult mai frumoase si mai interesante in zona.


O zi buna!





Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RastaFarai spune:

haha.da..fiecare cu prioritatile lui nu?sunt de acord ca forumul e foarte tare.dc sa mint..am intrat pe el datorita unei reclame la concurs.totusi am descoperit niste subiecte foarte interesante[chiar daca nu am participat activ la discutii am cules destule informatii utile]..si mi se pare ilogic sa ma acuzi pe mine ca d-asta am intrat pe forum.[daca nu va convine nu mai puneti reclama cu concursul]mi se pare normal in momentul cand oferi un serviciu,indiferent de ce gen,sa te straduiesti sa-l oferi cat mai bine nu sa-l faci in sila.ma dezgusta oamenii care se apuca de o treaba si o lasa in aer,e bine in viata sa-ti stii limitele pentru ca risti sa incurci lumea care si-asa e destul de incurcata de tot ce se petrece.in momentul in care o sa-mi deschid si eu vreun site cu prestari servicii si n-o sa fii multumita de ceea ce iti ofer si tu vei avea dreptul sa comentezi...pana una alta nu aveti nici o scuza pentru incompetenta de care dati dovada.pacat de forumul asta si de oamenii de pe el..merita mai mult..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui RastaFarai
.in momentul in care o sa-mi deschid si eu vreun site cu prestari servicii si n-o sa fii multumita de ceea ce iti ofer si tu vei avea dreptul sa comentezi..


Forumul desprecopii.com NU este un site de prestari servicii. Nu platesti nimic sa fii aici, deci comparatia ta este fortata. In rest, dupa cum vezi, esti liber sa comentezi ce vrei, sa mai stai pe aici, sa mai pleci .. dupa cum crezi de cuviinta.



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput